• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
a si viac unavena teraz, balambi?
7. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ďakujem, teším sa, aj mám miestami také záchvaty radosti, ked si uvedomím, že som tehu.ešte sa mi to zdá neuveriteľné.
ja neviam, v poslednej dobe sa mi zdáš z toho čo píšeš taká smutná, alebo sa mi to len zdá?ja by som tento pocit dopriala úplne každej babulke, lebo je to nádherné... :wink:
7. apr 2010 o 20:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zatiaľ nepijem kávu, ani zelený čajík, tak sa mi zdá, že ano. proste to zrazuu príde a idem si ľahnúť :grinning: ale asi aj preto, že môžem, uvidím zajtra v robote.
ozaj,neviete, či môžem piť zelený čaj?
7. apr 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim, ze ked si ho das raz za cas, tak to az tak nevadi, no nemala by si dako velmi casto a pravidelne.. poznam zeny, ktore aj kavu piju.. sem tam
7. apr 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, je to super, ze si sa zacervenala v black-inej tabulke... :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
okno, len ja som ho pila každé ráno, ale nevadí, dám si minerálku :grinning:
7. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snad to dako bez neho prezijes :slight_smile: teraz budes mat iny zivotabudic :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, myslim, ze jeden zeleny caj alebo kava je v poho, toho by som sa nebala
neviem, ci smutna, ale rezignovana ... ale je to jedno
7. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasneeee, prežijem :grinning:
7. apr 2010 o 20:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
balambi, no ta kefa :grinning:
no ja ju asi spapam :grinning: :grinning: :grinning:
7. apr 2010 o 20:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby asi zacnem znova merat :grinning: proste uvidim este je daleko do ovu :wink:
dobru nocku
7. apr 2010 o 20:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, no ešte máš čas na tú čokoládovú a eším sa na Tvoju ff tabuľku :wink:
dobrú nôcku a ráno s úsmevom :grinning:
7. apr 2010 o 20:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, kavu pijem takú s mliekom, teda skôr viac mlieka, tak toho sa nebojím, ale čítala som, že bilinkové čaje by sa nemali, tak neviem, ako ten zelený. ale asi jeden raz za čas by nevadilo :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, dobru noc, pekne sny a ruzove zobudenie :wink:
7. apr 2010 o 20:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zeleny nie je bylinkovy :wink: ... vsetkeho s mierou :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaaaaaa, luga, to je fakt :grinning: som ja ale trúba :grinning: juuuu, som vedela, že mi s tým pomôžete :grinning: ráno sa už teším na šálku čaju
7. apr 2010 o 20:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nech ti chuti :wink:
7. apr 2010 o 20:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem :wink:
idem ja pomaly do vane a do postielky, pekný večer papapa
7. apr 2010 o 20:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pa :slight_smile:
7. apr 2010 o 20:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby, tak snad uz sa zajtra ukaze ovulka, lebo to cakanie na nu je tento mesiac naozaj dlhe :confounded:
dneska vecer ma tak neprojemne zacalo boliet v krizoch na pravej strane prevazne az to nie je normalne :grinning: sak som este mlada :grinning: ktovie co to je, snad budem uz rano ok :wink:
7. apr 2010 o 23:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte babulky, vsetkym nam drzim palce v snazilkovani. My sa opat snazime uz od decembra ale zatial nic. Tiez cakam na ovulkovanie ale u mna je to komplikovanejsie lebo neni to pravidelne a este k tomu mam aj polycysticke vajecniky takze ovulacne testy su mi na nic.
8. apr 2010 o 00:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko...dnes som prva :grinning:
8. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko vsetkym...ahoj adi...tak ako sa dnes citis?
8. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
dobre ranko adu...
ja rozmyslam, myslite, ze to malicke stupnutie uz moze byt stupanie po ovulke? tento mesiac ma ovulka nenormalne natahuje... a ten moj zajtra rano odchadza uz prec :frowning2:
a tie krize ma bolet neprestali, dokonca dnes rano je to este horsie ako vcera vecer :confounded:
8. apr 2010 o 08:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati....rano mi je vzdy celkom dobre :grinning: prave sa napchavam mozzarelou s rajcinkami :grinning: a ty ako?
isa...mozno bude ovulka dnes, nevypada to, ze by bola vcera :frowning2:
8. apr 2010 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko :slight_smile:
fly, moze byt, ale aj nemusi :unamused: ....ale podla mna ovu uz "na spadnutie" u teba - dnes este poistite a ja verim, ze zajtra bude teploa uz vyrazne hore :wink: ... neprechladla si?
8. apr 2010 o 08:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jujujuj adu, dnes ma moja ovulka poslednu moznost s tym nieco spravit, lebo pochybujem, ze by potom vydrzala az do nedele :grinning:
8. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juj, ja neviem, ale najskor som asi prechladla ked sa takto citim, bez bolesti sa pomaly ani nepohnem... no hruza... jaj, snad mate pravdu a ta moja tento mesiac taka ocakavana ovulka bude dnes :slight_smile:
8. apr 2010 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bude, drzim palec :wink: ... a nech sa rybicky pochlapia :slight_smile:
8. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa...daj si nejaky zensky caj, prechladnutie moze robit galibu :( a dnes to radsej veru poistite :grinning:
8. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok