• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
fly, viem, ako myslis, ale co som citala, tak by s tym nemal byt problem, je to "normalne" - zevraj - mozno pomahaju nejake ine polohy, ale to uz neviem presne ake
dadqa, ahoj .... adresu neviem, my tu objednavku piseme sem a cakame :grinning:
28. mar 2010 o 18:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, no, tak asi treba skusit inu polohu... hmmm... uvadza sa, ze najlepsia je odzadu, takze pri mne by to malo byt naopak... tusim to teraz skusim tak :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 18:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga: ahaaaa takze staci len napisat a ide to samo a funguje to? :grinning: :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne lekar povedat, ze sa mi tak uz vyvinula, nie, ze je nejako umelo otocena dozadu, ale uz tak vo mne narastla, alebo ako mi to povedal... to bolo este pri prvom tehotenstve, ja som na to uz aj uplne zabudla, len ma to tak teraz napadlo :sunglasses:
28. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadqa, vyzera to tak, ze to funguje, len niekedy to troska trva :unamused:
28. mar 2010 o 18:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly:Mnoo to ti verim a davam za pravdu.... sak uvidime mnooo dufam ze sa nam oplati cakat :sweat_smile:
28. mar 2010 o 18:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadqa a vy sa kolko snazite? :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly:Mnoo hmm u nas je to trosku komplikovane prisli sme uz o 2 male :frowning2: len po druhom potrate ktory bol nedavno mi doktor povedal ze sa mozme snazit uz o 3-mesiace....ja by som chcela aj skor,ale neviem ake to bude mat nasledky :frowning2: pretoze posledni potrat som mala ako porod lebo na 11tt to vyzeralo na 5-mesiac takze som to mala ako normalny porod...Po porode som mala normalne 6-stonedielku...takze neviem chcela by som sa snazit aj hned,ale bojim sa :frowning2:
28. mar 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, trvaaaaaaaaaaaaaaaa to nekonecne dlho, ale aspon, ze sa nieco vybavuje :grinning:
28. mar 2010 o 18:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga: Mnooo to dufam :grinning:
28. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dadus, to je mi velmi luto co sa ti stalo... asi by si sa mala lekara pytat, a aj podla toho ako sa citis
28. mar 2010 o 18:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, dadqa, to si si teda "uzila" :frowning2: ... ja som tiez potratila, ale ovela skor a mne nedoporucovali dva mesiace, ja som chcela aj tak, len mi nasli listerku, tak tu som si liecila-vcera som dobrala atb a mala by som cakat do konca maja, ale nebudeme cakat-naco ....aj ti zistili, preco?
28. mar 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly:Ja uz som v poriadku to dievcatko co sme cakali sa velmi rychlo vyvijalo pretoze som mala infekciu kvoli psovi mam zakaz byt v vstyku zo zvieratmi ak chceme mat male....takze preto bolo aj take velke na 5-mesiac a pri tom som bola len v 11 tt. takze ja neviem tak velmi by som chcela mat malinke,ale sa bojim :frowning2:
28. mar 2010 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga:Ano zistili mi mala som infekciu kvoli psovi respektive povedane kvoli zvieratam a zasiahlo mi to malinku :frowning2:
28. mar 2010 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to veru verim, ze sa teraz aj bojis, ale neboj, urcite bude vsetko ok :sunglasses:
28. mar 2010 o 18:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly: mnoo bodaj by si mala pravdu len neviem ci mam cakat alebo skusat kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: co by si robila ty? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
28. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nevies, co to bolo za infekciu? :confused: ... aj ta liecili?
28. mar 2010 o 18:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga: tu infekciu som mala kvoli psovi a doktor mi povedal ze sa to stava viacerim babam ze proste ak budeme chciet malinke nesmiem mat doma ziadne zviera a ani sa stretavat snimi......takze tak....takze ma neliecili doktor mi povedal ze nato sa liecit neda... :unamused:
28. mar 2010 o 18:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja by som sa asi spolahla na to ako sa citim, ak by som sa citila ok a bolo by uz aspon dva mesiace potom, asi by som to aj riskla :unamused:
28. mar 2010 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly: ja rozmyslam tak ze ked mi pride druhy krat menstruacia co mi ma dojst 1.4.2010 tak by som to potom asi ryskla :stuck_out_tongue_closed_eyes: :sweat_smile:
28. mar 2010 o 18:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja myslim, ze potom to uz bude ok :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to neviem, co mohlo byt, mozno toxoplazma, ale ta sa od psa chytit neda :unamused: ...
28. mar 2010 o 18:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinku, sedem hodin skoro a svetlo jak hrom :grinning: :grinning:
28. mar 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chvalabohu, aspon sa stihneme prejst :rolling_eyes:
28. mar 2010 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ja dufam ze to konecne vinde potom vam dam vediet ako sme pochodili :grinning: :grinning: mnoo,ale dnes bolo fajne celkom vonku len u nas pofukoval trosku studeny vietor,ale inak bolo fajne :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, ja som bola cely den zatvorena doma a makam na bakalarke, takze veselo, teraz robim tabulky :sunglasses: a tak sa mi nechce :confounded:
28. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak sme dve ja som bola tiez doma zavreta cely den :wink: a zajtra co planujete porabat? :slight_smile:
28. mar 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sme tri, ale ja uz haaaaaaadam pojdem na cerstvy vzduch a mozno stihneme aj kino ... zajtra sa ide do prace :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
28. mar 2010 o 18:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zajtra do skoly a poobede so spoluziackou makat na bakalarke, bo buduci tyzden uz finisujem a potom na nakup a domov... :confounded:
28. mar 2010 o 19:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabella_fly: Dobry pogram aspom nieco :grinning: cela by som sa vratit do skoly este :grinning: bola sranda......aspom sa nebudes nudit :slight_smile:
28. mar 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok