• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
evitka....tesim sa na zajtra velmi :slight_smile: ja asi ani nedospim :slight_smile:
titu....tak to je super, ze mas takeho muzicka!!!!
31. mar 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
najhorsie je baby ze ta mrcha jedovata si to naplanovala na sviatky :confounded: :confounded: :confounded:
ked mam volno, mm ma volno , a nemam ani extra job :angry: :angry: a ak by uz dosla vcera bola by som na sviatky cista jasna :angry:
31. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
titu manzela mas fakt super :grinning:
31. mar 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, budu aj ine sviatky a volno, neboj :wink:
31. mar 2010 o 10:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no som velmo zvedava ze kedy luga :unamused: mm ma volno len v nedelu a sviatky, takze aby sa to zhodlo s mojim volnom to musi byt fakt zazrak ale aspon budeme spolu :grinning:
luga ako grafik?????? uz po ovu
31. mar 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby...ja sa vam priznam...ja som vcera neodolala a kupila som si troje dupacky, bola to taka seria....so slonikmi... a nekup to, ked vsetky tri stali 5 EUR spolu :grinning: :grinning: :grinning: a su uzasne....mm si ich prirovnaval k sebe, ze ake su mrnave :grinning:
31. mar 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak jejejjejejjejjjjjj :dizzy_face:
preco nie aduliak ak bola super cena :wink:
31. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
keby ste videli, ak osme sa vytesovali :grinning:
31. mar 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak cakali ste dlho takze teraz je cas sa tesit :wink:
31. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ovu este nebola, hadam dnes :wink: http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
maji, u nas je to rovnake, nam sa tiez volno skoro vobec "neprekryva", ale co sa s tym da robit :unamused: a myslim, ze ms nie je ziadnou prekazkou - ved to nie je choroba, tak na nu ani nemysli :wink:
31. mar 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, mozete sa pekne vytesovat :dizzy_face:
31. mar 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi ja som este nekupila nic, kedze cakam na pohlavie
31. mar 2010 o 10:57  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga no ja viem :grinning: ze to nieje prekazkou :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
ale ideme do znamej mimo londyn a proste posledne co som chcela robit to chodit so sustadlom :sweat_smile:
inak akurat sa prislo na to preco mi saty nedosli :angry:
dnes mi napisal majitel, ze saty boli poslane a zistoval s postou co sa s nimi stalo, to ze sa stratili :angry: tak toto sa moze fakt stat iba mne, prvy krat som si nieco kupila s ebay a aj to sa mi po ceste ku mne stratilo :grinning:
ale dal mi na vyber bud mi posle znova tie iste saty alebo mi vrati peniaze????????
jasne ze som odpisala ze chcem tie saty :confused: proste tak sa na ne tesim cely tyzden a pol a nic :angry:
31. mar 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ale vsak maju aj take neutralne vecicky, aj pre chlapca aj pre dievca, :wink:
31. mar 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, ale tych mam dost po Adamkovi, ja budem nakupovat v podstate iba ak bude dievca to sa asi nezdrim a chlapcekovi uz len fakt malinko
31. mar 2010 o 11:00  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne evitka, vsak ty mas vecicky po adamkovi, ale verim ze kazda mama nevydrzi a kupi nieco pekne extra :grinning:
31. mar 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Tak mám za sebou ten glukózový test... Úplná pohoda. AJ každý deň by mohol byť... :wink: Jedine čo bolo blbé, to hladovanie do 10:30, ale som tu... :slight_smile:
31. mar 2010 o 11:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to hlavne moj muz si praje dievcatko, tak verim, ze keby nam potvrdili tak bude normalne opias cez sviatky :grinning:
31. mar 2010 o 11:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Juj titu, taká láska vyžaruje z tých vašich fotiek... :wink: Ste úžasná rodinka... :slight_smile:
Evit prajem ti moooc tú kočku... :wink:
31. mar 2010 o 11:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina dakujem, aj ked ja si myslim ze to bude pipik :sweat_smile:
31. mar 2010 o 11:15  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Prečo zrazu tento pocit?? :confused:
31. mar 2010 o 11:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina ved ja to tvrdim od zaciatku, ze bude pipik a muz ze kavove zrnko
31. mar 2010 o 11:26  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pripadne potom vymenite s titu, keby sa im podarila holka :wink:
31. mar 2010 o 11:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 11:29  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi super!!! ja by som tiez asi neodolala :sweat_smile:
nina ahoj, to je fakt tak v pohode??? co pocujem, tak je to vsetkym dost nechutne :zipper_mouth:
31. mar 2010 o 11:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ty si dobra :grinning: :grinning: :grinning: ja to u titu tipujem na 3 chlapcov :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no nic idem obedovat a potom balit, lebo zajtra nebude cas
31. mar 2010 o 11:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, co sa neurobi pre svoje babatko nie :wink: vypije sa aj cele kg cukru s vodou :grinning: len aby sme boli zdravucke
31. mar 2010 o 11:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
No ak si nezabudneš citrón, čo je teraz novinka, tak je to ako citrónová presladená limonáda. Úplne v pohode. Fakt.
Dúfam,že to nebude tým,že mám cukrovku a ten cukor mi tak chutil... :confused: Ale nie, ja som bola smädná naschvál,aby som to dala od smädu a nalačno,tak aj ten cukor sa mi rátal... :wink:
31. mar 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok