• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
ja si myslim, ze keby sme nechceli tak sme hned, mala by som zacat nechciet, len keby to slo tak lahko, ved my sa s mojim ani tak nepovadime nejak, ze by som si povedala, ze teda radsej nie... hmmm... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 13:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky proste mam tusaka
aaaaaa neuveriteeeeeeeeeee osvietilo ma teraz, presne v tomto momente ako som sa napila kavy :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
baby vsetky budeme tehule tento mesiac, vidim tooooo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby mne uz asi nacisto hrabe asi mam v mojom tele az privela tej kyseliny listovej :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 13:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak baby neviem ci som vam vravela ale tie saty uz mam domka a su uplne super, :dizzy_face:
9. apr 2010 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hehe, ako sa to hovori? "neviem co beries, ale kupim toho kilo" :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, odfot a hod sem...
nooo, ja uz bezim k zimaku za kamoskou, ozaj baby, viete, ze dneskaj hraju slovenky do 18 rokov na majstrovstvach sveta o bronz? o 19:00, drzte palce, mozno brnknem buducemu svagrovi, ze tam chcem ist aj ja :grinning: :grinning: :grinning: ale neviem ci to bude nieco platne ked mi vravel, ze mam ked tak volat doobeda :grinning: :grinning: :grinning:
majte sa krasne...
btw, majus, to by som dneska musela teda pocat :grinning: :grinning: :grinning: idem pocat na korculiach, to bude potom urcite hyperaktivne dieta :grinning: :grinning: :grinning: uz aj mne po tej kyseline listovej zacina prehrabkavat...
bezim ja, papa :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isabela ale asi nieco na tom bude, lebo tento mesiac co bol som nemerala a doteraz sa mi nechce merat :grinning: ale donutim sa lebo musime tento mesiac otehu :sunglasses: nechce sa mi chodit po dr :grinning:
9. apr 2010 o 13:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa utekaj na korcule ja sa idem upravit a padam do prace ale este mam hodinku takze mozem kludne s vami pismenkovat :wink:
9. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mozno sa aj nam zadarilo, ale iste to bude az 23. vtedy mam ist na krv
jej, mňa teraz napadlo, ved ja vás už môžem opluť...
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT :grinning: :grinning: :grinning:
a týmto je proroctvo spečatené :grinning: :grinning: :grinning:
janusik urcite vravim ze budeme vsetky tehule tento mesiac :dizzy_face:
9. apr 2010 o 13:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kurnik, balambi, tak ma ochrachlit :angry: pocuvaj aby to za to stalo ak nie to ti to vratim pocas mrchy :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 13:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus no v to dufam :slight_smile:
9. apr 2010 o 13:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, ale ja už nechcem mrchuuuuu :astonished: :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 13:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
moja ale ty mrchu nedostanes mrchu :grinning:
hovorim ze ak ja dostanem mrchu po tom co si ma tak ochrachlila tymi tehu chrachlom to si pis ze ta ochrachlim tiez ale takym normalnym :grinning:
9. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha....tak to dúfam, že si dobre chytala :grinning:
9. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska :grinning: :grinning: krasne proroctvo, drzim sa ho :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
balambi este si si nezvykla, co?? :grinning: :wink: tak nas pekne poopluvaj :slight_smile:
9. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, ešte nie :sweat_smile:
9. apr 2010 o 14:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
joj baby, vy ste toho popisali..... :slight_smile: a ja makam ako fredka :slight_smile:
9. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj janushik :slight_smile: vitam ta :slight_smile:
9. apr 2010 o 14:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a kdeze ste vsetky zmizli?
aj ja vas chcem oplut :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
9. apr 2010 o 14:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi....tak si to teraz rychlo vsetko pochytam, kym tu nie su :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 14:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja chytaaaaaaaaaaaaaaaaaaam :grinning: joj, tento krat v case ovulky som tolko poopluvana, ze to majuskine proroctvo musi vyjst :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. apr 2010 o 15:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte
pockat, pockat, aj ja chcem par virusikov ... oknosmas, sa pekne podel, ja som skor nestihlaaaaaaaaaaaaaaaaaa :grinning:
9. apr 2010 o 15:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, majuska uz naprorokovala :grinning: ...ale kazdopadne, raz jej to vyjde, tak preco nie tentokrat :wink:
9. apr 2010 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok, tak si vezmite kazda...ved mna este opluju, snad, ked to bude aktualne...a mozne...
9. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ahoooj, ved to som tiez vravela, ze uz prorokovala toho tolko :grinning: ale ak jej to tento krat vyjde, tak sa nenahnevam :grinning: :wink:
oknosmas dakujeme :wink: a ty si na tom ako??? stale nic??
9. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby nehadajte sa ..... :grinning:
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ha ha a nakazim vas vsetky :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adul, pomôžem Ti :grinning: TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

tak a nemáte šancu uniknúť :grinning:
9. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok