• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
neboj balambi, babatko Ti potom pomoze pri vybere :grinning:
15. mar 2010 o 13:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, ja sa mam super, :dizzy_face: uzivam si zivot naplno, nemam tusenie kedy bola ovulka alebo este len bude :grinning: netusim, nemeriam :wink: ale vidim ze ty uz asi po ovulke co??? :wink:
willi ahoj
15. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, tiez pekny, ale trosku mi pridu tie male kolieska neprakticke, hlavne na zimu :unamused:
15. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no....vidis....ja sa takto na kociky neviem pozerat....prakticky.....mne len, ktory sa paci :grinning: zatial :grinning:
ahoj majus :wink: , tak takyto pristup speje k skoremu otehulkovani :dizzy_face:
adu, to postupne zistis...ked si predstavim zimy u nas, tak musim pocitat s traktorom :grinning:
15. mar 2010 o 13:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no wili vsak uvidime, dufam ze este si to babatko pocka nejake 2mesiaciky, nechcem chodit ryhajuci na dovolenke :sweat_smile: ale ako hovoris co ma byt to bude :wink: a nechavam to na tamtoho hore :grinning: akurat sa chystam na nakupy, nejake nove plavky, letne oblecenie na dovolenku :dizzy_face:
15. mar 2010 o 13:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
super majuska, tak by sa mohlo zadarit na dovolenke :slight_smile: ....a kam sa chystate?
15. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, fakt sa cudujem, ze si to vydrzala :confused: :grinning: no som zvedava ako ti tento nemeraci cyklus dopadne :slight_smile:
hej a ja mam uz po :slight_smile:
adi, willi ma pravdu, na kolieska si daj pozor, to uz som pocula, ze s tym byvaju potom problemy... sa narobis
15. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka pekny kociarik
15. mar 2010 o 13:14  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale dnes ma straaaaaaaaaaaaaaaasne bolia krize... som nejako cudne spala... a picha to az do podbruska :unamused:
15. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi tie kolieska sú veľmi nepraktické... Nechaj si poradiť... :wink: My sme pri malej mali 4 kočíky! Je veľmi dôležité vybrať dobrý... Najdôležitejšie je pozerať športovú časť, v tej je najdlhšie, nech je poriadne veľká aj na fusak... :wink: a záleží kde aj bývaš, v akom teréne téme kolieska) :slight_smile:
15. mar 2010 o 13:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj ste ma potešili,že aj vám sa páči... Ešte mužíka prehovoriť... :wink:
15. mar 2010 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi veru male kolieska su o nicom, my sme mali pri Adamkovi tie predne male a este k tomu aj umele a v zime to bola cista katastrofa, nastastie som sa toho kocika rychlo zbavila
15. mar 2010 o 13:16  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, ja sa tiez cudujem, neviem proste v prvy den merania som sla na rannu, cize som vstavala vtedy ked meriam, ale tak sa mi hrozne nechcelo merat, ale odmerala som, a potom som povedala mm ze nejdem merat ze tento mesiac som nejaka leniva a hrozne hrozne sa mi nechce :confused: sama seba nechapem :confused: a vobec mi to nechyba :grinning: a citim sa omnoho lepsie :slight_smile: neviem preco sa mi tak nechce, nemam tusenie lebo predtym mi to vobec neprekazalo vstavat skor a merat, .....to bude asi tou jarnou unavou :grinning:
no willi to by bolo uplne supis pupis ak by sa zadarilo na dovolenke, ideme na dominikansku republiku, 2 tyzdne, tak sa tesim, ale zas nie moc aby nam to vyslo :dizzy_face:
15. mar 2010 o 13:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak ste ma prehovorili.... :slight_smile: idem hladat vleke kolieska....my budeme ptorebovat kociarik najma do mesta, byvame v centre Trencina :slight_smile:
15. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....Dominikanska republika....parada....my sme tento rok chceli bud Turecko alebo Grecko alebo Egypt....ale velmi radi to ozelieme :grinning:
15. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, no mozno ti to nieco naznacuje, ze netreba merat :wink: :dizzy_face:

inak vcera som sa dozvedela, ze kamoska caka babatko a snazili sa od januara minuleho roka, tak sa tesim :slight_smile:
15. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, no ver mi ze mi troska trvalo kym som mm prehovorila, lebo koncime domcek, ale zatial nam ide vsetko podla planov a zivot je jeden, a zhodnotila som ze pokym nemame baby to preco nie??? potom to uz urcite nikde nepojdeme :grinning:
15. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, veru, na vybere kocika si daj zalezat...to bude najdolezitejsi prostriedok s Tvojim babatkom a musi byt co najpohodlnejsi pre Teba...manipulacia a tak :wink:

majus, tak si tam poriadne oddychnite a nech sa zadari :slight_smile:
15. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj my sme chceli ist na dovolenku, ale tak budem mat dovolenku v porodnici :grinning:
15. mar 2010 o 13:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evitka, ale tomu "talizmanu" z tohtorocnej dovolenky sa nic nevyrovna :dizzy_face:
15. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no mozno mi tam ten hore naznacuje ze nemam merat :wink: prislo to ako z jasneho neba :slight_smile:
no ja som sa tiez dozvedela ze sesternici sa narodilo dievcatko, dalsiej kamoske dievcatko,...proste a tento rok to budem ja :wink: a samozrejme vy babulky tento rok je nas :grinning:
viete co som precitala v praci horoskop pre mm a bolo tam ze ak nechcete mat dieta, chrante sa tento mesiac :grinning:
15. mar 2010 o 13:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majuska a mate to na tento mesiac iste!! :slight_smile: :wink:

a ja by som tiez obetovala dovolenku pre dovolenku v porodnici :grinning:
15. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no neviem lebo teraz nebol sexik uz 2dni,a toto su moje najplodnejsie dni :grinning: jedine mozno ak by ma tam ten hore oplodnil :grinning:
no ja chcem ist este na tu dovolenku a potom mozem skoncit na porodnici :grinning: ale kedze viem ze zivot je zakruteny tak ako bude tak bude :wink:
15. mar 2010 o 13:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre babulky, ja padam, :wink: prajem vam krasnucky dnik :wink:
15. mar 2010 o 13:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ved to, aby vam to ten hore nejako nezakrutil, ze ked chces tak nic a ked nechces tak budes aj osvietena :grinning: :sweat_smile:
15. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju...krasny dnik!
krasny den majuska aj tebe :slight_smile:
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok