• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
jaj luga, vidíš... :grinning: to museli byť tehotný aj keby nechceli.... :grinning: len dúfam, že nie len on :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel :grinning: :grinning: :grinning: v pohode, mne to tiez na zaciatku chvilu trvalo, ze kde furt baby vidia tie "tt" :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a urcite bude vsekto ok :slight_smile:
balambi, ved prave... ja si to teraz robim, ale nejako tomu vahu neprikladam, ja verim teplote a krcku :slight_smile: a krcok mi tiez vravi, ze ovu byt este asi nemohla, ale moc som si ho nestudovala, ale neverim, ze by som zrovna nevstihla tu jeho makkost
11. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja neviem balambi, vytocila som cislo a bolo :wink: aj ked som mm objednavala na spg tak som sa dovolala na prvy sup. Nechapem...
11. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podľa mňa je najspoľahlivejší krčok a potom teplotka... :sunglasses:
11. mar 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...ja uz mojmu krcku neverim - on si robi, co chce :rolling_eyes: .... to by som skor papradiu uverila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
balambi, veru - taka plodnost, to aj nadialku sa da otehotniet :wink:
11. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
niekto - niečo ma tam nechceeeeeeeeeeeeee....????? mám to brať osobne? :grinning: :grinning:
aj ja som mala podobny sen tak asi mesiac dozadu, bolo to nadherne, len skoda, ze som sa z toho sna prebudila :frowning2:
balambi, to je znamenie, za este nie je pre vas ten spravny cas :wink:
11. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby tak ja to skusim daj aj mm oslintat :wink: a budeme plodit, ked budeme plodni obaja :grinning:
luga, tak si skus niekde to papradie natrhat :grinning: a skusas si ohmatkavat krcok v ten isty cas v tej istej polohe?? :confused:
isabella, mne sa take sny snivaju celkom casto uz niekolko rokov :grinning: ale za posledny rok ma to vzdy tak trosku zoberie, lebo ten pocit je uzasny :slight_smile:
balambi je to mozne :wink:
11. mar 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky lucim sa na chvilu... idem na jedno stretnutie na ministerstvo :unamused: dufam, ze ho v zdravi prezijem a vratim sa sem k vam :sweat_smile:
11. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj baby, som v robote, ale mne sa tak strasne nic nechce az to nie je dobre...
maj sa black a prezi to v zdravi :wink:
11. mar 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel :grinning: zlata :grinning:
ja som bola u dr minuly tyzden a uz som videla bublinku, dr. mi povedala,ze zodpoveda 5.tt.....a brala mi aj krv, ale uz nie HCG, ze to uz nemusi :slight_smile:
11. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella neni si sama mne sa tiež nič nechce a hlavnee keď som taká nabudená teraz na nič iné ani nemyslím ale pohodka, robota neujde
11. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja som stale strasne unavena :angry:
11. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...rychlo sa za nami vrat! :slight_smile:
11. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, prezi a rychlo sa vrat :wink: :grinning:
a myslim, ze si ho "vysetrujem" spravne , a niekde pisali, ze treba aj viackrat za den, tak neviem, ale on si vazne robi, co chce, vacsinou je samozrejme tvrdy, ale hore a makky to nebyva casto a ako som si vsimla aj mimo ovu vie taky byt a naopak cez ovu sa tvari, ze ja nic :unamused:
andel, lenze ja este nie som tehulka, tak nemam narok :grinning: :grinning: :grinning: , ale snad coskoro ten narok mat budem :wink:
nevadí ale čerpáš snažilkovskotehuľkovskú energiu tak pošli šéfa do prdele :grinning:
11. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu aj ja by som len spala a žrala :grinning: aj teraz tlačím chrumky, no hruza
11. mar 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, to cerpam a rozhodne s vami spolucitim... a sef to isto bude chapat :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu a aj ti dala foto bublinky?
11. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sef sa to hlavne nesmie dozvediet :grinning: :grinning: :grinning:
11. mar 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa to mojej strojím povedať až keď to budem mať potvrdené doktorom, aj keď viem že som ale predsa :grinning: . Ale ona je v pohode tak uvidím ako zareaguje
11. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel....nedala...to bolo malicke....ale teraz idem 18.3. a tam uz aj obrazok si vypytam :grinning:
11. mar 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, sak sef nevie, to by musel byt tym istym chlapom s ktorym byvam :grinning: a to teda nie je
a uprimne baby, keby aj tehotna som, urcite to dlho predlho v robote budem tajit...
juj baby a to sa chcem spytat, to si musim tu foto vypytat ked by som uz nahodou za takym ucelom sla doktorovi, co este asi nebude, ale tak chcem vediet :wink:
11. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jéééj aj ja dúfam že mi bude niečo vidieť, ja sa tam asi hneď rozplačem.
11. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja sa tak teším, ked budem mať tekéto "starosti"
isa, kludne si potom vypýtaj fotečku :grinning:
11. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si vypýtam a budem zlá keď mi ju nedá :grinning: ja chcem každú jednu fotečku keď bude robiť.
11. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andel, ty si rocnik 87? bo aj ja som :slight_smile:
jeeejda, co ja by som za take starosti dala tiez :slight_smile:
11. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som 87, no to je sranda inak ja som chodila do piešťan do školy na mojmírku
11. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok