• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
no a moj mm je 81 rocnik a ten bude mat teraz na prvy jarny den narodeniny :slight_smile:
11. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka tak to je super :slight_smile: ja som sa mala narodit 7. 7. ale narodila som sa 17. 7. :slight_smile: a velmi sa mi ten datum paci :grinning:
11. mar 2010 o 13:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj otec je 7.7. a ak bude chlapcek a bude Oliver, tak bude mat prave 7.7. meniny :grinning:
11. mar 2010 o 13:04  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, nechcem sa chvalit, ved nie je cim..ale ja som 80 rocnik...a tie datumy...my mame tiez pekne...mm je 8.8 a ja 10.11. :slight_smile:
11. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka a este sa moze stat, ze sa ti Oliver narodi 8. 8. :grinning:
11. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black no to sa veru moze, dalsi pekny datum do zbierky
11. mar 2010 o 14:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Na oskara... :wink:
11. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne ninka ak budete mat oskara budu spolu oslavovat
11. mar 2010 o 14:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No Evit, budú piť... :grinning: (mliečko) :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Už mu hovorím Oskar, neverím,že sa to zmení... :wink:
11. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj teraz hovori brusku ze bejbušik :sweat_smile:
11. mar 2010 o 14:40  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby my mame tie datumy tiez pekne podelene... moj je 12.9. a ja som 9.12.
11. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.... pripájam sa az teraz, lebo som mala vela vela práce :wink: tak ja aj luga sme najstarsie, ako to vydím...tiez som 81 :frowning2: a vydávala som sa pred rokom a pol :slight_smile:
Nina, inac strasne s tebou suhlasim s tym upt, ze sa to nenazýva správnym menom - ze prerusenie - minule som to napísala e- mail jednemu lekarovi, kt. je obhajca upt, strasne krásne o tom rozpráva, a bla bla... ze preco nepise ukoncenie - nech slovami nezakrýva podstavu veci a ani sa mi neozval.
Isabela - nemysli si, neodsudzujem ta, ty sama pises, ze to lutujes a to je hlavné... Hlavu hore, neobracaj sa - zbytocne to zranuje, mysli dopredu a hlavne pozitívne...
Black, uz koncim tuto temu, len mi nedalo nereagovat na to....
11. mar 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ah nie, oknomas nas predbehla....
11. mar 2010 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahoj chalce... :slight_smile:
Téma upt je velmi háklivá, každý má na to iný názor bohužial,(i keď ja si myslím,že toto nie je vec názoru) ale my to tu nezmeníme,tak radšej na to ani nemyslieť... :cry:
11. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella....tak to mate fakt krasne datumy :grinning:
baby, utekam od vas, zajtra sa vidime :grinning:
11. mar 2010 o 15:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule...mam vela prace ale sem tam si vas precitam...........ale chcem sa zaradit ze ja som tu najstarsia :grinning: :zipper_mouth: rocnik 80 cize 30 uspesne za sebou...a na babo cakam aj najdhsie...asi to ma niejaky suvis....zeby niekto tam hore skusal moje nervy :confounded: :frowning2: :wink: :grinning:
11. mar 2010 o 16:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, je ti odpustene :wink: len som nechcela aby to prekvitlo do ostrejsej vymeny nazorov :wink: :sweat_smile:
puska ahoj :slight_smile: dufam, ze ta nikto neskusa a rychlo sa budes tesit aj ty z babatka :slight_smile:
11. mar 2010 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak konecne padam aj ja z prace, majte sa krasne, zajtra sa neuvidime, idem do skoly... o piatej rano vstavam :pensive: :fearful: a vecer vitam draheho medzi dverami, tak ma musite pochopit, ze sa tu nezastavim :wink: :dizzy_face: drzte mi palce a mojej ovulke, nech este do soboty pocka :slight_smile: ved ja musim vyskusat ten PreSeed :grinning:
11. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Heh puska 16 tak to teda niesi ja som 73. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...no dlho som tu nebola ale aduliak srdecne ti blahozelam k tehu mas pekny datum porodu ja mam tiez siedmeho ale jula..aj ostatnym tehulkam zelam vela zdravicka...
11. mar 2010 o 18:24  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky
dnes som kupila letenky, letime 11juna a vraciame sa 25juna, dominikanska republika :grinning:
takze drzte palceky aby som tak rychlo neotehu :wink: nechcem tam chodit ryhajuci :grinning:
11. mar 2010 o 19:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska príiiiiijemný pobyt želam. :wink: :wink:
11. mar 2010 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne dakujem, hrozne moc sa tesimmmmm :dizzy_face:
11. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja by som sa ti hned vedela pribaliť do kufra :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nechcem sa moc tesit, aby nam to vyslo :dizzy_face:
11. mar 2010 o 19:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vyjde všetko vám vyjde. Takto si to povedz a uvidíš zazrak. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
11. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no a bolo by super keby sa nam tam podarilo babatko :dizzy_face: splnenie snov :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
11. mar 2010 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska čo nie je môže byť. Stále si to praj a vyjde to určite to vyjde :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
11. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, myslim, ze nebola by som rada keby sa tu ohladom tej temy rozkrutila debata, ja som bola vzdy odporcom a nim aj zostanem a preto to tak aj znasam, ale to je uz minulost a nezmenim ju a skoncit na psychiatrii tiez nechcem, takze to radsej uzavrime, ja som len sem chcela ist s otvorenymi kartami, ved nadarmo by som niekde vyplakavala, ze sa bojim, ze uz nemozem mat deti, ked by som im ani nemohla povedat preco si to myslim... a ak to tak naozaj bude tak mi treba...
11. mar 2010 o 23:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ... tak dalsi den pred nami..ale tiez vikend pred nami..i ked asi nebude dake uzasne pocasie, tak snad bude pekny...
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
12. mar 2010 o 06:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok