• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
ach jaj a neskúsiš test zajtra?
6. apr 2010 o 11:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi...blbé,že?asi nie,bojím sa :frowning2: a ty ako?kedy tu dáš foto svojho testu?držím ti palce!
6. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, to je na nič, že tak ordinuje.ja musím počkať na sestru, tá ho odfotí :wink:
6. apr 2010 o 11:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
balambi a kedy si mala dostať?? Veď si urob kludne test aj teraz, nepi 2 hodinky a isto budú tmavšie ako včera...
6. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi a potom ho daj na blog,že uvidíme :slight_smile:
6. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka, ved práve, mrcha by chcela doraziť až 10 teho, ale jej to nedovolííííííííííííííííííím :grinning:
6. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute babule :slight_smile:
balambi a co to tu citam????? :confused: :confused: :confused: Drzim palce aby boli skutocne // straaaaaaaaaaaasne ti to prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
a ktory si DPO?? Ze ti uz vysli dve??
6. apr 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a katka ahoooooooooooooj :slight_smile: som rada ze si zase medzi nami a si spokojna s vysledkami :slight_smile:
6. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black...tak ako tak som relativne spokojna...vies ze by lepsie bolo keby bolo vsetko oK.....ale ked si pomyslim ze mohla som dopadnut aj horsie...tak som spokojna a ty ako?
6. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi....tak to je super,ze uz teraz ti vysli dve // !!! to ako titu...... :grinning: hnevala by si sa na dvojicky? :grinning: :grinning: :grinning:
ahoj Black!
6. apr 2010 o 12:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...presne, mohlo to dopadnut ovela horsie! jeden vajecnik je ok, maternicu mas ok, takze sup do toho :grinning:
a hovori sa,ze po lsk sa da lahsie otehotniet, lebo je vsetko precistene.... :grinning:
6. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a ty sa ako mas?
6. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....hrozne mi byva zle, ale zaroven mi je najlepsie,ako mi kedy bolo :grinning:
6. apr 2010 o 12:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
spite vsetky? :grinning:
6. apr 2010 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Kde je Titu???
6. apr 2010 o 14:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to by aj mna zaujimalo, kde je Titu!! :grinning:
6. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja sa pre dnesok lucim, utekam si domov lahnut :grinning: zajtra sa uvidime :grinning:
6. apr 2010 o 15:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, jejko, supis, balambi, tesim, to je sok, tak zeby predsa aj bez caru :dizzy_face: - tfuj, tfuj .... juuuuuj :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
katka, vitam ta spat - sup-sup do snazenia, uz to musi vyjst :wink:
fly, myslim, ze ovu este len pride :wink:
ja http://www.fertilityfriend.com/home/lucia
6. apr 2010 o 16:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte bambulky
dufam ze sviatky ste si uzili vo velkom
ja uplne ze mi je zle este dnes bleee, tak som sa opila ze az :sweat_smile:
a co to citam, ze by sme mali novu tehulku, balambiiii :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ani neviem, ze boli sviatky :sunglasses:
6. apr 2010 o 16:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zato luga moj zaludok citi ze boli sviatky, bleee, normalne sa nemozem spamatat :sweat_smile: privela chlastu :sweat_smile:
6. apr 2010 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ved opit sa maju chlapi, co cely den lietaju olievat dievcata , nie :grinning: ... skusala si uz nejake zarucene recepty? :wink:
6. apr 2010 o 16:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, no mi sme boli u znamych cely vikend, mimo londyn, takze som si to uzila az tak, ze sme pili a pili a kupaci pondelok som bola v praci na rannej, ale bolo mi mezerne, mala som asi poopicne stavy :sweat_smile: este dnes sa necitim najlepsie :sweat_smile: ale inak bolo super :grinning: a kupila som mm zinok, takze som mu to dodala do jeho vitaminkov, chudacik pytal sa ma ze ci ho chcem predavkovat :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale ja mu stale hovorim, ze zla burina nevyhynie :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
6. apr 2010 o 16:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: len nech si pekne da .... ja som tiez pracovala a tak ma ani nikto neoblial, ani nevysibal - nebudem pekna a zdrava :grinning:
idem sa von prejst, zatial :slight_smile:
6. apr 2010 o 16:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to papap luga a peknu prechadzku prajem :wink: si 4dp vsak, tak dufam ze vam to vyslo :dizzy_face:
6. apr 2010 o 16:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dufam aj ja, ff mi pise, ze budem rodit 24 - teho decembra, ak sa nam to podarilo :wink: :sweat_smile: :grinning:
6. apr 2010 o 17:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata, este mam jednu otazku - neviete niektora, ako sa da oznacit ovu vo ff ? ked nesuhlasim, ako ju oznacil ff ...
6. apr 2010 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga vdaka za tvoje povzbudenie...
baby tak ulietany den sme mali a vcera som do noci pisala pracu, tak sa mi do toho nechce, uz len zaver a resume, ale to este musim celu pracu prejst popripade poopravovat a nechce sa mi to toho :confounded:
6. apr 2010 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj luga, daj si lavý stlpec "Analysis" - "Tuning/override"
6. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok