• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
titu.....ty brdo!!!!!!to co mas???? to je na trojicky!!! :grinning:
o kolkej ides na utz?
31. mar 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga hej som, ale celu noc som nespala
31. mar 2010 o 09:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je potom ine ... a nieco sa dialo, ci len si nemohla spat?
31. mar 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nic, len som proste nemohla spat, asi sa zacina to obdobie nespavosti ako ked som cakala Adamka, to som od polovicky tehu do konca tiez skoro vobec nespala v noci
31. mar 2010 o 09:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky idem az o 14-15.00 luga mala som len 3 dominantne foliky :sweat_smile: :sweat_smile: ...ja sa bojimmmmmmmmmmm :sweat_smile: :sweat_smile:
31. mar 2010 o 09:35  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neodidem kym mi nespravi usg :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 09:36  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, tak to potom nie je zivot :confounded: radsej spat celu noc, ako potom len rano... ale je super, ze mas takeho starostliveho muzicka :slight_smile:
tituuuuuu, to su fakt trojicky!!!! Daj vediet ako dopadnes na usg!!! :confused:
31. mar 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black..jasneeeeeeeeeee neodidem od neho kym neuvidim co je na usg :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 09:47  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka....to mi je luto s tym spanim...mne trva dlhsie kym zaspim, kvoli tazobe na zaludku.......ale spim potom celu noc v pohode, len s prestavkou na vecko :grinning: titu.....snad ta tu stihnem....o 4 utekam z roboty, ale kvoli tebe by som bola ochotna aj doma si zapnut notebook :grinning: :grinning: :grinning: strasne som zvedava :grinning:
31. mar 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :grinning:

titu, teda, som zvedavá, čo Ti povie, to je strašne veľký nárast...a som normálne pozerala chvíľu na fotku, som Ťa v tmavých vlasoch nespoznala :slight_smile:
31. mar 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu pekna fotka :slight_smile: vyzeras tam strasne mladucka :slight_smile: nie ze by si nebola mladucka, ale vyzeras tam tak na 20 a nie na 30 :wink:
tak to teda neodid!!! :grinning:
31. mar 2010 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeej dakujem blac..no ano vyzeram mladsie aj pri mojich 3 bosorkach :grinning: :grinning: ..ved ked idem s najstarsou tak si vela krat niektory myslia ze sme sestry hodime korcule a sup vonku :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 09:57  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tuto ked som posielala uz davno kamosovi tak mi odpisal : ale posli mi taku kde si aj ty s detmi :grinning: :grinning: :grinning: ...
31. mar 2010 o 09:59  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to asi preto ze su to dievcata a oni su celkovo zlateeeeeeeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 10:00  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslela som na tu predoslu fotku, preco si si ju nenechala?? Bola si tam peknucka :slight_smile:
nie ze by si tu nebola, len ta tam nie je tak vidiet :wink:
ved sa ani necudujem, 30 rocna mamicka s 11 rocnou... ved 30 rocne mnohe este ani deti nemaju :wink:
31. mar 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu to je supeeeeeeer :grinning: :grinning: :grinning: no ale stracas sa medzi nimi, to je fakt :dizzy_face:
31. mar 2010 o 10:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem viem ..to mas pravdu ...ano radku som mala na 18...prisla tak moc necakane a tak uzastne....smutok nahradila radost ...vies v juli mi zomrela mamka a v auguste som necakane otehotnela..brala som to a vzdy to beriem tak, ze mi ju poslala ona kedze uz tu s nami nemohla byt :slight_smile: :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:13  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jej titu...ake ste zlatucke vsetky spolu...si pekna mlada mamina :grinning:
31. mar 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babulky :wink:
titu pekna foto :wink: drzim palce ale ja viem ze to budu dvojicky a mozno aj trojicky :confused: :sweat_smile:
31. mar 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu a co mm na to? ze mozno ich bude viac? :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi tak ako, tesis na zajtra?
31. mar 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no on sa strasne tesi ..lebo povedal viac babetiek vacsia sanca ze aspon 1 bude chlap :grinning: :grinning: :grinning: ale nie najprv neveril ale teraz ked som mnou pozeral rozne stranky a hodnoty tak tiez si mysli ze su tam aspon 2...ale tesi sa ..uz ide prerabat byt aby boli 2 detske..a ide kupovat nove auto lebo my mame fabiu tak chce 7 miestne ach jaj ..no uvidime co povie doki dnes :grinning: :grinning: ....ale celkovo trvalo mu to asi 2 dni kym to troska rozdychal ... :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 10:21  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adulka dakujeeeeem :dizzy_face: :dizzy_face:
31. mar 2010 o 10:22  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu, veru, peknucka rodinka ste a ozaj vyzeras ako ich starsia sestra :wink: ... a foliky viem, ze boli tri, ale jeden sa mohol aj rozdelit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
no, ja si vysledok pozriem az vecer, ked pridem z prace, tak som ozaj zvedava
31. mar 2010 o 10:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, to je dobre, aky akcny muzicek .... nech si radsej este pocka na vysledok :grinning:
31. mar 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no jasneeeeeeeeeee ...tiez sa nevie dockat :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 10:24  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja tiez idem do prace takze vysledok overim az zajtra
inak baby u mna to vypada ze ovu bola az toho 19?????? :confused: mrcha vcera nedosla :confused:
ale nieco je dobre na tom :grinning: aspon budem mat koncovu teplotku v grafe :grinning: :grinning: :grinning:
31. mar 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, tak to mas este nejake dva dni do mrsky, ze?
31. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a majuska testik si este raz neskusala??? :wink:

titu tak to je naozaj krasne :slight_smile:
31. mar 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no tiez ratam nejake 2dni do mrsky :grinning:
blacky nie uz nerobim ziadny testik, proste mrska si pekne dojde :wink:
31. mar 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok