• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
titu...vsak tu temu neviem najst :unamused: dnes som nejaka slepa :grinning:
22. mar 2010 o 15:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj...uz som nasla....tento novy konik sa mi nepaci :angry:
22. mar 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved papa, papa, ale tak vies, ake su nanho nazory :rolling_eyes: ... a prave aj preto by ma zaujimalo, ci sa nieco stalo s rybickami
22. mar 2010 o 15:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ani mne sa nepozdava, ale nic ine ako zvyknut si nam nezostava
22. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale napriklad co je vyhoda, tak ze sa nemusis stale po pridani prispevku naklikavat do temy
22. mar 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, jasne, ved prave preto neviem ci mam kupit profertil alebo nie :unamused:
hej, to je aj pre mna vyhoda :slight_smile: ze sa nemusim preklikavat stale cez konika :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, ved ja tiez rozmyslam, ze kupim tu "kompletnu zostavu", o ktorej pisu ludkovia, ale ked mne sa to nezda, aby jedol dvadsat roznych veci - to je cista hruza .... a asi si uz mm bude mysliet , ze mi uplne hrabe, ked to uvidi :unamused: :grinning:
22. mar 2010 o 15:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten Profertil je aj dost drahy,ze?
22. mar 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ved ano, adi :unamused:
22. mar 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pocula som nan aj dobre aj zle....tak neviem.....
baby, utekam z roboty, zase mi je fajnovo zle :confounded:
uvidime sa zajtra :slight_smile:
22. mar 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja skor asi zle .... adi maj sa krasne :wink:
22. mar 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ahooooooooooooj :dizzy_face:
22. mar 2010 o 16:04  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak to veru nestracam som objednana na piatok k Dr.
22. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mne sa to zda hlavne zbytocne predrazene na to ake mnozstva vitaminov tam su :unamused: a je to skor marketingovy tah ako sa dobre ulakomit na ubolenej socialnej skupine ludi :frowning2:
a tiez mi pride hrozne davat mm na ranajky vedierko s liekmi :confounded: preto som mu to este nekupila a papa len e-cko. Teraz ma taky bylinkovy pripravok ako ja ten Gynex tak on zase ine na detoxikaciu a ocistu pecene. Tak ho nechcem prepchavat vsetkym moznym a nemoznym.
22. mar 2010 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
co je nove???ktora ste nasla //? :sweat_smile: ....som tu dlhsie obdobie nebola...neak som nestihala :confounded:

a P.S...tento novy konik je teda hrozny,mne sa vobec nepaci :rolling_eyes: ...
22. mar 2010 o 17:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved ano, plati a za "napad" hlavne .... takze asi objednam dalsie balenie :sweat_smile: :rolling_eyes:
inak ked si predstavim, ze by som mala tolko veci jest ja, tak tiez by som nebola nadsena -teraz jem tie atb a cecko a listovku a fakt mam toho uz plne zuby - a ani zaludku sa to velmi nepaci :confounded:
22. mar 2010 o 17:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej, kvetka, ahooooj :slight_smile: ...sa flakas, veru .... titu a chalcedon maju dvojciarku :wink:
co mas nove ?
22. mar 2010 o 17:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga...no flakam,ale tak mali sme rusne obdobie,ci v rodine....ci v praci :frowning2: ....i s hladanim noveho domceka tu v Skotsku....a neak som na vas nemala cas :cry:
tak super,kockam blahozelam....chalcedon sa tusim snazila dlhsiu dobu...tak super ze sa zadarilo

a co nove???straaasne vela veci...a v podstate nic :grinning:
22. mar 2010 o 17:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetkaaaaaaaaaaaaaa ahoooooooooooooooooj, uz som sa o teba bala, kde sa flakas???? :angry: :grinning: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

tak mm mi volal, prave odisiel od urologa v Gynfive. Tak ho neposlal rovno na ICSi, co som rada, ale objednal ho na krv, urobia mu hormonalny profil, robil mu ultrazvuk na bruchu a na vajkach :wink: chudatko, sa hanbil, ze to je dost neprijemne a ze nechape ako ja mozem chodit na gyndu :grinning: no a povedal, ze ma papat Profertil :grinning: a o 3 mesiace na kontrolny spg.
Tak ja teraz fakt neviem... :unamused:
22. mar 2010 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black :grinning: ... a tak dobre, ze este nieco na nom pokukaju :slight_smile: ... aj spg mu dnes robili, ci ee?
kveti, no byva take tazke obdobie, tak snad uz budes mat vacsi pokoj :wink:
22. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black....uz je snad vsetko vyriesene...tak bude viac casu :wink: ...aj ked presne o tyzden sa stahujeme do noveho a kym zapoja net...budem opat mimo :grinning:

nie som velmi v obraze....chodite do centra? :confused: ...co uz mate za sebov? :pensive:
22. mar 2010 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nerobili, ale asi je to aj tak jedno... ak by bol lepsi, tak by sa nam podarilo snad aj bez neho a ak je rovnaky, tak je to aj tak jedno. A horsi vidiet nechcem!!! :wink:
No pokukaju, som rada, lebo som sa bala, ze ho tiez hned odpisu na umele... :frowning2: tak som rada, ze aj ked bol gynfive, tak sa nanho pozreli. No ale teraz fakt neviem ci mame kupit ten profertil :confounded:
22. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak to dufam aj ja.... :wink: ...snad je to za nami.... :dizzy_face:
a ty ako?uz snazilkujete,ci mate STOPku? :frowning2:
22. mar 2010 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka a preco sa zase stahujete??? :confused: Uz sa radsej stahujte na SK :wink: a dufam, ze ste nemali neprijemnosti :pensive: :confused:
22. mar 2010 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, no boli sme v centre a Dr. nas "medzi dverami" poslal na umele oplodnenie... priamo uz na ICSi :frowning2: ze s takym spg je velmi velmi malicka sanca otehotniet prirodzene. Bola som dost sklamana, ale uz som sa z toho dostala, mm bol u urologa v tom centre a vyssie som popisala co a ako. Tak som rada, ze nas neposlal na umele aj on. :slight_smile:
Inak mne nerobili ziadne vysetrenia. Len si vypocul, ze meriam BT a mam potvrdenu ovulku a ze som nemala ziadne gyn. problemy, tak zhodnotil, ze som pravdepodobne ok.
22. mar 2010 o 17:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no byvali sme v tomto domceku cez 2roky....a prednedavnom nam majitel oznamil,ze nam zvysuje rentu....tak sme mu povedali,nech si hlada novych podnajomnikov :wink: ...ze my mu nebudeme platit 900£len za strechu nad hlavou
ostal v soku...chcel aj cuvnut,no vyskytla sa ponuka a ideme do novsieho....je to len o ulicu vedla....a za lacnejsie....je komplet po prerabke....budeme prvi najomnici :wink:

a domov by som uz sla velmi rada....no asi nieje este ten spravny cas
:stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. mar 2010 o 17:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kvetka, beriem atb a na dva mesiace mame zakaz - no a zakazy su na to , aby sa porusovali, tak asi tak - teraz mi konci ms :sweat_smile:
22. mar 2010 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, devatsto je doooost a to bol aky velky domcek?
22. mar 2010 o 17:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to je ine jednanie....od dveri poslat na umele bez akejkolvek inej liecby :angry:
ale ved to je najjednoduchsie....z toho predsa ziju :wink:
22. mar 2010 o 17:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka a vy kde byvate?
22. mar 2010 o 17:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok