• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
black to fakt???? :confused: ...ta to radsej skusim ten piercing....ako .... :grinning:
22. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no fakt aj na konikovy som uz o tom pocula ... :sweat_smile: neviem si to celkom dobre predstavit... :confounded: :zipper_mouth:
22. mar 2010 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si to ani nechcem predstavit :angry:
22. mar 2010 o 19:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem dat varit zemiacky v supke :wink: ...mm si rozkazal,ze ma chut na rezne a cibulovy salat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...ta dam si aj ja :grinning:
22. mar 2010 o 19:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru chut aj ja idem papat, mm nieco pripravil :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: majte sa krasne :slight_smile:
22. mar 2010 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja nejdem papat.... :frowning2: ...mm je na futbale a ja tu s vami vegetim....
salat a rezne budu az zajtra :wink: ....dnes je len predpriprava :grinning:
22. mar 2010 o 19:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no uz ho mam spat....vybehaneho,vypoteneho :grinning: ....ta idem sa venovat....papa
22. mar 2010 o 19:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...som dnes velmi nebola..az teraz som prisla z prace...dnes som bola u primara...zistit, preco ma milovanie tak velmi boli...a tiez zaniest vysledky...hm..o dva mesiace nas caka asi isto iui...dovtedy sa musime dopovat liekmy...teda len mm...drahym profertylom...vraj to nie je najlepsie
22. mar 2010 o 20:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja beriem uz asi mesiac femi kvapky..tak dufam, ze budeme po dvoch mesiach riadne ready..a vyjde to...i ked je tam percento uspechu len 10 percent...
22. mar 2010 o 20:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vraj 30 percent
22. mar 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby no dneska taka teplota, ale je to o hodinu a pol skor ako bezne, ale to je tym, ze sa blizi mrcha, len nech tu uz je, nech ma dlho nenatahuje, nech mame sancu skusit znova... :unamused:
baby ja absolutne nechapem, preco sa nedari ak sme v poriadku, ale asi to tak ma byt, ze sa teraz musim uz trocha potrapit...
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
23. mar 2010 o 05:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabelka ...to je o case a asi aj nasej trpezlivosti ...pozri my s mm mame 3 dievcata , ktore boli splodene hned v prvy mesiac a na tento zazrak sme museli cakat dlhych 12 mes. a sme obaja v poriadku ....neviem preco je to tak ....
ale ziadny pesimizmus .....vsetko pride a ty budes coskoro tehulka :slight_smile: a vsetky ostatne co su v tejto teme :wink:
23. mar 2010 o 06:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isaabella...myslim, ze to je tym casom...kedze si o dost skor rano merala...netrap sa...vsetko je tak, ako ma byt...a babatko pride, ked to budes najmenej cakat...
23. mar 2010 o 06:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babeny.....
zase som Kv3tku vcera nestihla :angry:
ako sa mate?
23. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :wink:
23. mar 2010 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
My dnes začíname 25 tt... :grinning:
23. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte....my 21tt
23. mar 2010 o 08:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no baby.....parada....aj ja uz chcem take tyzdne :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co nevidiet ich tam budes mat aj ty
23. mar 2010 o 08:50  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka :grinning:
uz sa neviem dockat poradne buduci tyzden :grinning:
23. mar 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my mame 1tt :grinning:
luga....parada :grinning: tak uz iba 39 :grinning: :grinning: :grinning:
autor
Ahoj Evit... :wink: Dobre nám to letí... :wink:
Mňa malý poriadne vystrašil... Od včera od obeda som ho vobec necítila, večer mi až do plaču bolo a teraz sa zobudil akokeby nič... :grinning: :grinning: :grinning:
23. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze? tesim :grinning:
23. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, pekne si schrupol :wink:
23. mar 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduli ja sa tiez neviem dockat, mam velky ultrazvuk....zas mame poradnu v rovnaky den :sweat_smile:

nina nase teda kope ako o zivot
23. mar 2010 o 08:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne ranko :slight_smile: tak ja dnes takto http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
a nina, podla mna sa nemusis bat... mozno je to normalne ze ta obcas nekope... :slight_smile:
23. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Tak veď, už sa nebojím, veď teraz mi to vynahrádza... :wink: V nedelu mal velmi aktívny deň,tak včera oddychoval... :slight_smile:
Ja viem prečo ho tak pomenej cítim (teda myslím že viem) Otočil sa tak,že chrbátik a riťku má opretú o moje brucho,takže kope smer vnútro,čo nie je také evidentné, ako keď mám hrbole že je opačne... Za to keď sa trafí do mechúra, to stojí za to... :slight_smile:
23. mar 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky...celkom pekny grafik...
juuuuuj, kedy uz nas budu kopat???!!!! :unamused:
23. mar 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
meryenka dakujem :wink: ja uz tiez chcem kopance aj do mechura :grinning: ty si tu inak teraz riadne inkognito :dizzy_face:
nina, tak potom sa necuduj :grinning: ked ta kopkal celu nedelu poriadne :wink: chudatko, tiez sa unavi :slight_smile:
23. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok