• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
ja som mala raz poobede teplotu 38,1 ..... a rano 36,8 :grinning:
23. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi tiez porozmyslam nad tymi femi krapkami, ale az za 3 mesiace :wink: :sunglasses:
23. mar 2010 o 11:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ale dnes som nemerala a teraz neviem, či už ovu bola, alebo len bude, tak špekulujem a vymýšľam... :grinning: :grinning: :grinning:
majuska, tak ak s nimi otehu, tak ti pošlem tie moje a budú putovné :sweat_smile:
23. mar 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, potom poprosim aj ja jednu kvapku :wink:
23. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja papam gynex, tak uvidim, zatial jedinu zmenu ktoru citim, ze sa mi zacali nalievat prsia az o tyzden neskor a aj to len tak jemne. Inokedy som mala napnute prsia uz hned po ovulacii az do mrchy a neznesitelne ma boleli. Mm sa mi ich ani dotknut nemohol a ked som bezala po schodoch, tak som si ich musela drzat :sweat_smile: a to mam male prsia :sweat_smile: :confused:
23. mar 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok balambi beriem ta za slovo :grinning: a luga ak balambi otehu hned prvy mesiac to ich mozes mat ty a az potom ja ok :grinning: :wink:
23. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne luga, odlejeme pre Teba a pošleme majuske :grinning:

teraz čítam, že femigard je dobrý aj na úpravu spg..
23. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky to poznam a tiez nemam nejake extra velke prsia, ale ako som zacala brat vitaminky, tak sa to presunulo, a teraz bolia tyzden pred mrchou :wink: sice sa nalievaju hned po ovu, ale bolia tyzden pred mrchou, cize uz ich citim dnes ale nieje to take strasne, este sa to len rozbieha :grinning:
23. mar 2010 o 11:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oh, waw, no to je super,
takze uz mame skosob aj na upravu spg :wink: balambi citaj dalej :wink:
23. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No toto... Už budem musieť nosiť ,,ložky,, do podprsenky... Neni to skoro?? :confused: Boleli ma prsia tak som kukla do podprsenky a mokrá... :confused:
23. mar 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw ninka, vážne to nie je skoro?
23. mar 2010 o 11:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano? tak femigrad ? mmm, podelim sa s mangelikom, dobre, idem to aj ja "nalistovat" :slight_smile: ... to zase bude mm stastny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 11:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, našla som ešte toto :
Účinok Femigardu podľa štatistických údajov sa prejavuje postupným vymiznutím príznakov:
- nepravidelná menštruácia, silnejšie menštruačné krvácanie
- bolesť, kŕče a napätie pri menštruácií
- pocit napätia, tlaku a pichania v podbrušku
- výtok z pošvy, pálenie a nutkanie k močeniu
- výrazná ovulačná bolesť a krvácanie mimo cyklu
- cysty v prsiach a na vaječníkoch
- nechuť k sexu
- zmierňuje vedľajšie účinky hormonálnych prípravkov
- zmena proporcií tela - keď chudne pás a rastú prsia a boky
- akné, potivosť, podráždenosť
- vypadávanie vlasov
- stratia sa klimakterické potiaže

U mužov po užití Femigardu dochádza k výraznému zlepšeniu tvorby spermií a potencie – opäť ide o vplyv na reguláciu hypofýza – pohlavná žľaza. U mužov sa zreteľný účinok v sexualite prejaví po týždni užívania, spermiogram sa podstatne zlepší za 3 – 5 týždňov užívania.

Originálny bylinný extrakt sa užíva po dobu 3 menštruačných cyklov, teda 90 dní.
ajuska, nasla som toto :
23. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Balmbi aj ja si myslím,že to je skoro, ale tak čo už... Asi budem zas riadna dojka... :grinning:
23. mar 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ale zasa lepšie viac, ako nič :wink:
23. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
waw balambi tak tie kvapky by sa mi nanieco zisli upravili by mi troska ciklus, vlasy, akne,....atd super
23. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No len keď to takto pojde ďalej, kým sa narodí zmením číslo podprsenky ešte minimálne 2x... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to majuska, ked nepomožu otehu, tak budeme aspoň krásne... :grinning:
23. mar 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neni skoro, vraj sa to moze objavit uz od 20tt
23. mar 2010 o 11:31  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak baby, nezmeníme tie putovné kvapky na femigard?a balíček pre majusku by mohol isť ešte aj cez záhorie, čo ty na to black? :wink:
23. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to balambi, bude sa nam lepsie zit :dizzy_face:
23. mar 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze babulky kazda mate mesiac na otehotnenie, 1mesiac balambi,2 luga a treti blacky a potom to moze dojst do mna, presne ako planovane :grinning:
23. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Evit fakt? Tak si ma ukludnila, ďakujem :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano fakt
23. mar 2010 o 11:46  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, ako tak pozerám, vaše objednávky sa plnia :slight_smile:, teším sa s vami. A preto si objednávam mimi aj ja, prosím, prosíííím :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne jasne, kludne sa pridam :wink: a kvapnem par kvapiek aj mm :grinning:
23. mar 2010 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus, len si pozabudala este na niekolko dalsich holiek :wink: ... budeme musiet aj "ztrojit" tie mesiace :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrculka ahoj :slight_smile: objednavky sa vybavuju, tak sa rychlo pridaj :slight_smile: vy sa ako dlho snazite, povedz nam o sebe nieco :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hrculka, ano, konecne sa zacali vybavovat, urcite prides na rad onedlho :wink: ... ako dlho uz prosis? :slight_smile:
23. mar 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok sorky zabudla som na dalsie babenky, takze balambi, odkvapkaj mi ich na jeden mesiac a dalsie posielaj dalej :wink: risknem to a bude to len sanca 1 mesiac :grinning:
23. mar 2010 o 11:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok