• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
ja som mykozu mala len raz, asi v 36tt pri Adamkovi
15. mar 2010 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella, jasneeeee :grinning: :grinning: :grinning: ja verim preseedu, ze nam popohnal spermosky :grinning:
15. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooooj black, znovu nabieham na pozitivne myslenie...cez vikend sme mali u nas vsetky nase krstne deticky (dvoch chlapcov a dievcatko) a to mi dodalo tolko chuti a energie, ze az :grinning: ... a este som nemala od kyretu ms...vacsinou, co poznam kocky, tak im ms prisla normalne ako mavali...no mozno som vynimka :grinning: a pride az po siestich tyzdnoch :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teplotu mam treti den 36,9
15. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fiiiiha ty merias :wink: no lebo mi napadlo, ze ci mozes aj hned po kyrete ovulovat... neviem ako telo funguje... preto som sa pytala, ci si uz ms mala.
15. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj adi hlavne papaj probiotiká o stošesť a vyhýbaj sa parfumovaným wc papierom a umývaj sa tam dole len vodou, max niečim na intimnú hygienu a nepapaj sladkosti, lebo ak to raz dostaneš, máš to na celé tehu pravdepodobne... Aspoň kamoška mi tak hovorila a zatial to platí... :frowning2: Vraj sa to vyčistí až pôrodom. A ak to budem mať v čase termínu, musím brať antibiotiká.. :frowning2: Fuj hnus, už nech je júl....
15. mar 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi....to by bolo super! tak nas dlho nenapinaj!!! :slight_smile:
Black....prajem ti, aby si bola chodiaca reklama na PreSeed :grinning:
15. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najlepsie by bolo, keby sme uz vsetky behali s kocikmi s nasimi zdravymi derickami :slight_smile:
baby, ja sa snazim ubranit nejakemu osialu, ze som mozno tehotna, bo viem aka by som bola zasa sklamana, ale nedari sa mi to :grinning: co je aj dobre aj zle, bo ked mrchu dostanem tak budem zasa sklamana... tak by som mala polavit vo vytesovani sa z mojej prvej odhalenej a vyuzitej ovulky :dizzy_face:
15. mar 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning: to by som si dala aj na celo napapku PreSeed :grinning: :grinning: :grinning:
isabella, treba vzdy verit :slight_smile: ale aj v kutiku ratat s mrchou... nemozes sa tej viere az tak vo velkom poddat :wink:
15. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella, presne ako pise black, treba pocitat aj s ms, lebo sklamanie je potom velmi bolestive...kocky a ja teraz tak cakam na ms ako nikdy :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze napapku :grinning: to malo byt nalepku :grinning: :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: black, ved som rozmyslala, ci si mam dat do google "napapku" :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne baby, teraz sa snazim skor pocitat s mrskou, aby som nebola sklamana :wink:
15. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, no skus, mozno by si nasla nieco zaujimave :grinning: :grinning:
15. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Mám tlak 93/63 ledva žijem... :confused:
15. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka a preco nelezis doma ked ti nie je dobre?
15. mar 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Lebo to začalo asi 10 min dozadu...
15. mar 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sup sup domov do postele
15. mar 2010 o 09:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, preboha, utekaj k lekarke a potom domov, to nie je sranda
15. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mavam obcas tlak 90/50 ale nie som tehotna!!! Ty sa s tym nezahravaj!
15. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Baby nestrašte ma. :confused: My máme teraz v robote klud tak sedím s vyloženými nohami a cítim sa lepšie...
AK neprejde,dám si deci červeného... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No Black,tak s tvojim tlakom to nos prilbu keď budeš tehotná... :grinning:
15. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, tak to hej :grinning: ja ked mam 105/60 tak sa tesim, ze aky mam mega vysoky tlak :grinning:
15. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky...zelám pekný dník...aj ked prave pozeram von oknom a mam uz depky z toho pocasia...snezí a fujavica... som z KE :unamused:
Strasne ma od soboty bolia prsia...ale brutálne... robila som si test a negat.,mamatest a som 11 DPO... skoda...viem ze je moznost, ze este mozem byt tehu, ale uz tomu neverím....
15. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tak Ty mas tiez "dobry" tlak, som zvedava, co s Tebou urobi tehotenstvo :wink:

ahoj chalcedon, u nas uz vykukuje slniecko...len sa nepoddavaj zlemu pocasiu, musis byt pozitivne naladena...a hlavne neprestavaj verit :slight_smile:

inak, kocky blizi sa jar a to bude plodne obdobie pre nas vsetky....som sa rozhodla :grinning:
15. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Chalce ja som mala 11 dpo negatívnu krv... :wink:
15. mar 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočenky, tak sa znova hlásim :grinning: síce unavená, ale hlavne psych.oddýchnutá a prejedená :stuck_out_tongue_closed_eyes:

black, super, sa teším,že ovu počkala :grinning: takže si 3 den tehotná :grinning: :grinning:

adul, žiadne negatívne myšlienky!! jasné? lebo to malinké Ti dá hneď najavo, že nemáš na nič zlé myslieť a pôjdeš sa pozrieť na misu :grinning:
15. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vázne nina?? ach znova mam nadej :wink: ale prsia ma bolia jak das....som musela spat v podprsenke... :grinning:
15. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
willi, tak to som zvedava aj ja... ale jedna znama, doktorka mi minule povedala (reakcia na to, ze som sa tesila ze mam vyssi tlak) ze ci nie som tehotna, ked mam vyssi tlak... tak je mozne, ze v tehu sa mi zvysi. No necham sa prekvapit :slight_smile:

balambi, pockala, sice bola v piatok, ale tak dufam, ze vajko bolo este zive ked k nemu spermosky dorazili... :slight_smile:
15. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, mne sa v tehu tlak znizil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Aj mne sa v tehu tlak evidentne znížil... :wink: Normál mám 110/70... :slight_smile:
Chalce vážne... :wink: Veľa kočiek ti to tu dosvedčí... :grinning:
15. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok