• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
Ninka....pis!!!ja uz musim ist domov :angry:
30. okt 2009 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak je to negatívne, idem piť...
30. okt 2009 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka cosi a dufam ze aspon nie sama
30. okt 2009 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som spat.... :wink:
30. okt 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka takze ten test si ukazal len tak II :angry: :angry: tak ja uz neverim asi ziadnym testom :angry: :angry: ...fuha tak to som veeeeeelmi prekvapenaaaaaa
30. okt 2009 o 16:20  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ty si uz bola na tej krvi?...som myslela,ze az o 17.00h? :confused: ....
zvlastne,ze ten vcerajsi test ciarku mal....no a prave pre taketo zbytocne nadeje ja tak skoro netestujem :wink: ...radsej si pockam....ako sa jeden den tesit a na druhy plakat :cry: ...ale to je zas kazdeho vec :zipper_mouth:
30. okt 2009 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj kvetka vitaj spat :slight_smile:
30. okt 2009 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sweet....som sa prave napapala a teraz funim na gauci :grinning:
nastastie uz dnes nic nemusim robit...vsetko popratane...na weekend sme zbaleniii,mm navaril...tak uz len veget a ty?
30. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ozi ovutestik krasne pozitivny.... :dizzy_face:
30. okt 2009 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj aj ja by som papala len neviem cooo
ja mam veget cely den hanba :unamused: :grinning:
30. okt 2009 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jak ti fajne...tisko zavidim.... :zipper_mouth:
ja som si musela porobit,kedze weekend sme mimo...a potom opat praca :angry:
no ja som mala pecene kuracie nozky s pecenymi zemiakmi :stuck_out_tongue_closed_eyes: a zeleninovym salatom :wink:
30. okt 2009 o 16:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ja viem Kvetka, že si nerobíš tehu testy, ale som proste taká a neviem to zmeniť, tak to nechaj tak... Tá čiarka tam bola aj je a mám vážne chuť ich udať, ale aj tak si nepomôžem, takže zas možem byť nasratá len sama na seba...Nie sweet, nie sama, som spomínala, dnes máme velký žúr, malá je u babky na dedine...
Majte sa baby, pekný víkend...
30. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach nemas kvetka comu lebo som len lenivec :confounded: :rolling_eyes:
a doma som lebo babulka berie antibiotika a okrem toho mali od vcera do dnes prazdniny jesenne
a nerob chuteeeee nemam trubu tak kura nemozme robit :D jaj dobre ze
30. okt 2009 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co robi mala,ked ste tak cele dni doma?....vie sa sama zabavit :sweat_smile:
ja som odisla do mesta a na nakup a drahy navaril,ani neviem kedy to stihol :dizzy_face: ...a ja kuriatko mozem...mnamimnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. okt 2009 o 16:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ninka hlavu hore a nazdravie....len to velmi neprezen :zipper_mouth: :wink:
30. okt 2009 o 16:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale vsak ona je uz dorka velka :slight_smile: ona sa zabava sama :grinning: :grinning: :grinning: ale tak sme spolu normalne kecame a tak ona maluje alebo cosi cita a tak alebo sa hra na PC
to je zlateeeeeee aj mne nech drahy navari :grinning: :grinning: :grinning: ale on ide dnes na firem.akciu tak sa pekne napcha a ja budem doma slintat nad tou predstavou :sweat_smile: co mi ine ostava
30. okt 2009 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to uz je velka slecna :wink:
no moj mm vari castejsie ako ja....jeho to proste bavi a ked aj varim ja...furt sa tam mota a nakoniec to dovari saaaam :grinning: ...a musim uznat,ze je skvely kuchar.... :wink: :dizzy_face:
30. okt 2009 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dnes len zavidim :slight_smile: :slight_smile: stacilo by aspon niekedy ma tak potesit :slight_smile:
30. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kveti muž ma odvlečie na rukách dnes!! :grinning: dnes 1. slza pretiekla za nedarenie od mája, tak snáď ma to rýchlo aj prejde... :cry:
30. okt 2009 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka :grinning: :grinning: :grinning:
a vies,ze alkohol uvolnuje napatie...nieze to cele preplaces!!! :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:
30. okt 2009 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninusss nebud smutnaaa
30. okt 2009 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet...on je cely ako jeho otec...aj on sa vtom tak vyziva :wink: ...obed musi byt tip-top...vecera eno-nuno :grinning:
niekto mi raz povedal,ze som sa najskor zamilovala do svokra,az potom do mm.... :grinning: ...pacilo sa mi,ked som k nim zacala chodit,ako vsetko porobil a mi so svokru sme sedeli pri kave :stuck_out_tongue_closed_eyes: :wink:
30. okt 2009 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach normalne neverim co mi tu pises :grinning:
30. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moj robi vsetko,sam od seba...nic mu nemusim nakazat...okrem zehlenia :grinning:
30. okt 2009 o 16:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kamoska sa mi furt stazovala,ako je na vsetko sama :angry: ...a neverila,ze moj mm zvladne vsetko
az prisla raz na navstevu a len zirala....my v obyvacke pri vinku....on varil,spravil kavu...nakrajal kolac...vyvesal pradlo a este bezal kupit flasku vinka,bo sme mali malo... :grinning:
30. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ste tu niektora?
30. okt 2009 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj matka...ja som :grinning:
30. okt 2009 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ach toto je normalna ze vymyslena nerealita :grinning:
ja som taka bez chuti ze nemam chut ani varit
30. okt 2009 o 16:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kv3tka aky si mala dnik?
ja som mala mrchu len 1 den.sice vzdy som ju mavala len 2dni a potom spinenie a teraz som ju dostala v stredu vecer a mala som ju vo stvrtok a dneska uz nic.ja neviem co sa deje.mam ist k dr a opytat sa ho ci je to normalne?ja beriem clostyl a este 2 druhy horm liekov...porad...
30. okt 2009 o 17:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tiez si niekedy pripadam ako v rozpravke,ale zas su aj ine dni...ked robim vsetko ja :angry: a on len lenosiiii :wink:
30. okt 2009 o 17:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok