• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
ahojte a titu tu nie je?

okno, super, že sa spg zlepšil :sweat_smile:
si mala obrovské šťastie, kašlať na auto, ale Ty si mohla zle dopadnúť...

black, dobrá fotka :wink:

ahoj luga :sweat_smile:
31. mar 2010 o 22:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobrú nôcku oknosmas :grinning: a zajtra by si sa mohla podeliť o rady, čo vám dal dr. :wink:
31. mar 2010 o 22:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, balambi :wink:
31. mar 2010 o 22:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, čo Ty tu takto neskoro? :sweat_smile:
31. mar 2010 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
co ja viiim :grinning: ... citam si staznosti a otazky na adminov, je to "sranda"
31. mar 2010 o 22:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chichi, tak to som ešte nečítala :grinning:
31. mar 2010 o 23:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
predtym ani ja, ale teraz je tu velka vzbura hlavne kvoli fotkam, tak pozeram, ako to "riesia" a v teme grafy bt uz odislo niekolko holiek z kona (som tam hladala titu, tak som to tam zbadala) ... zaujimave
31. mar 2010 o 23:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to viem, že tie fotky sa tu riešia vo veľkom....ach jaj, neviem prečo musia stále vymýšľať novinky a ešte k tomu takto na nič... :angry: a to ako vážne prestali písať?
31. mar 2010 o 23:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, tak to vyzeralo, presunuli sa na inu stranku, neviem, ako vazne to myslia :unamused:
je to proste trapne a nezmyselne s tymi fotkami - podla mna sa to ani nevyriesi
31. mar 2010 o 23:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozi, kedy idete do toho centra? som nejako mimo :sweat_smile:
31. mar 2010 o 23:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oaaaa, bru noc :slight_smile:
31. mar 2010 o 23:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobru nôcku :wink:
31. mar 2010 o 23:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko :slight_smile:
titu este stale nedala vediet ?! uz som zvedavaaa
moj graf je takyto http://www.fertilityfriend.com/home/2a4a99
zatial vyzera pekne ale u mna to aj tak nic neznamena :slight_smile:
1. apr 2010 o 07:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte...jeee, dnes to bude krasne slnecne rano... :slight_smile:
1. apr 2010 o 07:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... :wink: Titu podla mňa odpadla, keď videla 3 bublinky a teraz stále predýchava... :slight_smile:
Juj dnes aduliak utz a evitka bude vedieť,čo má bábo medzi nôžkami... :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas... tak to si mala velke stastie.... :confused: fuuuu, ja by som sa tiez doma rozklepala...
luga je to moja fotka :wink: je z predroka, ked som sa dala ostrihat... teraz uz mam zase dlhsie vlasy... no a troska som sa s nou pohrala, nech nie je uplne hned poznat, ze som to ja :wink: a myslim, ze splna vsetky pravidla tohto kona :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
tiez som si vcera citala grafy a staznosti na adminov... no hruuuuuza co sa tu deje!!
nina :slight_smile: dnes tolko sprav :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: .... tak mne sa o titu uz aj snivalo :sweat_smile:
a dnes rano som asi desat minut hladela mojimi slepymi ockami na teplomer, ci to co vidim, nie je ozaj sedmicka, no ale nebola :rolling_eyes: .... ovu teda cakala na nocnu - nech sa paci :angry: :frowning2:
http://www.fertilityfriend.com/home/2a2d73
adi, evit, sa neviem dockat :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, pekne si sa s nou pohrala :wink: ... inak mna na tejto foto ani mm nespoznal :grinning:
1. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Luga,dnes máš ovu,že??
1. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, tak to vyzera .... a mam aj nocnu, takze nic z toho
1. apr 2010 o 08:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a vcera ste sa nesnazili?? mozno rybicky pockaju... alebo ked prides po nocnej domov, tak sa vrhni na draheho :wink:
1. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ja som dnes zmerala a mam neobvykle vysoku teplotu :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
to uz je vacsinou poovulacna teplota... a kedze sa posuval cas, tak som vlastne merala o hodinu skor, nie? Takze by mala byt nizsia... no mozno tento krat budu vyssie aj poovu teploty a dosiahnem aj 37 :grinning:
1. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazili, ale ja tomu nedavam ziadnu nadej - s nasou kvalitou je to nemozne, my musime keksikovat podla mna cez ovu dvakrat za den, aby nieco bolo :frowning2: ... no nevadi, ved mame pred sebou este pol zivota, ze jo :sweat_smile:
black, ved ona postupne klesne :wink:
1. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma, babo sa nechcelo ani za svet ukazat, skakalo, nedalo sa poriadne zmerat,takze nevieme co to je a idem sa hned objednat na 3D....mam dost nizko babatko a placentu, takze mi to tlaci na jazvu a musim si davat pozor, 20.4. cukor
1. apr 2010 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky vcera sme mali vypadok netu tak som sa k nemu uz nedostala....
takze dopadla som tak , ze som dosla k dokimu a skoro ma trafil slak...na dverach ..dovolenka od dnes do pondelka ...a surne pripady vybavuje nemocnica .....
takze sa musim vybavit poriadnou davkou trpezlivosti a pockat si do utorka :sweat_smile: no bude to tazke ale co ine mi ostava :stuck_out_tongue_closed_eyes: ....
1. apr 2010 o 08:55  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning:
evit, titu, doprcic :grinning:
1. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeej titu to je na porazenie :unamused: :grinning: tak pevne nervy prajem :wink: a mozno by aj tak nic nebolo vidiet... takto podrastu :wink: a uvidis ich pekne vsetkych :dizzy_face:

evitka to tak je, ked sa tesis a si zvedava, tak sa babatko neukaze :slight_smile:
1. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ...peknaaaa foto :wink:
ano blac....to je fakt asi niecim daneeee.....toto moje tehu je od zaciatkov sama zahada :grinning: :grinning: ....tak musim cakat dalej.....a v utorok ak pojdem ..uz by malo bit alebo mali bit srdiecka :slight_smile:
1. apr 2010 o 09:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a inac vazi 376g
1. apr 2010 o 09:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeeeeeeeej ja mam v pase uz 7.tt :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
1. apr 2010 o 09:01  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok