• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
Ahoj . Vrabček počkaJ EšTE A UROBíš EšTE JEDEN TESTíK :wink:
14. mar 2010 o 07:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, neverim, ze by tam nieco bolo, minule tam bol aspon tienik, ale dakujem :slight_smile:
14. mar 2010 o 07:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jejda. Pozerám že smaá Praha a okolie. je tu ešte nejaká východňarka?? :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 07:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek, skus o nejake dva dni ak bude stale meskat :slight_smile:
14. mar 2010 o 07:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vrabcek a aky mas graf?
14. mar 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko dievcata ,

Vrabcek ja ked som zacala brat Duphik tak mrska dorazila aj po 8.dnoch, hoci mala po troch :unamused:
juuuuj ale bodaj by tam bola ina pricina, ktora sa prave usalasila u tebea v brusku :wink:
14. mar 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...uz zacinam citit brucho..ako pred mrchou, tak sa tesim ked bude po nej...uz na nu cakam..lebo ten dalsi cyklus bude iste vitazny..viem to :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
14. mar 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: oknosmas, tesim sa s tebou, urcite bude vitazny :slight_smile: a s preseedom :wink:
ja neviem co sa deje :unamused: som si bola na 99% ista, ze ovu bola v piatok a ja mam este aj dnes egg hlien :confused: c uz po ovu nemavam. A teplota je taka ista ako vcera, tak neviem... a v krcku sa tento mesiac nejako neviem vyznat, ale zda sa mi, ze je dnes nizsie a tvrdsi.
http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
14. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takto proste treba poistit :grinning: :grinning: :grinning: black
14. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babenky...je tu niekto? :slight_smile:
ja som len na chvilenku dobehla...
14. mar 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte! Tak opäť MA v 10tt!!! Som z toho zúfalá, minulý týždeň vo štvrtok som absolvala kyret... žiadna omeškaná ovulácia... :frowning2: . Ako sa s tým vyrovnať už po druhý raz, keď všade naokolo vidím malé miminká a krásne tehulky?!
14. mar 2010 o 19:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea, to je mi luto co sa ti stalo...
14. mar 2010 o 20:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea..to musi byt velmi tazke...prajem ti vela sil...
15. mar 2010 o 06:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, dievcata...cakam na tu mrchu...nechce este dobehnut ci co...davam jej este daky den..teploty su pomerne nizke..takze ona pride..joooj, ako ja uz chcem novy cyklus :confounded:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
15. mar 2010 o 06:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andrea...vie sa aj pricina? preco sa to deje? neviem, co povedat, aby som ta dako povzbudila..to je asi nemozne...najradsej by som ta tuho objala a len tak ticho chvilku davala najavo, ze ma to mrzi a je mi to luto a chcela by som ti dako pomoct...
15. mar 2010 o 06:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adka je mi to luto, teraz pred Vianocami som si to prezila, smutne...nebojkaj budes tu s nami :wink:
Ja som zacala trosku spinit, ale minimalne, dnes ma hrooozne boli hlava, to asi tym tlakom, to bude robit vsetko duphaton.
15. mar 2010 o 06:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze duphaton, to jak fantom - myslela som duphaston :grinning:
15. mar 2010 o 06:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
dobre ranko babeny, ako sa vam dari? :slight_smile:
15. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko..... :slight_smile:
andrea....tom mi je luto :frowning2: a teraz sa este viac bojim stvrtku :frowning2: ja dufam,ze vsetko bude v poriadku!!! baby, ukludnite ma nejako :grinning:
15. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj isabella.....mas pekny graf! :slight_smile: uz si 5 dni tehula :grinning:
15. mar 2010 o 07:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj adu, klud prosim ta, klud, hlavne sa nestresuj, vsetko bude ok...
njn :grinning: som 5 dnova tehulka :grinning: krasny to pocit :grinning:
15. mar 2010 o 07:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, hlavne pozitivne myslenie...ved stresy ti nepomozu...neboj, vsetko dobre dopadne...a bublinka sa ma dobre..pomaly rastie a rastie....hlavu hore
15. mar 2010 o 07:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem.....ja dufam,ze bude vsetko ok....... uz som si zakazala negativne mysliet, ale po takychto smutnych pribehoch sa to tazko dari..... :confounded:
andrea, prajem ti, aby si coskoro bola zase tehula a dockala sa ruzovuckeho babatka!
15. mar 2010 o 07:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, nepripustaj si to, hlavne ak si doteraz nemala ziadne zdravotne komplikacie, ktore by mohli nasvedcovat tomu, ze by sa to nemuselo udrzat, napriklad u mna je to automaticky pravdepodobnejsie ako u teba, ale ak by som otehotnela, rozhodne na to neplanujem mysliet, bo stres nerobi dobre a privodit si to snad nechces
15. mar 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, mne to tam hodilo, ze ak by som tento cyklus otehotnela, tak by som mala termin 1. decembra :grinning:
15. mar 2010 o 07:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky nebola som tu cely vikend lebo sme boli odcestovany a ja som uz trpela abstinenciou MK :slight_smile: :slight_smile:
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f takze ja klasica tehotensky hadicovy grafik :grinning: :grinning:

takze som uz 8 dni tehula jeeeeeeeeeeeeej

a co tu mame noveeee nejdem vas citat lebo to by som musela citat aspon kopec stran :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 07:43  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranecko babenky,

tak tento tyzden sa nam konecne pekne otepli
15. mar 2010 o 07:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, nove je to, ze presne si sa vtedy trafila do mojej ovukly a uz som 5dnova tehulka :grinning:
15. mar 2010 o 07:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabelka supeeeeeeeeeeeeer .....takze sa pekne tahas za mnou :sunglasses:
15. mar 2010 o 07:48  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
s meskanim 3 dni, ale to je v podstate nic :grinning:
15. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok