• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

17. januára 2017 
a teraz sa mam ucit???? :confused: :confused: :confused:
25. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ale o to ide vzdy ide o adrenalin... :grinning: :grinning: ..to by nebolo tak zaujimave ak by sme vsetko vedeli hned :grinning: :grinning: ..vidis ja som uz den po oplodneni vedela ze som tehu..sice bolo to kazdy mesiac ale raz to skoncilo naostro :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:37  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska poslem ti moj fotak, alebo baterky??? :wink:
a co by sme si s teba nerobili srandu... :wink: aj tak budes stastna, ak budes tehu :wink: a vzdy sa vsetko nejako vyriesi :slight_smile:
25. mar 2010 o 16:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska a ktorý DC si to?
25. mar 2010 o 16:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, neuc sa, nema to zmysel :wink: :grinning:
maji, nerobime si srandu, len si proste zlata :slight_smile: ... fotakom to isto pojde lepsie nazoomovat
25. mar 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a ja si myslim ze niesom tehulka :slight_smile:
tento mesiac urcite nie :wink: vsak som si nakupila 4 baliky vloziek no to snad nie :sweat_smile:
titu jasneeeee :grinning: :grinning: :grinning: ved raz to musi skoncit naozaj tehu, no nie?? A preco by to zrovna teraz nemohlo byt aj u mna, vsak? :wink: a fakt si ten test mala taky ako popisujes??? A po akej dobe sa ti to tam ukazalo???? :confused: :confused: :confused:
majus, však využiješ po pôrode :grinning:
25. mar 2010 o 16:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tiez si myslim, ale teraz ma uz chytaju vycitky... :sweat_smile:
hlavne sa nezdrzim pred mm... ale nemozem mu povedat ze mam dusik, ktory este nic neznamena!! :zipper_mouth:
majus, po porode zuzitkujes, aj malo ti bude :wink: :grinning:
vidite, ja zajtra vlastne zacinam 2.tt :slight_smile:
balambi, si ma predbehla :wink:
25. mar 2010 o 16:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, tak sa do toho este trochu mrkni, ale aj tak budes myslienkami inde ... no muzickovi to radsej nehovor, nech sa netesi predcasne - chlopci to asi aj tak az tak nechapu
25. mar 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ...kontorlovala som ho po hodine a bol jasne ze len I tak siel do suflika ale obzerala som si ho vecer ..takze asi po 11 hodinach :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:42  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :wink:
veru majusk, neviem-neviem, či by si nemala ísť kúpiť dalšie :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
....kym su v akcii.... :wink:
25. mar 2010 o 16:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vy ste teda salene :grinning:
takto si robit zomna halusku :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus inac aj ja som si tento mesiac kupila 3 baliky co su po 2 boli v akcii... :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:46  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu aj u mna tak asi... testovala som o pol siedmej, nieco pred siedmou nic, potom som isla spat a snivalo sa mi, ze som na testiku (takom tom nemeckom co ukacuje cisielka) nasla 1-2 co znemna tehu a nechcela som tomu verit :grinning:
Ked som sa zobudila, uz som nan nepozerala az teraz co je asi 8 hodin... :sweat_smile:
baby ja sa nechcem predcasne tesit, ale tak nejako vo vnutri sa tesim... :sweat_smile: nechcem sa zase sklamat :pensive:
a mm to urcite nepoviem, len aby si na mne nieco nevsimol :grinning:
25. mar 2010 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
doprcic, tak idem uz aj ja kupovat vlozky vo velkom - nieco uz musi zabrat :grinning:
black, ber to radsej s rezervou, veru ... ale zajtra tam proste musia byt
25. mar 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, no to by som teda skoncila
babulky zajtra urobim druhy testik, tento je kupeny za marne grose, takze nebude pravdivi :grinning:
25. mar 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, stretneme sa v tescu? :grinning:
25. mar 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale este nam sem hod fotku majuska :wink:
no riadne si nas vyviedla z miery!! :wink: keby si nekukla na ten test, tak nekuknem ani ja na svoj a sme v pohodicke :grinning: :wink:
25. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu ja mam este 5dni do mrchy, takze to bude plany poplach :wink: pochybujem ze by taky test ukazal uz nieco :wink:
25. mar 2010 o 16:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska a citlivost si tam nemala uvedenu????
a vidis niekomu aj tak skoro ukaze... a kedze nevies kedy bola ovu... tazko mozes povedat, kedy cakas mrchu :wink: mozno bola ovu skor
25. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, a nemáš náhodou do tej mrchy viac dní? oveľa viac? :grinning:
25. mar 2010 o 16:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved blacky keby ma ta moja svafrinka neprekvapila, to by som si pekne pozrela a videla biely testik a teraz co dusika :confused:
ja som na ten test uplne zabudla blacky :angry: keby som nevyhadzovala par veci, no to by som ani na to neprisla :confused:
25. mar 2010 o 16:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, uz aj ty zacinasss :angry: :sunglasses: mrcha dojde za 5 dni :wink: :wink: :wink:
25. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, pozor,pozor, co hovoris, aby si nebola zajtra vyhukana :wink:
balambi, oki, za polhodku - v ktorom ? :grinning:
veru, black, teraz sme vsetky ako na ihlach, ale super, tesim sa na zajtra, aspon jedna musite byt tehu - najlepsie, samozrejme, obe :dizzy_face:
25. mar 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no majuska, proste to tak malo byť.... :grinning:
a už nech je ráno... :dizzy_face:
25. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
citlivost 25, tak pochybujem ibaze by som cakala dvojcata alebo trojcata :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vsak titu :grinning: :grinning:
25. mar 2010 o 16:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok