• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
bohvie kedy som mala ovulku ja ci nie nahodou az pri tom druhom vzostupe :unamused:
29. mar 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi este som vitaminy nekupila, idem na to dnes po obede :slight_smile: vykupim celu lekaren :grinning: :grinning:
a nechaj si tu ovu takto... kedze tam bol este pekny folik den pred tym, tak pravdepodobne bola ovu priblizne takto... a ten vzostup mozno sposobilo nieco ine...
a neplanujes tiez papat niektore z tych kvapiek? femigard apod.? Mozno ti to upravy teplotky...
29. mar 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Jaj baby. za posledný týždeň mám 2,5 kg hore! Zas... Som bola taká spokojná,že už to nejde tak rapídne hore a aha! A to som aj vela chodila a asi 3 krát som miesto normálneho obeda mala kurací šalát... Nechápem to, ale už mám +14 kg, čo je teda dosť!!!
29. mar 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina neboj nic, to potom zhodis
29. mar 2010 o 09:42  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, nechám to tak, aj tak som tento cyklus akosi rozkackana :grinning: ale tie 2 pred tým boli v pohode, to asi tá jar.
teraz beriem femi kvapky od valoviča a ak bude mať mm zlý spg tak kúpim femigard a budeme piť spolu :grinning: a dnes idem aj ja do lekárne, mi došla kys.listová a premýšľam, že niečo kúpim aj mm, len ešte neviem čo. čo kupuješ Ty?
29. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ale ja viem... Len sa cítim momentálne hrozne. A ešte 3 mesiace mám pred sebou... To ako budem vyzerať? Čo vyzerať... Ako sa budem cítiť?! A kurnik prečo?! Keď si dávam ešte aj pozor!!! :angry: :angry: :angry:
29. mar 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi a kedy ide mm na spg??
ja idem kupit zinok+selen, Q10, E 400mg, C, B-komplex a ak zozeniem tak Tribulus.
29. mar 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina a papas kolaciky a sladke?? To skus hlavne vylucit, lebo to nedodava babatku ani ziviny a zbytocne z toho priberies nieco navyse.
29. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak s tymi kolacikmi a sladkostami mozem potvrdit, pri Adamkovi som ich ladovala jedna radost a asi aj preto som tolko pribrala, teraz si na sladke davam pozor
29. mar 2010 o 09:54  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, neboj, pri 2 detičkách to zmizne ani nevieš ako.

black, mm ide 9.4. a Ty niečo berieš? že ked tam už pôjdem, nech to stojí za to :grinning:
29. mar 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak skús chrúmať ovocie a zeleninku, teraz už bude všetko mladé...
29. mar 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black ja žiadne koláče nejem! Teda sladké som skoro uplne vylúčila, kvoli tej mykóze. Práveže nechápem z čoho tak priberám. Dúfam,že zas nezadržiavam vodu ako pri malej... Ach jo... Už nech je august...
29. mar 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka....to nie je az tak strasne moc, neboj, mnohe priberu ovela viac!
29. mar 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak to je fakt na porazenie... :angry:
29. mar 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A čo mi moj muž včera povedal v obchode... Že: ,, No poď ty moj medveď,, :confused:
29. mar 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, zastrelit ho!!!! :angry: :grinning:
balambi, ja jem Gynex... to je v podstate nieco podobne ako Femi kvapky a Femigard.... inak nic. Obcas som brala Calibrum Baby plan, ale to uz neberiem. Zda sa mi to zbytocne... zacnem to papat, az ked budem tehotna.
A to ho objednali az tak neskoro??? :confused: To je strasne... tolke cakanie... a to by mohlo byt aj hned...
29. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
on sa tak objednal sám, lebo aj tak budeme čakať na môj HP a podľa výsledkov sa rozhodnú...dúfam, že už nebudú musieť :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ninka :grinning:
29. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa balambi, tak to je fajn... ja som myslela, ze su taky "promptni" :fearful: a drzim palceky aby nemuseli :wink: :grinning:
29. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oni by ho brali hned na druhý den... :grinning:
29. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaj, uz nech mam po mrche... tak ma to nebavi :confounded:

baby, ak si pozriete kvetkin graf, tak tam nema sice teploty, ale hore jej ukazuje HPT+ on CD 37??? :confused: :confused:
ze by bola tehula a neprisla sa nam pochvalit??? :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/kv3tka
29. mar 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Black, tak mrchujeme narovnako. Ja som mala síce takú expresnú ms - 2 dni cez víkend, ale riadnu. Zo mňa to nejako celé naraz vypadlo a je po paráde. No a kvôli tomu týždennému špineniu pred ms neviem presne, ktorý deň mám dať ako prvý. To aby sme sexovali pre istotu celé sviatky non stop :grinning: Inak ani ja neberiem tie vitamíny pred tehotenstvom, dosť to ide do peňazí, radšej žujem zeleninu a ovocie, tak hádam tá kyselina listová nebude chýbať.
29. mar 2010 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah ahoj, no vraj za prvy den cyklu sa rata az riadne krvacanie... takze to spinenie su posledne dni cyklu... ale pre istotu sexujte cele sviatky :wink: no mne mrcha trva tak cca 5 dni, takze zajtra cakam ukoncenie :wink:
29. mar 2010 o 11:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne vychádza ovu približne na 7-8. apríla, takže na veľkonočný pondelok musíme určite a potom pre istotu ešte utorok, streda,štvrtok. :grinning: :grinning: :grinning:
29. mar 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kvetka ma pozitivny test????ty brdo...podla grafu vazne ma!!!Kvetka, kde si???
29. mar 2010 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah, tak to treba poriadna vyuzit :grinning: mne vychadza az po velkej noci.... skoda :frowning2: este mame aj v utorok dovolenku obaja a ovu pride asi az vo stvrtok...
adi, no tiez som zvedava :confused: ale mohla by to byt pravda :dizzy_face: to by potom fakt vyzeralo tak, ze ta jar nam nosi babatka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
29. mar 2010 o 13:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prave som sa vratila z lekarne, tak som nakupila vitaminiky... okrem selenu mali vsetko
takze mam takuto zostavu: celaskon 250 mg (100 toboliek), Koenym Q10 + E + selen 60 mg (30 toboliek, ale brat kazdy 2.den), E 400 mg (30 toboliek), B-komplex forte (20 toboliek), Zinok 15 mg (120 toboliek).
Cele ma to stalo 20 Eur a mam to skoro vsetko na tie 3 mesiace. Okrem E-cka a B-komplexu. A Q10 mam na 2 mesice. Profertil by ma stal 140 Eur na 3 mesiace. A este mu chcem kupit ten Tribulus.
A bola tam velmi mila lekarnicka, dokonca sa rozumela aj tomuto problemu, tak mi vedela pekne poradit :slight_smile: co sa mi este fakt nestalo, aby niekto nieco tusil o spermiach v lekarni.
29. mar 2010 o 13:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to by bolo super, keby sa to Kvetke podarilo!!! dalsia lastovicka :grinning:
Black....ale vsak aj vo stvrtok budes s mm, nie? :grinning:
29. mar 2010 o 13:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...to nie je take hrozne, ta cena....a co je ten Tribulus?a mm uz vie, kolko tabletiek bude papat?
moj jedol vitamin E a zensen.....
29. mar 2010 o 13:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj kvetka, dúfam, že je to tak :wink:

black, super cena, za chvíľu tam letím aj ja :grinning: a mm nemusí raňajkovať :slight_smile:
29. mar 2010 o 13:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok