• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
balambi, ja si tiez myslim ak stravila vecer oblapovanim misu a nie mm, no to musi byt jedine votrelec :confused: :dizzy_face:
denne ktory dc si???????
22. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
čo je to dc??. Mrchu mám nedostať až v sobotu :slight_smile:
22. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehehe no verte, že na mm som ani nepomyslela, bolo mi príšerne :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No baby . heheh to by bola sranda keby ste mali pravdu :slight_smile:
22. mar 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, to je den cyklu :wink:
22. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:dizzy_face:babule akurat sa napchavam ranajkami, :dizzy_face:
chlebik so sunkou paradajkou uhorkou a pazitkou :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
22. mar 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
xixix už mi došlo
22. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobrú chuť majuska ja dnes o hlade
22. mar 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, denne a Ty nemeriaš teplotku? a teraz Ti je ako? a nechceš spraviť testík? :wink:

majuska, dobru chuť :grinning:
22. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kocky.... vsetkým posielam TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTt vírusíky :wink:
Velmi sa tesím... aj ked je este skoro.... dufam, ze vsetko dobre dopadne... k lekárke som objednaná az 20.04., cize v takom 8 tt, ze az vtedy bude nieco vidiet na ultrazvuku....
22. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: neboj vsetko bude ok
konecne sa podarilo, ako dlho vam trvalo kym sa podarilo
22. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, gratulujeeeeeeeeeeeem a chytaaaaaaaaaaaaaaaam.... :grinning:

babulky, musím letieť na úrady...zatial ahojte a pekný dník... :wink:
22. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, no to papap a prijemne vybavovacky :wink:
chalcedon tiez chytam :dizzy_face:
22. mar 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon blahozelaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: nech ti vsetko dobre dopadne, nech mas bezproblemove tehu a na konci krasne zdrave babatko :slight_smile:
a chytaaaaaaaaaaaaaaam virusiky :dizzy_face: :dizzy_face:
a este si minuly tyzden mala depku, ze kamoska otehu :wink: a vidis, uz je tu tu :slight_smile: a mas aj nejake priznaky??
22. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, akurat som to vcera rátala... tak 18 mesiacov... to je doba co???? :wink: Ale verila som, ze to raz vyjde... brali sme iba vitamíny.... ja som bola u lekárky, ale mm nebol.... lekárka skonstatovala ze vsetko je v poriadku...akurát moje casté výtoky.... aj teraz som brala antibiotiká a vag.tobolky, ale lekárka vraví, ze to nemohlo uskodit...
MM bral Q10, B-cka, E-cko.... a ja kyslinu listovú a C vit. a konecne je to tu...az som nemohla verit, ked som na teste nasla //, vlastne stále je to pre mna neuveritlné....
22. mar 2010 o 10:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:slight_smile: Dakujem black,, no takmer ziadne...krce ako pri mrche...take pobolievanie niekedy, a prsia boleli, potom prestali a znova bolia a su cca o 1 císlo väcsie :wink: a cítim tlak v pobrusku...
A inac ta kamoska o babo prisla :frowning2:
22. mar 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Teraz som si vsimla, ze titu je tiez Kosicanka.... takze tento mesiac boli v kurze kosice.... a od apríla ide ttehu vírus na západ :grinning: takze chytajte :slight_smile:
22. mar 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, to mi je luto ze kamoska o babo prisla :confounded:
hlavne mysli pozitivne,
22. mar 2010 o 11:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Nie, nie teplotu nemeriem a s testom ešte počkám. Baby črevná chrípka včera som sa prežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ale potešilo by Tehu :wink:
22. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze na rade je oknosmas :wink: banska bystrica :slight_smile: a potom aj my :wink: tej kamosky mi je luto :frowning2: ale tam to asi sposobila ta jej diagnoza :frowning2:
preco na tomto novom konikovi nie je vidiet od kial sme??? musim sa prekliknut az na fotoblog :unamused:
22. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,

black v pase to je hore vidiet :wink:
22. mar 2010 o 11:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ahoj :wink:
a dakujeeeeeeeeeeeeem :wink: ja truuuuuuuuuuuuuuuba! :grinning: ten cierny pasik je hrozny, mozno preto nan vobec nepozeram :grinning:
22. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Gratulujem chalce... :grinning: Kedy dáš testíky do albumu??? :confused: :slight_smile:
22. mar 2010 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalce jeeeeeeeeeeeeeeej my sme rovnako tehulky :slight_smile:
22. mar 2010 o 12:56  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
len ja cakam o den skor :grinning: :grinning: :grinning:
22. mar 2010 o 12:57  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tak to budu pekne valibuky :wink:
22. mar 2010 o 12:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento mesiac ste nam urobili riadnu radost, titu, aduliak, chalcedon,...proste len tak dalej babulky a mi sa k vam pridame :dizzy_face: :grinning:
22. mar 2010 o 12:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano majus ..prichadza jar ...slniecko lepsia energia tak sa nam to tu roztehulkovava a vy sa pridavajte cim skor za nami... :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
22. mar 2010 o 13:05  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj dievčatá, ja sa stále trápim s tou nešťastnou mykózou... Som zúfalá!!! :angry: :frowning2: :cry:
22. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....a co ti doktor na to povedal? neda ti nejake ine lieky?
chalcedon.....fiha.....cakat na ultrazvuk az do 8. tt by som nevydrzala :grinning:
baby, mam taku dobru naladu z vas :grinning:
22. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok