• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
titu tak 40 ovu testov je podla mna guinessov rekord!!! :grinning:
17. mar 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to hej.... a ja ze som maniak na tehtu testy, lebo kazdy mesiac testujem este pred terminom menzesu :wink: titu, ale 40 OVU to ta asi nepredbehnem v zivote :grinning:
17. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ovu testy mne nikdy nevyšli. NIKDY! Tak som sa na ne vyprdla... Ale tehotenských som každý mesiac minula tak 5 a posledný mesiac asi 10... :grinning:
17. mar 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
noooooooooo to bol moj predosly cyklus ale to len v nom som minula 40 ale inak to bolo tych 25-30 :grinning: :grinning: ..huraaaa uz ziadne ovu testy :grinning: :grinning:
17. mar 2010 o 09:11  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj, titu, trosicka ti zavidim... aj ked by som nemala, ale tesim sa s tebou :wink:
17. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Titu toto je isto naposledy??? AJ keby tobolo dievča??? :confused:
KOľko máš vlastne rokov??
17. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Pozerala som tvoj grafík Titu, ak sú tie krížiky sexíky, tak ti garantujem chlapca... :wink:
17. mar 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu...ja ti tak prajem chlapca :grinning:
17. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby :slight_smile: ked ja tu niektorym tym skratkam vobec nerozumiem co tu pisete :frowning2:
a inak blahozelam novopecenym tehulkam :dizzy_face:
17. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatmira, pozarala som dozadu, ze ty si asi v niecom podobny pripad ako aj ja ked sa nam nerdari :grinning:
17. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabela..a v com takom?
17. mar 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj robi tiez v zahranici a velakrat sme sa asi aj s ovulkou minuli :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu, tak to my mame tu smolu..vazne, ze nie sme stale spolu, ked by trebalo :cry: co dufam, ze sa casom zmeni, lebo asi skor osivejem
17. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatmira kludne sa pytaj, vsetkemu sa casom priucis...
a napr. skarta DPO znamemna "Den Po Ovulacii" :wink: DC "Den Cyklu" :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak ja som vravela, ze ked sa furt nebude darit, tak si bude musiet zobrat volno aj na 2 tyzdne v kuse nech to nepremeskame, ale teraz to tak vyslo, ze bol pocas ovulky doma, tak uvidime co to da... a uz zajtra rano mi odchadza prec :frowning2:
a rychlo sa skratky naucis, neboj :wink:
17. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mozno budem vyzerat ako hlupana teraz, ale na nete je strasne vela stranok, a stretla som sa aj s takymi tvredniami, ktore sa absolutne nezhodovali... :frowning2: ze kedy je najvacsia prvdepodobnost ze otehotniem? do DP ale v den ovulacie?
17. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak najskor asi den pred ovulaciou a v den ovulacie je to najpravdepodobnejsie, lenze to ci si mala ovulaciu zistis aj tak az nejaky cas po nej
17. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teda vacsinou, mne pomohla titu moju ovulku presne odhalit uz pred vzostupom teplot, takze tu baby poradia urcite :wink:
17. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatmira....merias teplotu?
najplodnejsia si den pred ovulaciou a v den ovulacie.....
17. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tehulky, boleli vas prsia pred dátumom mrchy a uz neprestali co?? mna boleli strasne...a dnes uz sa aj zmensili, aj nebolia...cize mrcha dorazí v plnej paraáde... :frowning2:
17. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie este som to neskusala..viete mi poradit ako nato? lekar mi odporucal nejaky test, ktory sa da kupit v lekarni..ako maly mikroskop, vyzera asi ako ruz, a pomocou slin sa to zisti..ale este sme nekupili..kedze je ten cas, kedy nemam priatela tak casto doma :frowning2:
17. mar 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm ma v piatok meniny a tak by som mu chcela dat najkrajsí darcek :wink:
17. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fatmira, bazalna teplota sa meria vzdy po prebudeni, este skor nez vstanes z postele, najlepsie ak mas teplomer na 2 desatine miesta, taky si zozen... a vzdy by sa mala merat v tu istu hodinu, potom to znacis do grafu a podla toho sa potom sleduje ovulka, my si to znacime na fertilityfriend, baby hodte jej sem tu stranku, ja to tu v praci nemam...
17. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon...mna zacali prsia boliet az 5.tt ......predtym len tak predmrchovsky :slight_smile: kedy testujes? :slight_smile:
fatmira....pozri stranku http://www.merenibt.xf.cz/ ...tam je vsetko jednoducho popisane.....ked si to precitas, tak potom sa zaregistruj na stranke www.fertilityfriend.com alebo inde a zacnes merat...kazdy den rano po prebudeni, predtym ako vstanes z postele, rovnakym teplomerom.....zacnes si tam zaznacovat teploty a s interpretaciou ti pomozeme......
ten ovulacny mikroskop je podla mna hovadina, vela bab tu pisalo, ze podla neho aj ich muz ovuloval :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna boleli prsia od ovulka a bolia ma doteraz
17. mar 2010 o 10:44  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem baby za info, za pridane stranky...vsetko prestudujem, zaregistrujem...
nuz ale musi niekto aj obed navarit.., tak zatial vas opustam, ale s otazkami sa vratim neskor :wink:
17. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna bolia od soboty a to som bola 21 DC a dnes som 25 DC a uz nebolia... takze ratam ze tak do dvoch dní príde mrcha, max do troch...netestujem uz, testovala som 11 DPO a nic - negat. :frowning2:
17. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon....ja som testovala 1.krat 29.DC a mala som stale priznaky na mrchu....3 dni som behala s vlozkou, ze to uz pride :slight_smile:
17. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna teda prsia nebolia ani nic :frowning2: ale tak 7 dni je este malo... teda aspon sa tym ukludnujem :grinning:
17. mar 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Adi, a ked ta boleli prsia ako pred mrchou, aj prestali potom, ci to preslo az do tehotenskeho bolenia prs :wink:
17. mar 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok