• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
presne black, toto som si povedala ráno, ked som zbadala teplomer...
ale bolo super byť na chvíľu tehulou... :grinning:
a neviem prečo, ale stále mám taký pocit, že budem rodiť na vianoce...ja ich mám strašne rada, tú domácu pohodičku a tak, tak určite to bude taký zákon schválnosti....ale s najkrajším darčekom...tak som zvedava :grinning: :grinning:
10. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis Black......
moje zase nechcelo, aby som rodila cez leto v najvacsich horucavach :grinning:
chalcedon, ale da sa ten streptokok v pohode liecit, nie??? Do tohto sa velmi nerozumiem.. streptokoka som nemala ani v hrdle, ked mi mandle odstranovali.

adi, dakujeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
podla mna je ten cas uz strasne blizko, uz len par krokov treba prejst :dizzy_face:
lenka, nechcem otvarat stare rany, ani byt prilis zvedava - odpovedat vobec nemusis- ale o prve mimi ste sa ako dlho snazili? a umrelo este v brusku?
10. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne tak blacky... ani nase nechce do rozostavaneho domu, do neporiadku a prachu.... caká, kým to bude dokoncene...cize tiez este nejaky ten rok :wink:
chalcedon, neboj, aspoň sa poriadne preliečiš a potom budeš pripravená na mimi :grinning:
balambi, urcite ano :slight_smile: proste musime v to verit a tak sa aj stane :wink: takze tento mesiac musite poriadne zapracovat, aby ste to na tie vianoce stihli :grinning: :dizzy_face:
adul chytaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: dakujeeeem
10. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, vdakaaaaaaaaaaaa :grinning:
chalcedon, neboj, to sa vylieci :wink:
10. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuj, dievcata, musim ist variiiiiiiiit - uz odchadzam od vas polhodinu :sweat_smile:
10. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem kocky, tiez to tak beriem, ze sa preliecim a sup sup na to... aj mm som dala predpisat tie antibiotika, nech sa prelieci aj on.... a su aj na mocove cesty a semeniky dobre, takze sa prelieci kompletne aj on.... dufam...
chalcedon, vies si predstavit, ako by sa mu tam zle dychalo??? :dizzy_face: dostavate a bude tu razom babatko :grinning: aj ked viem, ze sme netrpezlive a chceli by sme ho hned :wink:
luga, tak utekaj, aby si nebola hladna :grinning:
luga, co dobre mas na plane varit?? inspiruj...
10. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a čo dobrého varíš?
10. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moje bábo nechcelo, aby som sa stesovala, či mu neublížim...počkám si na výsledky a potom môže kľudne prísť... :grinning:
10. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon....moj mm bral antibiotika na leukocyty....
10. mar 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis balambi.....vsetko ma nejaky dovod...takze az tento mesiac pride babo k vam :grinning:
baby, ja už sa tak teším na zajtra, mm príde domov a budem variť špargľu mňam...tak sa na ňu teším :grinning:
adi a napamatas si ake antibiotkaá bral?
10. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to mi zase ofrflete - kelovy privarok :wink:
balambi, ako robis sparglu? chcela by som niekedy vyskusat, len neviem aky recept- co mas osvedcene?
10. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zboznujem kelovy privarok :slight_smile: mnammm.....
10. mar 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja Ti neofrflem, mám rada prívarky a kalerábový som nejedla ani nepamatám...a čo k nemu?
a špargľu len uvarím a jeme to s holanskou omáčkou a zemiečikmi. a niekedy ju ešte obalím šunkou...ale dá sa aj zapekať.
10. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnaaam kelovy privarok
10. mar 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kalerabovy som ja este nejedla :wink: ... len chlebik a mm bude chciet nieco "masove", tak mu upeciem "zdrave spekacky" :stuck_out_tongue_closed_eyes:
mmm, tak pohladam, ako vyzera holandska omacka a so sunkou moze byt mnamky, vyskusam a je to celkom easy a rychle :slight_smile:
10. mar 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my k nemu robíme také masko na šťave...normálne si mi urobila chuť...asi spravím trošku aj toho :grinning:
kalerábový robila jedna babička čo som sa o ňu starala a tam som to jedla prvý krát a chutio mi to
10. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
holandskú omáčku kupujem v takej krabičke, len to ohreješ a je to :grinning:
teraz ma ešte napadlo, že ju ešte zapekám, kuracie prsia, špargľa, syr, zapiecť, papať
10. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa, tak akurat som sa ta chcela spytat, ze aku robis, lebo som nasla vajcia s vinom alebo vajcia so smotanou :grinning:
hej-hej, masko na stave je k tomu dobre, len to sa mi nechce robit, staci aj nemasovy spekacik :grinning:
10. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mnam kelovy lubim :slight_smile: asi ako vsetky privarky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile: a a sparglu lubim, my si ju len uvarime, roztopim na nu maslo a dam vegetu a tak papam samu. Mnaaam :slight_smile:
10. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvarene, ide sa namat :wink:
10. mar 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok