• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
adu...s liecbou ..ja momentalne nijak zvlastne, mam cakat na mrchu..mm ma dva mesiace brat profertil..potom mam prista asi na 8-10 den cyklu, dostanem daco na stimulaciu a asi bude iui..teda...ak ta mrcha pride...som uz z toho dost nervozna...hm..ale ine neostava ako cakat..
31. mar 2010 o 08:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu si ma neuveritelne ukludnila :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknomas....a vyvolavacku ti asi nechcu dat,ze?
isa.....to som rada....vazne nezmatkuj :grinning: ja som merala nejakych 7 cyklov a tiez som na zaciatku riesila kazdu teplotu zvlast a az potom som pochopila,ze to nema zmysel.....jednorazovo moze ovplyvnit teplotu velmi vela veci!.... idu volne dni, tak sup si uzivat :grinning:
31. mar 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to neviem, netusim ,kedy si ju uz mozem pytat...minuly pondelok som bola za primarom a vravela som mu, ako na tom som..ak este tento tyzden nic nepride, tak mu skusim buduci tyzden zavolat...nech mi daco pichnu...
31. mar 2010 o 08:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aspon by si mala uz klud a necakala nervozna na mrchu a zacalo by sa diat nieco dalej!
a kde by ste sli na iui? ci ten primar by to robil?
31. mar 2010 o 08:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
robil by to primar..tu v bb.. nemuseli by sme ist nikam do centra...nastastie..asi mu zavolam...no mam pocit, ze stale za nim beham s niecim..minuly tyzden som tam sla, hoci mi povedal, ze mam prist o tri mesiace...tak este tyzden pockam a potom mu volam...
31. mar 2010 o 08:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano, holky :slight_smile: .... ja stale rovnako-v napati cakam http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73 :grinning:
oknosmas, len ho pekne otravuj, lebo inak sa to velmi hybat nebude :wink:
31. mar 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja bezim do prace..majte sa pekne...a vecer na vas mrknem...mm bude na nocnej, tak budem sama a nebudem sa mat s kym rozpravat.. nuz pridem za vami :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeee...luga, ty mam zvlastny grafik... ok, ja ho budem otravovat...ale aj tak 2 mesiace musime cakat, kym sa zlepsi spg...teda, dufame, ze sa zlepsi :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem..paaaa
31. mar 2010 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile: predposledny pracovny den v tomto tyzdni, to je super pocit :grinning:
oknosmas :unamused: to je uz riadne na nervy... ale tak po tej blbej injekcii je to asi normlane :frowning2: telo sa dlho spamatava...
a katka by sa uz naozaj mohla ozvat!!! Chudatko nase male, dufam, ze je ok!!! :pensive: :confused:
ja som aj na tu kvetku zvedava!!!!! Tu na nas kasle! :wink: :confused:
31. mar 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, adu veru, riesim kazdu teplotu skoro :grinning:
juj, to je take skvele, ze zasa s tym mojim vykryjeme pekne plodne dni :grinning: :sunglasses:
31. mar 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, black, no ja by som dnesny den hodnotila skor ako posledny den mesiaca :wink: (a tym padom potrebujem ovu, aby som stihla otehotniet este v marci :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ,ked som to tak pred rokom chcela :grinning: )
a na katku som ja myslela vcera - ako sa jej dari .... no a kvietok bude isto tehu, ked to pise ff - mohla by sa veru pochvalit :dizzy_face:
31. mar 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga takze babatko este v tomto roku, hej? :wink: :slight_smile: tak drzim palce, aby bola ta ovulka dnes :slight_smile:
31. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru....Katka aj Kv3tka by sa uz teda mohli ozvat.....krasky nase :grinning:
31. mar 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved ano, black, by bolo nacase :grinning: .... ach jaj, som zvedava, co budem vraviet za pol roka a za rok :grinning:
mohli, mohli, mali by sme ich "vyvolat" :grinning:
31. mar 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babyyyyy, aj ja chcem babatko este v tomto roku :unamused:
31. mar 2010 o 09:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, musim ja bezat, s mamou ideme na nakupy a ja este beham v pyzame, idem ju pockat na stanicu, tak sa zatial majte babeny, ved ja sa cez den ozvem :sunglasses:
31. mar 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak dobre nakupte isa :grinning:
u nas prsi, je skaredo a musim trcat v robote....ale chvalabohu uz iba dnes, zajtra idem na poradnu, takze mam cely den volno :slight_smile:
ja hadam dnes ani nezaspim :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, neboj, vsetko bude dobre a dufam, ze bude aj fotecka :wink:
31. mar 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa aj ja chcem babatko.... ale kludne aj v januari 2011 :grinning: :wink: pekne nakupte
adi, ani ja by som nevedela zaspat, by som sa tesila, ze ho znova uvidim :dizzy_face: teda, ak ti budu robit utz
a aj tu prsi... chce sa mi spat :confounded:
31. mar 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby aj u nas prsi, tak ale snad to bude v pohode nakup aj tak :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
utz budu robit, lebo prvy krat bude merat organy, mi povedala dr...... :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, ja som teraz vstala
31. mar 2010 o 09:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeej, a uz zase bude vacsie :slight_smile: a bude ti mavat :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka to je zivot :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, ze? muzik rano dal papat Adamkovi, tak som si mohla pospat a krpec este spi
31. mar 2010 o 09:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky rozhodla som sa dnes skocit za dokim aby mi spravil usg lebo ja uz nevydrzim .... :grinning: :grinning:
moje hcg
15dpo - 990
18dpo - 3980
21dpo - 15300
:sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: a priznaky absolutne ziadne
kuk
http://www.modrykonik.sk/fotoblog/flamenga/album/slug/5123086/
31. mar 2010 o 09:28  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ani sa nenazdas a budes ho vidiet nazivo a budes ho moct mojkat :dizzy_face: ... juj, sa tesim na sobotu, pojdeme mrknut neterku :dizzy_face:
evit, ved ty si nespavec, nie? :wink:
31. mar 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
booooze, titu, ved to je hadam na stvoricky :confused:
31. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok