• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
a teraz este tak keby to bola ozaj pravda s tym mojim aj tvojim tehotenstvom, to by bolo super :wink:
15. mar 2010 o 07:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabelka ja vzdy verim do posledneho dna ...ze som tehulka a verim ze jedneho dna sa mi to aj konecne potvrdi :wink: ...nadej zomiera poslednaaa :wink:
15. mar 2010 o 07:52  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, urcite, tak teda budeme uz len cakat :wink:
15. mar 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu....krasny grafik :slight_smile: uplne tehulkovsky :slight_smile:
a ja sa pochvalim, ze mi naskocilo 7.tt :grinning:
15. mar 2010 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli parada, pekne ti to skace
15. mar 2010 o 08:07  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sa chystame cez vikend do Nitry do tych Mlynov kuknut nejaku vybavicku, aj Adamkovi treba nejake veci a samozrejme nevynechame ani MC Donald :grinning:
15. mar 2010 o 08:08  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte snazilky, tehulky a maminky :slight_smile: ,

trosku Vas zanedbava, ale nestiham...vela prace...vidim, ze mame novu tehulku, takze velka gratulacia odomna :dizzy_face: ....adu - jeeeeej, ale Ti to rychlo ubieha, uz 7tt :sweat_smile: - super, drzkaj sa :dizzy_face: ...evitka, ale pekne rastiete...a krasnu postielku ste vybrali, tam sa bude spinkat :dizzy_face:

pozdravujem aj ostatne kocky :slight_smile:
15. mar 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekny plan..... :slight_smile: aj my mame taky, ze ked budeme vediet, co to bude, tak zacneme potom nakupovat vybavicku.....
juj, ako sa uz tesim :grinning:
15. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi prave som dala do albumu styroch kandidatov na spinkanie, tak sa teraz rozhodujeme
15. mar 2010 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj willi....... ako sa inak mas? :slight_smile:
15. mar 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli my zatial oblecko este nie, kedze nevieme pohlavie, ale postielku alebo kosik
15. mar 2010 o 08:13  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne, viem, ze neviete pohlavie.....ale za vybavicku povazujem aj postielku :slight_smile:
15. mar 2010 o 08:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pohlavie nam vlastne dr. naznacil, ale to bolo este skoro takze to beriem este s velikanskou rezervou a radsej si pockam na ten velky ultrazvuk este 15 dni :sweat_smile:
15. mar 2010 o 08:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, nooo, tazke rozhodovanie :grinning: ...adu :slight_smile: ...no, cakam, cakam na ms (nejako sa jej nechce uracit prist) :angry: ...a neviem, ci si dnes neskocim kupit tehu test :sweat_smile: , lebo sa citim nejako zvlastne...a bola by to sila, ak by sa nieco ukazalo...inak vysledky z endokrinologie su ok, dnes budem volat ku gynekologicke o dalsie vysledky, tak uvidime
15. mar 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi no to by bola parada keby si bola tehu
15. mar 2010 o 08:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, to by bola, ale aj velky strach...myslis, ze hcg sa este moze drzat v krvi, ked som 34 den po kyretazi? Ci sa mi oplati robit test
15. mar 2010 o 08:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi ja si myslim, ze hcg s predosleho tehu tam uz nie je
15. mar 2010 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi...ja myslim, ze hcg uz by si mala urcite z noveho tehu!!!! :grinning:
15. mar 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, uvidime...akurat som volala aj dokyne, ci uz su vysledky, takze ano a mam sa zajtra zastavit...
15. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ti drzim palce !!!
15. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, hcg klesa tak do troch dni a po tolkych dnoch po nom isto niet ani stopy :wink:
15. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, dakujem :slight_smile: ...isabella, to vazne uz po troch dnoch? Myslela som, ze to trva dlhsie, takze dnes poobede budem jasne vediet, na com som :grinning:
15. mar 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
tam mne vyznacilo ovulku :slight_smile: tesiiiiiiiiiiim a verim ze som aj ja 3-dnova tehula :grinning: :grinning: :grinning:
willi, vitaj u nas :slight_smile: a kolky ze si DC?? A HCG tam urcite nie je, ten rychlo klesne...
15. mar 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Jej willi, moc by som ti to priala!!! :wink: Nenapínaj nás dlho!!! :grinning:
Vidím,že sa to tu rozbieha, len tak ďalej... :wink:
Mne sa cez víkend zas zhoršila tá mykóza, som z toho nešťastná... :frowning2:
15. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black, tak Ty a Titu nemate chybu, ake ste rychle s tehotenstvom :grinning: ....dakujem, za privitanie...no, ak sa pocita DC od kyretu, tak 34 DC
15. mar 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj ninka, dakujem...aj ked sme mali asi isty cas pockat, ale uvidime...ved clovek mieni a Pan Boh meni :grinning: ...a ta hnusna mykoza by Ti uz mohla dat pokoj...aj mas nejake palenie alebo svrbenie?
15. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, super, tak je nas tu uz viac niekolkodnovych tehuliek :grinning:
15. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaj a este grafik :sweat_smile: este spim http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
willi, jasneeee, treba pozitivizmus :grinning:
a ty si od kyretu este nemala mrchu??
ahoj ninka
15. mar 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....mykoza.... :frowning2: mna na nu dr upozornila vopred a dala mi take gulocky, co sa museli zarabat a neskodia,ze keby nahodou mi zacala.....ja som s tym mavala problemy :frowning2:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok