• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
jj, budeme ich povzbudzovat :grinning: :grinning: :grinning:
inak baby, keby ste to vydeli, isli sme v cera z NM k nasim a ten moj, ze dame si skratku a odbocil na cestu kde bol zakaz... potom sme sa velmi rychlo dostali na polnu cestu a asi 20 minut sme sa v aute natriasali rychlostou od 10 do 20 km/h za traktorom cez polia a vyliezli sme v druzstve jednej dediny, to uz ked jedina cesta smerovala za brany sme vedeli, ze je pruser, ale pri vchode do druzstva mali nastastie zdvihnutu rampu tak sme rychlo frnkli prec :grinning: inak by sme to museli nejak uhrat na inspekciu alebo co :grinning: :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, len ked vobec si nie som vedoma toho, ze by som bola prechladla niekde, ale tak pojdem si nieco dat :wink:
8. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasne rano :slight_smile: tak moja ovulka bola vcera krasna ako lusk :slight_smile: http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
krasne sme ju vyuzili... ale zazraky necakam, co bude to bude :slight_smile: a preseed sme nevyuzili... bol daleko a nechcelo sa nam ho ist hladat... radsej si ho odlozim na dobu, ked uz budu potapaci posilneni vitaminmi.
isabella, ver, ze ovu bude dnes :slight_smile: drzim palce.... ovulacia je vtedy, ked sa ti teplota vysvihne vyssie ako predoslych 5 teplot. T.j. u teba bude ak budes mat zajtra teplotu nad 36,8 °C.
8. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: dobry adrenalin ... a to co napadlo tvojho muzicka ? :slight_smile:
8. apr 2010 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ste museli mat srandu :slight_smile: esteze vas nechytili :grinning:
8. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no Black....krasna ovulka :grinning: a co ty vies, mozno teraz, ked to najmenej cakas, tak sa stane zazrak :grinning:
8. apr 2010 o 08:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
staci jeden potapac :grinning: a vy ich mate niekolko milionov :grinning:
8. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ahoj ... parada :dizzy_face: ... tak tfuj, tfuj :slight_smile:
8. apr 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi to je pravda :grinning: :grinning: :grinning:
dakujem vam baby :slight_smile:
inak vcera som citala knihu o babatkach a tam bolo napisane, ze ejakulat obsahuje cca 400 milionov spermii. To su pekne pozadu!!! To je uz skor zazrak!
8. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
styristomilionov - hahahaha :grinning:
8. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
...tak za mesiac spocitane :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja netusim, ze co ho to napadlo, ale chytala som z toho fakt zachvaty smiechu, to bol teda skvely napad, ako na kravach sme istli :grinning: ten moj je skratka exot, ale uz dalsiu taku cestu neplanujeme :grinning:
jj, no snad ovulka vybehne sikovno :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
styristo milionov???? ty brdo....ja som to rychlo preratala a to by sme nazbierali na 9.krat :grinning:
8. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my na strnast :unamused:
8. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ehm, my nevieme na kolko... budeme ich musiet dat casom spocitat :confounded:
8. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa...my sme boli na spg, ked sme sa snazili len nejake tri ci styri mesiace, aby sme vedeli, ci sa nesnazime zbytocne a dobre,ze sme sli, mm sa musel liecit.....
8. apr 2010 o 09:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme mali naposledy v celom ejakulate 40 mil. :sweat_smile: takze tiez tak na 10 krat :grinning: to je na slak trafenie....
8. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je z ktoreho roku kniha?
8. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu, to je zaujimave, hmmm... toho mojho asi teda poslem, a nevies kam by sme to mali najskor behnut ked chceme aby mu spravili spg???
8. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne dala ziadanku moja dr....boli sme u urologa, ale ten nam hovoril,ze berie normalne bez ziadanky....
mm nasli leukocyty v ejakulate, takze mal nejaky zapal, ktory mu zabijal spermie....bral dva tyzdne antibiotika....
8. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je teraz relativne nova.... neviem ci ju poznate "Zazrak menom dieta" r. 2008 ale kto vie z akych starych knih cerpali :grinning:
8. apr 2010 o 09:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi a vy ste po tom prelieceni uz neboli na kontrolnom spg???
isa, mal by to robit kazdy urolog, ale mozes ist aj do CAR Helios, to je v Piestanoch.
8. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak ho poslem lekarke, nech si vypyta ziadanku, to bude najlepsie :slight_smile:
8. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, zistim adresu a poslem ho tam mozno uz aj buduci tyzden :grinning: :grinning:
8. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....neboli :confounded: nemohla som ho tam dostat :angry: ale keby sa nezadarilo, hovoril, ze teraz v aprili by isiel :grinning:
8. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hh, uz som im napisala maila :grinning:
8. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skoda, bola by som zvedava, ci sa mu to zlepsilo...
8. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, to by som bola zvedava aj ja, adu a ako dlho sa mm liecim a ako rychlo po tom si otehotnela?
8. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takuto knihu nepoznam, ja sa o knizky o detoch este nezaujimam :grinning: ... ale ozaj je nova, tak to si mohli dat zalezat aj na novych info
mmm, mna by tiez zaujimalo, ako sme na tom so spg. teraz ...
8. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
ako sa mate? ja s Adamkom este u nasich, ale v sobotu dojde tatik pre nas a v nedelu sup domkov
8. apr 2010 o 10:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok