• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
moja mama ma len ako 35 rocna porodila :grinning: :grinning:
balambi aho :slight_smile: jasne, poobede dodam :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna nasi mali ked mala mama 27 a otec 29
16. mar 2010 o 09:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja mama ma tento rok 52 a strasne ju jedujem, ked jej hovorim babka :slight_smile:
16. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a moja mama v svojich 62. rokoch by uz konecne aj babka chcela byt a stale nic...
16. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja bude mat peknych 55 25. septembra a Adamko 1.oktobra 2 roky, takze su blizko seba a teda aj rovnake znamenie a este aj meniny maju spolu na Vianoce a teda aj so mnou :grinning:
16. mar 2010 o 09:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ja viem,ze sa vam furt stazujem, ze mi je zle, ale takto zle ako dnes mi este nebolo.....stale sa mi dviha zaludok,ale strasne....... :frowning2: musim sa vam vyrozpravat ... :frowning2:
16. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale objavila som tuto stranku http://www.e-kociky.sk/
vela peknych veci za uzasne ceny :grinning:
16. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nasi maju tento rok obaja 50 a narodilo sa im prve vnucatko a su stastni, ze su babka a dedko - podla mna tak celkom akurat vek :wink:
adi, len sa postazuj, ked ti to pomoze - ale ako zavidim :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ty nase chudatko, to tvoje babatko si ta riadne vytrapi :frowning2: a ziadne babske recepty ti nepomahaju??? A kludne sa stazuj, na to sme tu :slight_smile:
o chvilu padam, musim stihnut ist este na postu... tak idem trosku skor... drzte palce :slight_smile:
16. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...drzim palce!!!
dakujem,ze sa mozem postazovat :grinning: akurat som sa vratila z vecka v robote, moje prve vracanie v praci :grinning:
16. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, drzim, nech ste spokojni a nech vas to privedie k vytuzenemu cielu coskoro :slight_smile:
16. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, blahozelam :grinning:
16. mar 2010 o 10:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaj Adi ja ti veru to vracanie nezavidim
16. mar 2010 o 10:21  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som toho mojho cervicka pomenovala ze "pubertiak".....uz teraz si so mnou robi,co chce :grinning:
16. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning:
16. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi nájdi na tom niečo pozitívne... :wink: Ak sa teraz ,,vyvraciaš z podoby,, nepriberieš tolko za celé tehu, ľahšie sa dostaneš do formy a máš menšie riziko strii... :wink:
16. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem Ninka :slight_smile: toto je fakt pozitivne :grinning:
16. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina myslim, ze to priberanie-nepriberanie nie je o zvracani, ja nezvraciam a nepriberam a je dost takych bab
16. mar 2010 o 10:53  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit ale jasné,že je... Veď keď vraciaš-logicky chudneš, keď prestaneš vraciať budeš cca - 5kg a začneš priberať a stále si pod pôvodnou váhou, nie?? :slight_smile: Keď žena nevracia, nemá žiadne mínus a priberá rovno...
SAmozrejme, že nemusíš priberať (ako ty) ale keby si schudla vracaním 5 kg,tak si ešte lepšie na tom,nie?
Chjápe ma niekto??? :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja som pribrala 10 kg. Keby som zo začiatku vracala, nepribrala by som prvé 3 mesiace 5 kg,ale schudla a ďalších 5 kg by som pribrala vlastne naspäť a teraz by som bola na pôvodnej váhe... Kapišto?? :wink:
16. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, dobre to mas spocitane :wink:
16. mar 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
NO že Luga?? Celkom mi to páli ešte... :grinning: :grinning: :grinning:
16. mar 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ja radšej zamakám potom v posilke ako sa skláňať nad misou veru... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Adi drž sa... :wink:
16. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte koculky :slight_smile: ,

tak uz som tu....vcera som robila testik - biluckyyyyyy bol ako ten sneh, co napadal von :grinning: , takze dnes som isla ku dr. s cistou hlavou...vysledky su ok az na CMV (cytomegalovirus) :unamused: , ten som mala zvyseny a mohla to byt pricina odumretia plodu...takze pokracujem v kure z hlivy ustricovej, mam papat vajka a chren a snad by to mohlo imunitu popravit...no a pockame na maj = vysledky z hematologie a potom sa mozeme pustit do snazilkovania :dizzy_face:
16. mar 2010 o 11:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
AHOJ WILLI. :wink:
Čo je to CMV???
16. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maj je tu zachvilku, tak nech imunita pekne popracuje, aby si bola ready na mimusa :wink:
ja idem dnes tiez kupit nejaky imunoglykan a megacecko, lebo vyzeram otrasne - taky herpes som este v zivote nemala :confounded: a chora som tiez stale - uz ma to ozaj nebavi (ja som byvala vzdy zdrava )
16. mar 2010 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tiez mas herpes, ja som mala tyzden do zadu, bleee, mega mm sa zomna smial ze vypadam ako zaba :sweat_smile: :confused: :angry:
willi aspon viete kde je problem, teraz ho len pekne vyriesit :wink:
16. mar 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ked ma moj manzelik vcera zbadal, tak len povedal, ze ty vyzeras a sa zasmial a to ked ma uvidi dnes, tak neviem, co povie, lebo sa mi este viac rozsiril a to som si ho poctivo natierala antivirot. mastou :frowning2: ... sa hanbim ist do prace normalne :frowning2:
16. mar 2010 o 12:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, v lekarni su take nalepky, ja som to pouzivala, akurat som mala stastie ze ma to chytilo v dni volna tak som mala 3 dni veget, vola sa to Compeed, je to taka priesvitna nalepka, takze mozes si na to hodit makeup a ruz a nebude to tak viditelne :wink:
16. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka, CMV je cytomegalovirus a je to herpesovity virus, ktory oslabuje imunitny system a v tehotenstvo je to velmi nebezpecne, pretoze plod bud znici alebo poskodi :frowning2: ...priznaky nemusia byt alebo su ako pri klasickej chripke...nadcha, palenie oci, bolest svalov, unava...telo si dokaze vytvorit protilatky, ale je na to potrebny nejaky cas a v tehu ten cas nemas, takze preto je v tehotenstve nebezpecny...

luga, ano ako pises, do maja sa pokusim dat doporiadku a dufajme, ze vysledky z hematologie budu ok, aby sme sa mohli opat posnazit...teraz mi aj taka pauza trosku prospeje, potrebujem si aj psychicky trosku vydychnut :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. mar 2010 o 12:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok