• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
ahoj hadassah testik si nahodou neskusala??
25. mar 2010 o 13:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Blackrose - ja netestujem :wink: . Okrem toho sa mi zdá krčok už veľmi mäkký a vysoko. To špinenie trvá už od soboty, to sa mi s tehotenstvom nejako nespája. Ak sa do večera nič nezmení, tak ešte ráno odmeriam. Ale tipujem to na 36,85, čo je už "pasé teplota" :grinning:
25. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som tiez kedysi netestovala, vsak ninka :wink: :grinning:
ze 36,85 pase teplota :grinning: to je u mna mega vysoka :grinning:
25. mar 2010 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, idem sa uz naplno venovat uceniu, nech sa aspon nieco naucim :slight_smile: a dufam, ze pri tom nezaspim, lebo som sa naobedovala, tak mam teraz utlm :grinning:
25. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to tu uz nik nieje?????????? :confused:
ja uz som domka, ako nahle som vosla do domu zacalo prsat :grinning: ale mam z pekla stastie :grinning:
25. mar 2010 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a teraz sa napchavam siskou, ciernym cajikom s mlieckom :dizzy_face:
a zas som nakupila veci na dovolenku, flipflopy,biele a 2 tricka biele a zelenkave s bielymi kvietockami :grinning: bola akcia a oni tak na mna kukali ze si ich mam kupit, len teraz ako to povedat mm :sweat_smile:
25. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....ja som sem tam tu :slight_smile: mnam...siska....zase si ideme robit chute???? :grinning:
25. mar 2010 o 14:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
siska mnam, ale ten caj s mliekom brrr, cierny ano ale pekne s citronikom a cukrom
25. mar 2010 o 14:56  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, dievcata :slight_smile: ... opat zacina debata o jedle ? popoludna chvilka poezie :wink:
25. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa fakt nedivim ze mi podvozok rastie ak mam chut este na dalsiu :confused: a to nehovorim ze som ich kupila 12!!!!!!!!!!! :sweat_smile:
evit verim ti ja som sa ten cajik naucila pit v uk :wink: zo zaciatku som tiez hovorila bleeeeee ale teraz hmmmmmmmmmmm
25. mar 2010 o 14:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska ja som to skusala pit asi 3x, ale mne to teda vobec nezachutilo
25. mar 2010 o 14:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nedojdete na cajik a sisku???????? :wink: evit samozrejme tebe urobim s citronikom :wink:
25. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak v tom pripade uz letiiiiiiiiiiiiiiiiiim :grinning:
25. mar 2010 o 15:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dvanast? :confused: fuuuu, to zmaknes? :grinning:
caj s mliekom je celkom chutna vec-aj ked uz som ho davno nepila ... lebo mam radsej zelene
25. mar 2010 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska posli jednu sisku aj ku mne :wink: a preco by si mala mm vysvetlovat, ze si si nieco kupila, ved s tym musi ratat, idete na dovolenku :wink:
dievcata ja sa skoro vobec neucim.... vobec sa nesustredim, nebavi ma to... ale pri tom sa vobec nebojim a nemam vycitky, najradsej by som si isla lahnut do postele :grinning: ako ma len laka :slight_smile:
luga ahooooj :slight_smile:
25. mar 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no lebo mali akciu 12 za libru, no a nekupis???????? :sweat_smile: a uz som zjedla 2druhu baby a pokukujem po dalsiej, baby ponahlajte sa lebo som nejaka nenazrana :grinning: spomenula som si na zavinace, tak neviem neviem ci pri nich neskoncim :sweat_smile:
25. mar 2010 o 15:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ak dojdes to ti urobim specialny anglicky :wink: hmmmmm budes sa oblizovat
25. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus ty si riadny pazravec :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black :slight_smile: ... necudujem sa, ja uz by som sa tiez nedokazala prinutit cucat do knih ... a je to tazka skuska?
25. mar 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, daj recept na specialny anglicky :wink: ... sa mi nechce uz obliekat, aby som prisla :grinning:
25. mar 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no lebo ja vzdy nieco kupujem, a no teraz nam skoncili cenralne a podlahove kurenie na domceku a idu vyrovnavat podlahy, tak tam idu peniazky, samozrejme jeho to ma netrapi, ale ja mam este do 14aprila zaplatit za dovolenku :sweat_smile:
ale vsak som neminula vela, vacsinou jedlo a tie tricka boli 2 za 5,a flipflopy tiez neboli drahe, ja vsetko take akciove a neuverite co so este kupila, mali akciu, vlozky 4balenia za cenu3 :grinning: mam zapas na cele 4 mesiace :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ty ho nebudes vediet urobit potrebujes k tomu specialny anglicky caj twinning, a specialnu tvrdu kamenistu vodu z londyna :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mozno to znie nie najlepsie ale je hmmmmm mnamy mnamy
blacky neboj ty to zvladnes, si sikulka :wink:
25. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majuska, aby si tie vlozky nemusela na rok odlozit :wink: :grinning:
luga, nie je tazka... len taka nudna... manazerska... ale profesorka je v pohode, bude sediet za stolom a zapisovat nam znamky z predchadzajucej skusky, takze bude dobra :wink: ale nieco vediet musim, aj ked budem mat tahak :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. mar 2010 o 15:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak ako na co mas chut?????????? zavinace, siska a mozno specialny anglicky cajikkkkk :grinning:
25. mar 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak potom fajn, skoda sa ucit :wink: .... ja som nikdy nevedela pouzivat tahaky
25. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vraj blokuju konta uzivatelom, ktori nesplnaju fotku... to aby som ju radsej vymazala. :frowning2:
25. mar 2010 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, tak skoda - spravim si pravy slovensky :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
25. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga hej aj ja citam, radsej si daj normalnu
25. mar 2010 o 15:11  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a co je zle na tvojej fotke? :confused:
25. mar 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky nerob si srandu, tie vlozky musim vyuzit tento rok, vsak 4 balenia vloziek, ?? ja mam maly bytik, :confused:
babulky ta co si myslite ohladom tej postielky mam ju kupit, viem kolko ju stala, takze ona to predava za halier, ale vsak babatko este necakame, tak neviem :confused:
25. mar 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok