• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
juj, chlopi, prave preto si myslim, ze ci moj bude chciet ist na opatovne spg. - lebo inak aj ja sa bojim toho vysledku, ze bude este horsi a potom rovno skolabujem :grinning:
30. mar 2010 o 13:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska :wink: ved ked si v UK, tak sa ani necudujem... tych 10 Eur by si aj tak asi nestihla minut...
luga tak si na tom vyborne :grinning:

majuska tiez si myslim, ze netreba cakat... hlavne co sa tyka spg... to je najjednoduchsie zistit, ci je tam vsetko ok, alebo nie
30. mar 2010 o 13:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa aj cudujem, ze moj nemal namietky... a aj k urologovi siel v pohode. Ale ak tuzi po babatku, tak musi pre to aj on nieco robit. Ved uz davno nie je doba, ze je to len vec zeny!
30. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ked myslis , black :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved to :wink: takze april bude nas doktorovsky :wink:
30. mar 2010 o 13:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved moj prvykrat tiez siel v pohode, len teraz neviem, ci pojde, lebo aj ja mam z toho zly pocit-proste sa bojim, aj ked je to hlupost .... len teraz verim, ze to je lepsie, lebo ked sa aj otehu podarilo, a sa bojim, ze po vysledkoch budem sklamana a chytim riadnu depku zase :pensive:
30. mar 2010 o 13:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a skoda nad tym teraz premyslat - idem mysliet radsej na tehulkovanie - teraz sa to musi podarit - tak
30. mar 2010 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga hovorim ti ze teraz sa vam to podari :wink:
30. mar 2010 o 13:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a idem do prace ... majte sa krasne (a piste basne) :wink:
maji, dakujem, verim, ze mas pravdu :wink:
prijemnu pracu luga,
ja mam este hodinku nic nerobenia :grinning:
30. mar 2010 o 13:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky a ty ktori dc si ??????????
30. mar 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, urcite je spg na tom lepsie, ked sa aj podarilo otehu :wink: a teraz si sa zbavila tej pliagy listerie a rychlo budes zase tehu, neboj :slight_smile: peknu sluzbu ti prajem :slight_smile:
majuska, tusim 5 DC :slight_smile: konci mi mrcha, tak dufam, ze zajtra uz nic nebude!!! :slight_smile:
baby....ja som dnes taka pazrava :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, to je normalne ked je clovek tehu alebo pred mrchou v mojom pripade :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
blacky takze uz mozes snazilkovat :wink:
30. mar 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi hlavne, ze sa to drzi v zaludku a nie je ti spatne :wink:
majuska ze by som skusila metodu chalcedon :wink: snazilkovat kazdy den?? :grinning:
30. mar 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
A dostala z toho mykózu... Kašli na to Black... Aj tak otehotnieš len z jedného keksíku... :wink: Len sa trafiť... :sweat_smile:
30. mar 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, no u nas to je nemozne kazdy den :frowning2:
proste z prace chodim v noci ked mm uz spinka a vstava rano velmi skoro takze to u nas nehrozi :sweat_smile: ale tiez som uz nad tym rozmyslala :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
30. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co je to ta mykoza????????
30. mar 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zle mi bude az od nejakej 4 poobede zase, odvtedy nedostanem do seba uz nic :slight_smile:
Black.......ani my sme sa nemilovali kady den.....vlastne ano....ale iba cez vikendy...... :slight_smile: ale tyzden v kuse by to asi ani mna nebavilo :slight_smile:
30. mar 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky ...tak sa pridavam do klubu tehotnych - mykozujucich .....dal mi candibene tak som zvedava kedy si ta potvora zmysli odist :angry: :angry: :angry:

majus mykoza..je kvasinkova infekcia, ktora nam robi vo veverickach sarapatu...svrbi , stipe :angry: :angry: :angry:
30. mar 2010 o 13:53  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vazne?????? a z coho sa to dostava?????? :confused:
30. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu pekne si to napisala ze urobi vo vevericach sarapatu :grinning:
30. mar 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len tak vyzvedam ze co to je :confused:
30. mar 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu...candibene sa mozu? mne dala dr nejake zarabane tobolky
30. mar 2010 o 14:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina, adi, ved ja by som to ani kazdy den nezvladla :grinning: max 3 dni po sebe ale nie 2 tyzdne!!!! :grinning: :grinning: :grinning:

majuska, je to taka mrcha, ktora ked sa ta raz chyti, tak sa ta nechce pusti... ide o to, ze vnutri mas mat kysle prostredie a ked sa ti zmeni (napr. castym milovanim, lebo spermie su zasadite a nie kysle) tak tam moze vzniknut kvasinka. Alebo po antibiotikach sa ti ta flora moze zmenit apod. A niekto to dostane len tak.. pre istotu. :unamused:
30. mar 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, diky blacky
nechcela si byt doktorkou ?????????? :wink:
30. mar 2010 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black...krasne si to vystihla....ja sa bojim,ze budem s nou mat problem cele tehu....mne sa to vracia uz asi 7 rokov stale.....tak dva - tri krat rocne :angry:
30. mar 2010 o 14:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj aduliak :wink: hlavne davaj na seba pozor :wink:
30. mar 2010 o 14:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok