• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
teplota zacina klesat az par dni pred menzesom, takze by sa ti takto hore mala drzat okolo 12 dni aj ked by si nebola tehotna, prave preto sa teraz z toho viac vycitat neda, preto musis uz len cakat, pozri si aj moj graf, tam zacina teplota klesat az pred prichodom mrchy, takze teraz viac vediet nebudes ani ty ani my, aj ked pri nejakych priznakoch by si mohla skor vediet, alebo mat tusenie ako my :wink:
12. apr 2010 o 22:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ak nie si tehotna tak okolo toho 19.4. ti zacne teplota klesat, ak nezacne a bude sa nadalej drzat hore tak treba testovat :wink: bo to uz by mohlo znamenat, ze si tehotna :slight_smile:
12. apr 2010 o 23:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babule tak ja som tu dnes prva :grinning:
http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ale krcok je uz vysoko a polootvoreny takze ovu bude dnes vecer alebo zajtra :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 07:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sice podla teplotky to nevypada ale podla krcka ano :sunglasses:
vcera som hovorila ze budeme min 2x, ale raz nam stacilo :grinning: bolo krasne romanticky a zaroven exoticky :grinning:
13. apr 2010 o 07:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....
maju...krasna kombinacia....romanticky a exoticky :grinning: :grinning: :grinning:
ja sa pochvalim, ze vcera som vobec nevracala! prvy krat! tak teraz zase dufam,ze je vsetko ok :slight_smile:
13. apr 2010 o 07:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko aduliak, no tak to je pokrok ze si nevracala :dizzy_face: super
no romanticky ze to bolo s mm a exoticky lebo to nebolo u nas doma :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
13. apr 2010 o 07:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
typujem, ze to poklesnutie este nic neznamena, uvidilme co dalsie dni, sak mne to aj predtym troska poskakovalo... mna proste ten moj graf musi stale prekvapovat :grinning:
13. apr 2010 o 07:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pokles zahniezdovanie :wink:
13. apr 2010 o 07:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....tak to my sme mali exoticky naposledy v lete :slight_smile:
isa...jednodnovy pokles absolutne nic neznamena, na pokles pred mrchou je este skoro!
13. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som stvordnova tehulka, to vyzera dobre :sunglasses: baby ja uz aj bezim, musim ist do skoly :unamused:
13. apr 2010 o 08:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze zahniezdovanie... a nie je zahniezdovanie neskor? :wink:
viem, ze na mrchu je skoro, ale zeby toto? :grinning:
13. apr 2010 o 08:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre isa neviem, to ma len napadlo :grinning:
pekny dnik babule ja tiez padam za par minut letim do extra prace :wink: pekny dnik vam prajem :dizzy_face:
13. apr 2010 o 08:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence...tak ako sa dnes mate? majus, tak ty mas krasnu ciarocku :wink:
isa...u teba to skutocne vyzera na uhniezdovanie :slight_smile:
jej adi som rada ze si sa uz nerozpravala s toaletou :wink:
a ja som na tom takto:
http://www.fertilityfriend.com/home/2b2e9d
13. apr 2010 o 08:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaj vsetky ste sa uz rozutekali..tak pekny den Vam prajem :wink:
13. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko katka
a to akoze co mas ovu alebo co ????????? :confused: teplotka ti ide pekne hore
katka nehovor mi proste ak som dnes videla teplomer a ze zas ta ista teplotka :confused: skoro mi oci vypadli :grinning: ale co uz zajtra bude pomaly stupat :sunglasses:
13. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ja uz musim padat prajem vam krasny dnik papapap
13. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Dobré ránko... Nechutné počasie a ešte nechutnejšie cesty... Kurnik,dúfam,že sa rýchlo ukludním... :angry: :angry:
13. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska myslem ze ovulka este nie...to by bolo skoro...som troska nachladena, tak mozno aj preto je troska vyssia teplotka...ale ja mam vobec dost vysoke teploty pred ovu a po ovu mam tak od 37 vyssie... a inac aj titu mala krasnu stale rovnu ciarokcku a teraz caka krasne babuliatko, tak pevne verim ze ju budes nasledovat :wink:
13. apr 2010 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj nina...u vas prsi? tu na vychode je zatial velmi pekne a prijemne..ale uvidime ako sa to zmeni v priebehu dna..
13. apr 2010 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Hnusne leje... A doprava kolabuje. Klasika. Hlavné mesto-hanba!!!
Ale ja som si všimla dnes 28 tt aj som zabudla,že je utorok, hned mám lepšiu náladu... :slight_smile:
13. apr 2010 o 08:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj u nas je zamracene a mrholi :frowning2: sa mi strasne nechcelo vstavat :frowning2:
13. apr 2010 o 08:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile:
Maju, len tak ďalej, pekne vytrvajte v tempe :grinning:
Isa, podľa mňa je na uhniezďovanie ešte skoro... :confused: implantačný pokles prichádza medzi 5.-10.DPO... uvidíš, čo zajtra :wink:
Kati, aj podľa mňa je na ovu ešte skoro.... dovtedy, kým príde, budeš hádam už aj zdravá :wink:
ja som zatiaľ takto :confused: http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d
no veru Ninka....28 tt. .... ty brdo :slight_smile:
Adi, tebe to inak rýchlo odsýpa - že 11tt :dizzy_face:
13. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :slight_smile: tak tu uz prsi 2. den... no proste hnus :frowning2:
no a potichucky pomalicky stale stupam http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
13. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tie tt vam krasne pribudaju :dizzy_face: :dizzy_face:
13. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja....krasny grafik, len tak dalej!
Isa...ja som mala uhniezdovanie 9.DPO....viem to presne, lebo som spinila a myslela som, ze uz mrcha ide :slight_smile:
13. apr 2010 o 08:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja...ja budem najradsej, ked uz budem aspon 14.tt :slight_smile: ale mas pravdu, odsypa to rychlo.... :slight_smile:
13. apr 2010 o 08:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko....aj mne dnes preskocil tyzden na 24 :sweat_smile:
13. apr 2010 o 08:45  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj evitka....
ahoj black pekne stupas...
weja... krasny grafik... hej aj ja si myslim ze este to nie je ovulka.... ta myslim este len pride koncom tyzdna:slight_smile:
13. apr 2010 o 08:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok