• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

7. decembra 2016 
no jasne, ja kedze som mala na 13DC ovulku tak by to bolo ok, ale aj tak sa zide :slight_smile:
snad coskoro nejaky grafik doktorovi ponesiem :slight_smile:
20. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dievcata ja tu testujem s ktorym prehliadacom mi konik funguje normalne a vidim ze to bude Mozilla,
cez explorer konik uplne strajkuje :slight_smile:

Titu mala si viac folikov ? ci sa mi to s niekym pletie ?
20. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mony aj ja idem cez mozilu :slight_smile: ano mala som 3 foliky :astonished: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. mar 2010 o 10:12  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
krasny slnecny sobotny dnik prajem :dizzy_face:
ja som uz od pol siedmej hore :sweat_smile: od siedmej pobehujem po kuchyni, vypekam a vypekam :slight_smile: uz v podstate od vcera. Dnes mame mega oslavu - 2 Jozefom a mm ma zajtra narodeninky.... (posledne slusne 29 :wink:)
uz mam upecenu najcokoladovejsiu tortu na svete :grinning:, teraz sa mi pecie taky taliansky kolac cely mandlovy, taky placaty okruhly. A kysne mi cesto na syrovu babovku :slight_smile: dufam, ze sa mi vsetko podari. Torta je uchvatna, mam na nej aj hoblinky :dizzy_face: a ked som ich robila, tak sa mi cokolada topila v rukach. :grinning: Som si mohla robit cokoladove zabaly... alebo aj kupel :grinning:

mony, ja stale pouzivaj firefox :slight_smile:
titu, si tehulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 10:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
black anooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ...a taham ta za mnou :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 10:14  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jasneeeeeeeeeeee drzim sa silno :grinning: :grinning: :grinning:
20. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Juuuj Blacky to znie strasne fajnovo co ty chystas mnam mnam mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Titu no neviem neviem teda :wink: :wink: :wink: ci ty ozaj nebudes mat hned dvoch odrazu :wink:
20. mar 2010 o 11:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte kocky,..... mam strasnu novinku.... dnes som 28 DC uz vcera som mala // , sice jedna je este slabsia, ale dnes uz silnejsia :slight_smile: chápete??? skoro po 2 rokoch a takmer bez akejkolvek liecby...len vitamíny :wink: sama tomu neverím....
20. mar 2010 o 12:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
CHALCEDON!!! waw tak to su novinky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

moc moc blahozelam, tusim uz sa zacala jar :slight_smile:
20. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mas grafik ?
a mozem sa spytat ci viete v com bol problem ?
20. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babulky tak dala som si do albumu posledny testik, viac ich nema :grinning: je na 12DPO fakt dost silny :grinning: :grinning: :grinning: tak uz len cakat kedy objedna doki :wink:
chalcedon waaaaaaaaaaaaaaau gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 13:58  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dakujem titu... ja som 14 DPO :wink: cize budeme mat cca rovnaké termíny :slight_smile:

mony, dakujem... vlastne asi v nicom... len v trpezlivosti a case.... fakt... mne lekarka povedala, ze som ok., manzel u lekara nebol. Mavam napr. casto vytoky ... dokonca aj teraz som testne po plodnych dnoch brala lieky, lebo som mala nález streptokoka +mykozu... aj preto som si myslela, ze znova nic z toho... a zrazu // . Ja beriem kyselinu listovu a mm bral Q10, E-cko, a B-cka :slight_smile: tot vsetka nasa liecba....
20. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Chalcedon, to je super.
Ani nevies aku nadej nam vsetkym cakatelkam prinasas. :slight_smile:
Ja som tiez mm nasadila Q10, E,C, Zinok a Selen.

babulky velmi vam drzim palce a hlavne nezabudajte kolegialne posielat virusiky vsetkym nam ostatnym :dizzy_face:
20. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mony TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ZATIAL takto ak to budem mat potvrdene aj od dokiho a bude vsetko ok budu omnoho viac :slight_smile: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 14:18  •  5 detí  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hehe super Titu, beriem co sa da :slight_smile:
20. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte...akosi to velmi blbne...moj konik...je o nicom...takze ja som oknosmas..ale vobec ma nechce prihlasit pod mojim starym menom, vraj mam zle heslo a ine...a neda sa to ani po zadani mailu a tak...fuuuj...
chalcedon blahozelam...to je super novinka...
titu...to uz len znova a znova opakujem, ze skvela sprava..uz len nech vase bublinky rastu na velke valibuky :D
20. mar 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte bambulky takze tu mame nove tehulka a to az dve :dizzy_face:
gratulujeeeemmmm :dizzy_face:
20. mar 2010 o 16:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
babule ale je to haluz nie,
titu ti si stale merala, alebo tento mesiac si to nechala na tam toho hore??
chalcedon, tesim sa s tebou, ale je to zaujimave, ze vtedy ked to najmenej cakas to pride :grinning:
fakt sa z vas tesiiiimmmm babmbulky a pekne to tahajte dalej, nech sme coskoro vsetky tehula :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. mar 2010 o 16:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tituuuuuuuuuuuuuuu ahoooj gratulujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
20. mar 2010 o 16:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby kde ste vsetky??
kvetka ty si tu uz dlho nebola?? black?? aduliak??? :confused: vikend to tu asi nikto nebude :sweat_smile:
20. mar 2010 o 18:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Titu, Chalcedon, to sú super správyyyyy...... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: moooooc, mooc obom gratulujem, nech všetko dobre dopadne..... :dizzy_face:
Titu, a mala si aj nejaké príznaky, keď si testovala už na 8.DPO? či len taký ciťák? :slight_smile: brala si aj Clostil? joj, ale som zvedavá, že? :sweat_smile:
tak vám ešte raz obom gratulujeeeem!!!! :slight_smile: zdá sa, že sa to tu "stehotnieva".... :dizzy_face:
20. mar 2010 o 18:39  • Odpovedz  • Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
baby to klesanie asi nevyzera dobre, ze? :frowning2: :frowning2: :frowning2: a pritom sme ovulku tento mesiec presne trafili :unamused:
ach jaj :frowning2:
21. mar 2010 o 07:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeejda, mame tu dalsiu tehulku? gratulujem...
fnuk a mne sa stale nedari :frowning2: :frowning2: :frowning2:
21. mar 2010 o 07:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
"Sometimes shows a temperature dip around 7-10 days past ovulation." mozno ma toto na 11DPO trocha ukludni, ale ked to nestupne, tak asi zasa nic... :unamused:
21. mar 2010 o 07:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak baby, vcera vecer som bola este na pohotovosti, s priatelom sme blbli a ja som palcom na ruke narazila o jeho koleno... bolest strasna, hned ma to odpisalo, opuchlo mi to a ja stresy... tak sme sli na pohotovost, ale ja som im samozrejme, ked ma chceli poslat na rontgen povedala, ze mozem byt tehotna, tak nic z toho, nejak mi to doktor tak povysetroval, pohybal, ze ci je to v kope a tak, nastastie mi povedal, ze zlomene to nie je, len narazene, tak si to teraz natieram mastickou a boli to, boli to a poli to :grinning:
21. mar 2010 o 07:46  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahoj Nina 88 super nápad sa zrodil v tvojej hlavičke. Samozrejme , že sa k vám aj ja s radosťou pripájam.Súhlasím s tebou pozitívna myseľ prináša zázraky. My sa snažíme od nového roku2010 a ani na sekundu sme to nevzali. Tak babenky úsmev , hlavu plnú pozitívnych myšlienok a čoskoro vymieňame mamičkovské skúsennosti. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
21. mar 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
dobre ranko zienky...tak ja meriam a mrcha nie a nie prist...uz by fakt mohla, bo ma nebavi na nu tak dlho cakat...a to som dostala len jednu blbu injekciu,kedy by prisla, keby som ich brala cely polrok
http://www.fertilityfriend.com/home/2b3490
21. mar 2010 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Dobre ranko damy,
Meryenka / oknosmas a neskusala si testik, mozno predsa :confused:

Fly - drzim palce nech sa palcek rychlo zahoji , kolko dni mas normalne cyklu ? ono by to ozaj mohlo byt uhniezdovanie .

Ja sa babky modlim aby ovulka niakym zazrakom pockala do stredy :pensive:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ae39f
21. mar 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
hm..skusala..uz som to nevydrzala...hoci viem, ze nic z toho nebude..vcera rano som skusila test..a bol biely...tak uz skusat asi nebudem ..len cakat a cakat... :confounded:
21. mar 2010 o 09:59  • Odpovedz  • Páči sa mi to
mony drzim palec, nech pocka... :wink:
21. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok