• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
drzim palceky aby neprisla
1. nov 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja stale rovnako http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose ovulku mi uz potvrdil aj ff :slight_smile:
obed sa vydaril skvelo :slight_smile: len knedle mi nevysli ako som planovala, ale hlavne je, ze boli jedle :sweat_smile: a mm ma vychvalil do nebies :grinning:
1. nov 2009 o 14:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte...je tu niekto? :slight_smile:
ja dnes takto: http://www.fertilityfriend.com/home/2990f9
ale aj tak si mysim, ze ovulka bola 13.DC....no neviem :unamused:
Black...som rada, ze sa vrabec vydaril :slight_smile: mm mi hovoril vcera, ze on ho v tej Plzni jedol so spenatom a knedlikmi :slight_smile:
1. nov 2009 o 17:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj adi :slight_smile:
no tento recept co mam ja, je tiez so spenatom, ale ja som to robila s cervenou kapustou na sladko a tiez s knedlikmi :slight_smile: ale to masko bolo vyyyyyyyyyyyyyyyyborne :slight_smile: mnaaaaaaaam, idem to prave zohriat na veceru :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a k tej ovulke... trosku tam pletie ta teplota z 10 DC, ak by bola nizsie (neviem co sposobilo ten biely kruzok) tak by ovulka mohla byt na 13 DC, ale na 15 DC znova trosku klesla teplota, tak neviem... :unamused: to by chcelo odbornika... a hlien si pozorovala len tie 2 dni?? Lebo ak by bola 13 DC, tak by asi uz 15 DC nebol hlien...
1. nov 2009 o 18:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dzou :frowning2: tak teplotka uz riadne klesla... mozno uz aj mrcha prisla...
1. nov 2009 o 19:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 07:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
2. nov 2009 o 07:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/29a26f
dobre krasne ranko ja dnes takto ...skusa moju trpezlivost ta moja ovu :grinning: :grinning:
2. nov 2009 o 07:29  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adu no aj ja to vidim na toho 13-teho :sweat_smile:
2. nov 2009 o 07:30  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja si myslim titu :slight_smile:
2. nov 2009 o 07:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to nevadi dolezity je vysledok :wink: ze a ten bude konciaci II :wink:
2. nov 2009 o 07:45  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no neviem, to by musela byt ovu ten 15.DC,aby som mala nadej :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte, tak ja som si ráno merala, lebo dnes mám dostať, že či si mám dať vložku pre istotu a aha : http://www.fertilityfriend.com/home/299ad1
Kam až chce stúpať, keď aj tak viem, že nie som tehu?? :unamused:
2. nov 2009 o 08:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka mne doktor povedal ze niekedy v krvi vyjde HCG az na 16 den nechapem to ale zevraj su aj taketo pripady ja som nad tebou premyslala ci vazne nemozes byt tehu :sweat_smile:
2. nov 2009 o 08:09  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Joj titu to mi ani nehovor, ja som to piatok strašne prehnala, hanbím sa jak pes... :zipper_mouth: Muž ma vážne niesol na rukách a Kvetka mala pravdu, preplakala som to... :angry: Tak ale ulavilo sa mi... Keby som ale bola tehu, tak by som 9 mesiacov tŕpla a stresovala... Nech len pekne príde mrcha hnusná a ideme ďalej... Len kde je? Ja som jak hodinky vždy... MOžno dorazí v priebehu dňa, ale ja sa väčšinou s ,,ňou,, zobudím... :unamused:
2. nov 2009 o 08:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ninka snazim sa najst aj clanok v ktorom som to citala vazne niekedy ukaze krvny test az 14 a viac DPO... :sweat_smile: ...a nemyslim ze ak by si bola tehu tak nemas preco stresovat :wink: .....tak neviem neviem ale nezdaju sa mi ani tvoje teplotky :sweat_smile:
2. nov 2009 o 08:18  •  5 detí  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja dnes cakam mrchu, kedze teplota klesla
2. nov 2009 o 08:18  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
príde zajtra... 100%
2. nov 2009 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne ranko prajem :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sweet ahojky
2. nov 2009 o 08:23  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: ja takto http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
adi, tiez som trosku klesla :grinning:

nina, moze ti prist zajtra a zajtra ti moze veeeeeeelmi klesnut teplota. A aj keby si bola tehu, tak jeden zur neuskodi. Kamoska tiez pila ale straaaaaaaaaaasne. Rano si urobila test, ci nahodou, bol negativny a par dni uz bol pozitivny... Takze nemusis stresovat z jednej zurky. A dolezite je, ze sa ti naozaj ulavilo.

A co to tu vidim??? To sa tu nerisuje ziadna tehulka??? :confused:

dzou :frowning2: takze mrcha uz prisla... ale aspon mozes zacat nove kolo :slight_smile:

moj mm si spermiogram posunul na stredu, kvoli praci nemoze zajtra... dufam, ze nebude vadit namiesto 3 dni 4 dni sex. abstinencie... :unamused:
2. nov 2009 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kocky moze teplotku ovplyvnit aj hnacka? celu noc som totiz behala na WC
2. nov 2009 o 08:41  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, urcite moze, uz len to, ze si nespala a stale si behala a aj choroba ovplyvnuje teplotu. Takze tuto teplotu vobec neber v uvahu... takze mozno sa aj podarilo :slight_smile:
2. nov 2009 o 08:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evi zaskrtni si vo FF sleep deprived a da ta si tam biely kruzok, co znamena, ze neboli normalne podmienky pri merani...
2. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....mna ani neprekvapuje, ze si trosku klesla, tak ako ja :grinning:
evitka...to, ze pocas noci vstanes z postele velmi ovplyvnuje teplotu...rano ju mas urcite vyssiu.... :unamused:
2. nov 2009 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black dakujem, idem to tam hned poznacit
2. nov 2009 o 08:48  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak uvidime co z toho bude ci sa jej dnes uraci
2. nov 2009 o 08:52  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mozno zajtra bude teplotka zase hore :wink: drziiiiiiiiiiiiiiim ti palce :slight_smile: uz to tu vazne musi niekto rozbehnut :dizzy_face:
2. nov 2009 o 08:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky evitka :wink: ahoj nina black adka
makam ako drak :grinning:
2. nov 2009 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok