• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
no blacky ja som recyklator pred mrchou jem vsetko na co mam chut, a je to jedno ze je to za sebou kysle sladke slane,...proste to je jedno :grinning:
24. mar 2010 o 14:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boze aduliak preco si spomenula zavinace, uz som zjedla jedneho celeho :confused: :angry:
24. mar 2010 o 14:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj Titu drž sa... :wink:
Adi ty si sa zamilovala do toho baldachýnu,že?? :grinning:
24. mar 2010 o 14:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....asi hej :grinning:
maju.....zavinace su zdrave, len si daj :grinning:
24. mar 2010 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ty si teda cislo?? :sunglasses: ty si ich spomenula specialne lebo si vedela ze hned budem mat na ne slinu :grinning:
nemas chut na nejake kysle uhorky???????? :sweat_smile: :confused:
24. mar 2010 o 14:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prejedla som sa na obed...takze ani nie.....ale dakujem :grinning: :grinning: :grinning:
vies, co by som si ale dala? dobry cerveny melon :grinning: to len tak od smadu :grinning:
24. mar 2010 o 14:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak cerveny melon by som si dala aj ja, vcera som po nom poskulovala v obchode
24. mar 2010 o 14:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmmmmmm, taky cervenucky, sladucky melooniiikkkk :stuck_out_tongue_closed_eyes: mnammmmmmmm :dizzy_face: ty teda robis chutky
24. mar 2010 o 14:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....mi nehovor, ze na toho zavinaca by si si dala cerveny melon :grinning: :grinning: :grinning:
24. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani tehu nie som ale na malon mam chut vzdy :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: uz nech je leto aby boli :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. mar 2010 o 14:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak???? a preco nie???? vsak to je ako dzusik :grinning:
24. mar 2010 o 14:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak vlastne ano.....a este by som si dala jahody :grinning:
24. mar 2010 o 14:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam take fajne velke hrozienko
24. mar 2010 o 14:24  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak ty sa budes mat budes tehula na leto, cize budes mat vsetky tieto dobrotky :grinning:
24. mar 2010 o 14:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si kupila v piatok uzasne jahodky :slight_smile: mnaaaam som si pochutila, krasne vonali aj chtili a dala som si ich so slahackou a dochutila medikom :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
24. mar 2010 o 14:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no tie jahodky niesu zle, ale u mna mi ta smotana nesedi, namam ju rada :wink:
24. mar 2010 o 14:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....aj ja som si chcela kupit jahody, ale mali len take zo Spanielska, co nemaju ziadnu chut :angry: ja chcem take stavnate, sladucke :grinning:
Maju.....ja som strasne na taketo ovocia - melony, cervene aj zlte, jahody, maliny, cucoriedky, vsetko :grinning:
24. mar 2010 o 14:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam rada jahody, ale len v surovom stave, napr. kompot nezjem ani nahodou a nemam rada ani jogurt jahodovy
24. mar 2010 o 14:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja som si kupila tie zo spanielska a boli praveze vyborne, az som sa cudovala :slight_smile: aj ked je pravda, ze mohli byt sladsie... a neboli to tie prave zo zahradky :wink:
presne aj ja lubim taketo ovocie... ja moc nemusim takze ze mandarinky, pomarance, kiwi apod. ale skor taketo nase lesne :wink: a melony :dizzy_face: juuuuuj, uz nech je leto :grinning:
24. mar 2010 o 14:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka ja tiez len cerstve jahody :wink: kompot je hnusny a jogurty nelubim vo vseobecnosti :zipper_mouth:
24. mar 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby,keby ste vedeli, ake chute ste mi narobili....nakoniec si aj tie spanielske pojdem kupit :grinning:
24. mar 2010 o 14:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
24. mar 2010 o 14:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
juj, aka to tu vrava - jedlo, zavinace s nutelou - ooo, a ovocicko, musim si uz vecer aj ja nieco kupit, zasoby sa minuli- my sme "na banany" :wink:
24. mar 2010 o 14:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a titu sa uz asi pomalicky dozveda "osud" - som zvedava :grinning:
24. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga :slight_smile: banany musia byt :slight_smile: ale niekedy mi lezu aj horekrkom :grinning:
adi, utekaj do obchodu :grinning:
24. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musim byt este hodinu v robote....ale hned potom utekam :grinning:
ahoj Luga.....
myslim na titu ..... aj ked podla mna este nebude vidiet, kolko babatiek tam bude....
24. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ahoj, to ano - hadam aj kazdy den jeden, este aj muzicka som na ne naucila - na desiatu, aj s jogurtom, si uz z neho robia kolegovci srandu :sweat_smile:
my jahody nekupujeme, ziadne sa nevyrovnaju tym zo zahrady
black, a to si k preseedu dostala tehu testy-nejaka akcia?
24. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ahoj ... ozaj, u vas v praci vedia kolegovci, ze si tehu?
24. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nieee, kupila som si take balenie po 10 ks :slight_smile: su tam celkom lacne... tak som si povedala, ze si ich kupim a ked budem stresovat, tak proste testnem :wink: a jeden cas sme aj my papali banany kazdy den na desiatu :slight_smile:
ja som tiez zvedava ako je na tom titu :confused: no tiez si myslim, ze tam este vela toho neuvidia, ale mozno tam budu 2-3 bublinky vidiet :wink:
24. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
par kolegov to uz vie, nie vsetci, aj moj sef to vie....my mame super vztah so sefom...aky bol rad.....velmi mi to praje, ale ze mi hned po porode da velku satku s nasim logom a budem ako indinanska babicka vo filme S tebou ma bavi svet - v robote :slight_smile:
24. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok