• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
majuska toto poznam, my takto fungujeme stale, on pride ked ja uz spim a ja odchadzam ked on este spi. Je to priserne. Potom je aj to snazilkovanie narocne :slight_smile: musis si privstat, lebo dat kafco.
31. okt 2009 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mony, ale ja nepijem kafco, nemozem, lebo ma potom boli hlava a hrozne sa trepem :grinning: ale je to brutal, :confused: ale vies o com hovorim, snazilkovanie je narocnejsie, a myslim ze unava vplyva aj na tych malych potapacov, ak su taky lenivy ako on dakedy :grinning: no to potom rozumiem preco sa nedari :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: comu sa nedivim
31. okt 2009 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby snazim sa vylucit s mojho jedalnicka cierny caj??? mam doma rebricek, pise ze je dobry na ocistenie a zenske problemy, ale nemoze sa pouzivat stale,??? co myslite mozem striedat, s harmancekom???lebo to je jedine co tu mam, a este mata??
31. okt 2009 o 11:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jop, lenze clovek si nenavybera, do prace zatial chodit treba. Ja uz som to tento mesiac videla velmi nedejne, ale nakoniec z toho vzisiel skor rozhadzany cyklus ako mimi. V pondelok idem k lekarovi a uvidime v com je problem tentorkat :cry:
31. okt 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si uz tiez myslela ze nieco z toho bude, meskala sice iba den, ale no prisla mrcha mrchovita :sunglasses: takze zaciname 5cyklus
:angry: ide sa do boja :sunglasses: :sunglasses: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, mne meskala 12 dni (ale 3 nesty negativne).....nedalo mi a dnes som spravila 4. .......samozrejme negativny. Ale je zvlastne ze ma stale pobolieva brusko, dufam ze mi tam nieco nezostalo :cry:
31. okt 2009 o 11:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to musi byt hrozne, ked sa vidite len ked spite :frowning2: mne to vadi, ked je to raz... mm prisiel s firemnej akcie v noci, ked som uz spala a ja som mala skoro rano vstavat do skoly, tak si kvoli mne privstal, aby sme sa mohli porozpravat :slight_smile: bol zlaty, ale viem, ze ked je to takto stale, tak sa to neda a urcite je to pre vas narocne... :frowning2:
majuska uzite si veceru pri svieckach :slight_smile:

a uz to tu nina spominala, ze treba skusata rano, ked su rybicky cerstve, oddychnute... vecer su uz unave ako mm :unamused: a my tie snazilkujeme vacsinou vecer... kedze rano si rada pospim :sweat_smile:
31. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz 12dnid???? nebola si u dokiho??? a co by ti tam malo ostat??????
31. okt 2009 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black to si ako ja :grinning: :grinning: ja si radsej pospinkam z rana a sexik vecsinou vacer, asi to budem musiet zamenit :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: vyskusame :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 11:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mony tebe meska menzes?? alebo ?
no majus mne by bolo rano kedy ci vecer rano na obed :grinning: len keby to tak bolo
31. okt 2009 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este cez vikendik v pohode, ale v tyzdni??? ked mam vstavat do prace a pride mi to ako hrozne mucenie, este vstat aspon o polhodku skor??? :confused: a aby si tam aj potapaci trosku poplavali, tak by som mala este chvilu lezat... no ako sa poznam, tak by som z toho bola viac nervozna ako by to bolo prijemne... ja mam kazde rano vsetko presne na sekundu vyratane :grinning:
31. okt 2009 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj sweet :wink:
my to mame rozne rano, vecer, poobede, zavisi ako robime, ja mam 3 ranne, 3 popoludni a 3 volne dni, mm od pon do soboty??????? od 8 do 5?? takze vsetko zavisi ako robime?? :wink: vacsinou ak sa stretneme a sme oddychnuty :grinning: :grinning: :grinning: alebo unaveny s nehoraznou tuzbou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no black, to je to , ja tiez ak rano vstavam 4.40 to ma presne vyratane kedy mam ist na bus, a este predtym vstat a mat sexik , nie,...kdeze, nehrozi, :grinning:
31. okt 2009 o 12:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dozvedela som sa vcera ze dalsia kamoska je tehotna :grinning: to uz len cakat kedy to ku mne dojde :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2009 o 12:09  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no evitka zatial to vypada dobre :grinning: drzkame palceky :grinning: :grinning: :grinning: len tak dalej :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2009 o 12:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no pekne majus no u nas to nehrozi cez den ani rano mame Simi :slight_smile:
31. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vr vrrrrrr chcem menzes alebo dve ciarky
31. okt 2009 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sorry ze neodpisujem , ale dnes este pracujem ............ano 12 dni meskala a prisla ked som uz sedela u lekara :cry: ale aj tak bola taka zvlastna, kratka - iba 3 dni a potom zase len spinenie. Inak bola som sa pytat u lekara uz skorej, ale povedali mi ze az ked bude meskat 10 mam prist ...cize tak Preto som si robila aj dnes test ( ci predsa len...)ale ako som uz pisala, zial zase nic.
31. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a velmi skoro rano privstat???? :sunglasses: co ty na to sweet?????????
31. okt 2009 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska 4.40 to je brutaaal, ja som sa lutovala 5,15 ale vidim ze su ludia co su na tom horsie. Sucitim s tebou ...to ozaj nie je sanca na ranne tutumutu
31. okt 2009 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka drzim velmo palce!
31. okt 2009 o 12:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis mony, a boli case ked som zacinala na 5 cize 4rano uz hore??? niektore baby aj skor, to zavisi kde byvaju a ake su spoje :angry: a ver ze to je posledne co chces robit rano, tutumutu :grinning: :grinning: pekne si to nazvala :grinning: :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 12:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co dnes varite?
31. okt 2009 o 12:28  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem ale urcite nieco velmi dobre a romanticke :grinning: a ty????
31. okt 2009 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pomaly dokoncujem zapekany baklazan s mletym maskom a so syrom
31. okt 2009 o 12:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm, mnam neposles my trocha :grinning:
31. okt 2009 o 12:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2009 o 12:33  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este neviem co, musim ist prvo na nakupy a potom uvidim :grinning: mozno fasirky so zemiakovou kasou a nejaka obloha a rozmyslam kupit nejaky kolac :grinning: mam chut na orechovy :grinning: :grinning:
31. okt 2009 o 12:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok