• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
isa tento mesiac budeme mat najkrajsie grafy na celom svete... som sa tak rozhodla :grinning: :grinning: :grinning: budu to priam vystavne kusy :wink: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka krasne si sa rozhodla :dizzy_face: drzim silno palce... ale vlastne ani nemusim ved ty budes tehu urcite :wink: :grinning:
a dakujem :wink:
15. apr 2010 o 09:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :slight_smile: pekné grafy....
Isa, možno vzostup ešte príde :wink:
Black, pekne, len sa tam udržať, že?.... :slight_smile:
Katka, no 11.DC je na ovulu ešte priskoro, či nie? :confused: ale zasa, ak už bola čiarka na ovu teste, tak hádam zajtra :slight_smile:
Titu, že 9tt :fearful: ja odpadnem.... veď len nedávno si zistila, že si tehu a za chvíľu už budeš končiť I.trimester :dizzy_face:

ja zatiaľ takto http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d :slight_smile: kritické dni ešte len prídu :sweat_smile:
15. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, podla mna ani netreba nejaky extra vzostup, keby som aj tehotna bola, hlavne nech to nezacne klesat :grinning: ale aj tak si toho grafu, este zhruba tyzden pekne uzijem... uz teraz som 6dnova tehulka :grinning:
katka, pekne si sa rozhodla, ved moja ovulka bola ukazkova tak preco by aj cely grafik nemohol byt, ze? :slight_smile:
15. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a tak mne sa to ani minuly cyklus nejak nedrzalo v rovine, mne to tak skacka viac menej stale :slight_smile:
15. apr 2010 o 09:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja..jeej ty mas ale kraaasny graf... ja som mala este len uplne slabulilinku ciarku na ovu testiku.... ovu mozno bude v najblizsich dnoch..... :wink:
15. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati, no tak teraz to len poisťovať aspoň každý druhý deň :wink: najlepšie samozrejme každý :grinning:
15. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weja ahoj :slight_smile: krasny graf, nech sa aj u teba drzi aj nadalej takto pekne :dizzy_face: :dizzy_face:
isa 6 dnova tehulka :slight_smile:
15. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre rano babulky.. takze z mojho tehu tento mesiac asi nebude nic.. teplota klesla.. takze cakam mrchu :(
15. apr 2010 o 09:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik skoda :frowning2:
15. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushik, to podla mna este nic neznamena... mohlo by to este stupnut :wink:
15. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmm no jo. lenze najhorsie je, ze ja tu mrchu ani nedostanem bez liekov, takze predpokladam, ze buduci tyzden pojdem na krv, tam samozrejme nic nebude a az na ten dalsi mi da vyvolavacku :(
15. apr 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale to snad nie... alebo to takto mavas castejsie??? :unamused: :unamused: :unamused:
15. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa u mna to je normalne, ja mrchu bez liekov nedostanem aj 3 mesiace :unamused:
15. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bozinku... to je mi luto... moja kamoska ma s tymto tiez dost problemi a aj jej lekari povedali, ze ak bude chciet mat v buducnosti babo, ze prirodzene to asi vobec nepojde :frowning2: tvarila sa, ze v pohode, kedze este babo ani nic take s priatelom neplanovali, ale urcite ju to vovnutri muselo strasne zamrziet :frowning2:
15. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jezisi, tam malo byt problemY...
kriste, toto uz je uroven, ta moja gramatika :pensive:
15. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne hadassah, len nech sa to tam aj pekne drzi :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak ja si mozem to meranie teploty len chvalit, bo za normalnych okolnosti by som uz teraz cakala mrchu a ani by som netusila, ze ovulka bola neskor, tak mi to tak ci tak bude meskat, no a takto aj na tehu testoch penke usetrim :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wejinka..jasnacka ze budeme to istit :wink: ... radsej kazdy den :grinning: :grinning: :grinning: .... aj ked je to tak pre mna o drzku :grinning:
janushik a testik si si nerobila?
hadassah... peekny graf....
dievcata tento mesiac tu mate same krasne grafy, takze dufam a pevne verim ze mnohe budu vitazne :grinning:
15. apr 2010 o 10:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka robila, vcera, bol negativny..
15. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale mozno je to preto, ze ja som este do vesmiru neposlala oficialnu ziadost :slight_smile: takze posielam ziadost do vesmiru o jedno krasne zrave babatko :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, su tu krasne grafy, uz len staci aby na kazdom konci grafu bolo zopar plusiek a mozeme oslavovat :sunglasses:
15. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
janushis...spravne...tam bola chyba :grinning: ..ja som tiez zaslala svoju ziadost oficialnu este len tento mesiac.. mozno pred dvoma dnami :grinning: ... to preto sme sa este nedockali ..ale tento mesiac to isti :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
môj graf vyzerá síce pekne,ale ako vždy, už začínam špiniť a takto to bude celý týždeň až do ms :angry: . Čiže LF je ledva 12 dní a aj to celá s miernym krvácaním. A s Duphastonom je to rovnaké ako bez neho. Tak už neviem. Vyzerá to, že mám hormóny ako stará žena po prechode. Ja sa už na to vykašlem.
15. apr 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte krasky....takze nas drobec sa ma dobre, ma uz 4,1 cm, kyvalo nam a stale sa hybalo, takze sa na fotku nedalo dobre zastavit, ale predsa vam ju tu skusim dat.... :slight_smile: na krv idem nakoniec 20.4., teraz sme podla utz 10+6, co je o 2 viac ako podla PM....
15. apr 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Myslím tým, že sa asi chvíľu prestanem sledovať, aspoň na cca pol rok a budem sa zaoberať dozariaďovaním bytíku.
15. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah..nevzdavaj to...aj ja som s tym uz chcela tolko krat prasknut a neprestala som ani merat ani nic..mozno na chvilku a potom som sa k tomu znova vratila :wink: ... vies vsetko zle (co si my myslime ze je zleee) je na nieco dobre...
jeeeeeeej adi tak sa s tebou tesim a malinkemu babatku v brusku prajem vela zdravicka a sil :wink:
15. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak - ako to letí, od kedy si otehotnela. Ja som začínala s babami v téme august a už tam prvá včera porodila :slight_smile:
15. apr 2010 o 10:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Adi supiš... Krásny pocit, však?? :wink: A počkaj, ked ho budeš cítiť... Nádhera... :slight_smile: Moj malý zas od rána boxuje... :grinning:
15. apr 2010 o 10:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok