• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
adi, aj tebe krasny vikend :slight_smile: ahooj
31. okt 2009 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte kočky, aj ja by som rada pridala k vašej objednávke na bábätko. :wink: S manželom už jendu 7-ročnú dcéru :slight_smile: máme, ale hrozne by sme si priali aspoň ešte jedno bábo. Pracujeme na tom od januára a akosi sa nám nedarí. :angry: Ja mám problémy s mc.Nechodí mi pravidelne, takže si nemôžem vyrátať plodné dni.Bola som u ženskej a tá mi predpísala proveru, z ktorej som dostala cystu na vaječníku a mc kde nič, tu nič. :frowning2: Už som zase nemala 2 mesiace. :angry: Volala som doktorke a ona mi povedala, že mám ešte týždeň čakať či príde sama a ak nie, tak nech prídem,že nasadí nejaké iné lieky. :frowning2: Už som z toho úplne vedľa.Každý mesiac čakám a čakááááááááám.
31. okt 2009 o 17:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijanka :slight_smile: objednavka bola zaregistrova :slight_smile: uz len cakat, kedy prideme na rad :grinning:
odporucala by som ti merat si bazalnu teplotu, kedze mas nepravidelne cykly, vtedy by si aspon vedela, ci bola ovulacia a kedy bola
31. okt 2009 o 17:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj black... no ja este mrcha furt nikde :angry: :angry:
ahoj dijanka :wink:
31. okt 2009 o 17:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dijanka,ja mam ten isty problem ako ty.mne dr nasadil clostilbegyt, estrofem a lutenyl-vsetko hormon.lieky.tak ich poctivo beriem uz 4 mesiac.teraz som ms mala 1 den.neviem preco :frowning2: :frowning2: :frowning2: tak idem k dr.pondelok...

nerozmyslala si nad navstevou u pani Anky Kopacovej?to je bylinkarky od Piestan.ma tu aj zalozenu temu.ja som u nej bola a dala mi celkomdobre rady...
31. okt 2009 o 17:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou, to kolko ti uz meska????????????
31. okt 2009 o 17:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vcera mala prist...
31. okt 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :frowning2: to je na nervy... ked ta mrcha tak natahuje... ale skor si to mi tak pripustame... skus sa ukludnit a kasli na to, ked pride tak pride (viem, ze sa mi lahko teraz hovori) :wink:
31. okt 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
neboj jak ma prist do pride, ak nie to nie :wink: dufam ze u teba to bude tehulstvo :wink:
31. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to je na nervy :angry: uz neviem co si mam o tom mysliet
31. okt 2009 o 17:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no LF sa moze plus minus jeden den pohnut... viac by uz nemala...
31. okt 2009 o 17:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako pisala black, ukludni sa :grinning: viem co citis, ja som mala tiez nedavno take nieco, meskali 1 den a nakoniec som vecer zacala spinit a spustilo sa to :grinning: uz mam po ale uz som statsna ideme do 5 kola snazilkovania :grinning:
31. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj kvetke sa minuly mesiac posunula a mala ju dlhsiu :unamused: nie vsetko je podla knizky a potom nas mrcha natahuje :unamused:
31. okt 2009 o 17:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej sak ja viem ze nemusi byt podla knizky... ale uz chcem aby prisla ked ma prist aby som uz mohl zacat novy cyklus...
31. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
boooooooooooze, ja sa hanbim... som napisala "mi" namiesto "my" :sweat_smile: ja som truuuuuuuuuuuba :grinning: :sweat_smile:
31. okt 2009 o 17:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej, to je najhorsie... ze uz chces mat novy cyklus, nove snazilkovanie a zase byt 2 tyzdne v pohode :slight_smile:
31. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne :wink: ako mne by nevadilo keby to nakoniec skoncilo tehu :grinning: ale pochybujem o tom...
31. okt 2009 o 17:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej hej :slight_smile: tak to verim :grinning: len skoda ze ten test ani teplota tomu nenasvedcuju :frowning2: ale my veriiiiiiiime, ze sa to podari :dizzy_face: aj ked na buduce :slight_smile:
31. okt 2009 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem pomaly pripravit veceru, majte sa krasne a prajem vam pekny vecer :slight_smile:
31. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne ja verim ze to raz pride :wink:
31. okt 2009 o 17:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
31. okt 2009 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk :slight_smile:
31. okt 2009 o 18:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj dzou tak navstevne hodiny mam za sebou a velku spus pred sebou
co robkas ?
31. okt 2009 o 18:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz ani nic len oddychujem a kukam telku... sa tesim vecer na xfactor(nieco take ako superstar)
31. okt 2009 o 18:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja oddychujem strasne som unavena
a to kde davaju ??? ja pozeram tak zbehlo markizu
31. okt 2009 o 18:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj no ja byvam v UK.. takze to tu davaju :wink:
31. okt 2009 o 18:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahaaaa :grinning: som ja dilina
31. okt 2009 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale nie si :slight_smile: sak ako si mohla vediet... :wink: a ako si porezila tu obkukavku bytu?
31. okt 2009 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pocula som to tak preto mi to neprislo dovne ale v xfactore nespievaju len ze je to talent ako taky a mozno je to aj zabavnejsie
ale ok odisli a este ani nenastartovali prisli moji rodicia :grinning: maal ma kadejaku naladu mrnci tak ma to moc netesi ale co narobim a daka som utlmena doma take ticho nebyt telky zosaliem z toho ticha ked tu boli nasi apson som sa smiala ako vela kecali to ja doma nepoznam
31. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
idem spravit nejaky dobry cajik ale neviem ci roibos alebo citronovy...
31. okt 2009 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok