• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
dnes by mala balambi...no nie????
10. mar 2010 o 06:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snažilky a maminky, neviem či si pamätáte asi pred týždnom som sa tu vypytovala rôzne veci a myslela som si že si príznaky namýšlam, a včera som zistila že nenamýšlam. Našla som si dve čiaročky krásne jedna bola ešte trošku slabšia ale boli tam. Urobila som si pre istotu aj druhý a stále sú tam dokonca výraznejšie. Tak som strašne sťastná a budem držať palce aj Vám nech sa vám to podarí. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

andel super
10. mar 2010 o 07:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
andel.....parada!!! gratulujem!!!!!
balambi....myslim na teba, ukaz nam dve // :grinning:
oknomas....zatial mas pekny graf....skoda,ze ti nevyznacilo ovulku :unamused:
isabella....a teba caka poctive snazilkovanie v najblizsich dnoch :slight_smile:
10. mar 2010 o 07:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babenky, tak ako sa dnes mate?
10. mar 2010 o 07:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: krasna sprava...no uz budeme cakat len na balambi ..ale pevne verim , ze to vyslo uz konecne aj jej :wink:
10. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem babulky a katka ty si tiež tehotná? lebo som to nečítala všetko do konca? ozaj sa čaká len na balambi?
10. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel, to je super...tak uz teraz davaj na seba velky pozor, aby ste boli zdravucki a rastli do krasy...
10. mar 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, myslis, ze ta ovulka u mna aj bola??? alebo to bude tento mesiac naozaj bez nej? v tom case sme sa aj snazili..no teraz mame zle dni a s mm sa dost hadame...o hluposti...takze ziadne snazenie...
10. mar 2010 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie andel, ja nie som tehotna :slight_smile: .. ale raz urcite budem...
10. mar 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas.....ja myslim,ze si ovulku mala 17.DC. ..... odvtedy mas krasne zvysene teploty.....
hadky o hluposti su najhorsie :angry:
10. mar 2010 o 08:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas..ovulka bola 1 marca...takze asi na 17 DC...si myslim...
10. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hm...je to na nervy...neviem sa na nic sustredit..lebo stale myslim na to, ako sa len hadame...mam sa zacat tvarit, ze je vsetko ok a byt "dobra zienka" alebo cakat, kym mu dopne?? zo skusenosti vsak viem, ze mu nedopne..
10. mar 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kvoli comu sa hadate najviac? nie je to len vasa jesitnost? :grinning: :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 08:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas IP
10. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi je...dokazeme sa pohadat o hocico...mam pocit, ze si zo zasady musime odporovat v nazoroch
10. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som ti odpisala katka...
10. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
andel blahozelam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a zelam vam obom vela stasticka a hlavne zdravicka :slight_smile:
oknosmas, ja si myslim, ze ovu bola na 18 DC :slight_smile: a z hadok si nic nerob. Take obdobia byvaju. O chvilu to prejde a bude zase dobre. My sa na stastie nevieme dlho hnevat ani hadat... hlavne vdaka mm. Ja by som to aj dokazala :wink:
Vzdy sa musi najst niekto, kto tie hadky ukonci. A ten je podla mna aj silnejsi, lebo ja ta silnejsia nie som a toto strasne "zavidim" mm. Ak sa ten silnejsi nenajde, tak sa to potom taha a moze to aj zle skoncit. Tak skus byt ta silna ty :slight_smile: Drzim vam palce :dizzy_face:
10. mar 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka black
10. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj a moj graf :grinning: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
tento tyzden si robim aj ovulacny test na zaklade slin (viem, ze sa na to nemozem na 100% spolahnut) ale uz mi ukazuje ze mam plodne dni, tak dufam, ze mi vydrzia az do soboty!!! Je to strasne, horsie ako ked cakam na mrchu. :angry:
10. mar 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeej, ja mam na FF VIP na 5 dni zdarma :grinning: ako ma len vedia potesit :dizzy_face:
10. mar 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas uz aj ja tebe :wink:
10. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja dnes uz idem zasa...pracovat..uvidime sa vecer.. pekny den vam prajem...a hlavne slnko v dusi... :dizzy_face:
10. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky oknosmas... :wink: :dizzy_face:
10. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink: My dnes začíname 6. mesiac... :wink:
Black to som ja písala keď sme sa snažili, že sa cítim stvoritelsky či čo... :grinning:
10. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano :slight_smile:
andel, congratulations :wink: , zelam zdrave, poslusne babo ...
tak a mne ff vyznacilo uz aj ovu, ale ja s nim zasadne nesuhlasim :stuck_out_tongue_closed_eyes: ... o dva tyzdne uvidime, kto ma pravdu :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
no a este hodinka a dozvieme sa nieco o balambi :wink:
10. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina super :slight_smile: ako to leti :slight_smile:
nerozumiem... :sweat_smile: na co reagujes? :confused:
jaj nina 6 mesiac..ale to leti, ze?
luga ahoj :slight_smile: rada by som si pozrela tvoj graf, ale nefunguje ff, dufam, ze je to len docasne...
uz sa neviem dockat balambi :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina parada....my sme zacali v pondelok 5. mesiac :slight_smile:
10. mar 2010 o 09:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok