• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
jasan, ked ukazuje teplotu, tak to funguje :grinning:
15. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako inak luga vsak bude z toho fazulka :grinning:
15. apr 2010 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre nachvilku padam idem sa dat dokopy a troska upratat bytik :wink: za 5 min som tu :grinning:
15. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fazulka z prasenia kobercov - kto by tomu uveril :grinning: ... len ti, co "vedia " :grinning:
15. apr 2010 o 15:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja sa tiez chystam upratovat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no zaujimave ak sa ta bude syn pytat ze mami ako som vznikol, a ty ze no s prasenia kobercov :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 15:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
15. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute kocky :slight_smile: tu je ale veselo
luga aj ja tipujem, ze ti nepride :wink: :grinning:
15. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tento mesiac skolime rekord a budeme vsetky tehulky :dizzy_face: :grinning:
15. apr 2010 o 15:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pride:nepride .... 1:2 :wink:
15. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
wow, dobry napad ... len ako to vybavit :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby tento mesiac je nassssssssssssss :grinning: :grinning: :grinning: vsetky budeme tehule
blacky tak zatial sa pekne drzkaj tak pekne hore :wink:
ja si myslim ze dnes bude ovu od rana som citila bolest v brusku takze myslim ze sme blizko :grinning:
15. apr 2010 o 15:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, radsej povedz nazov mesiaca, lebo tento mesiac je vlstne kazdy mesia, tak nech tam hore vedia, ktory mesiac maju tie deti poslat, lebo zjavne v tom maju hokej :wink:
black, inak na tej fotke mi strasne pripominas moju kamaratku-spoluziacku - keby si ona spravi podobnu fotku, tak by som vas nerozoznala
15. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ako to zariadit??? No jednoducho :grinning: :wink: snazit sa :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hlavne ja si na tej fotke nepripadam ako ja :grinning: kedze mam uz dlhsie vlasy, tak to ten vyraz trosku zmeni. A nie je mi tam videt "skaredu" tvar od akne :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale kozmeticka ma teraz potesila, ma novy pristroj a testuje ho na mna. Tak dnes idem na druhe laserove svietenie, tak dufam, ze to pomoze :slight_smile:
majuska tak popozen tvojho draheho, nech rychlo este stihnete poliat kvety alebo koberce vyprasit :grinning:

a pre istotu teda aj ja vravim, ze v aprili roku 2010 budeme vsetky tehulky!!! :dizzy_face:
15. apr 2010 o 15:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sa snazime uz nejaky ten mesiac (ci rocik podaktore) :wink: a nist .... niekde je hacik
a dietka nepomohla s akne?
black, super - april 2010 moze byt :wink: (ked mi uz ten marec nevysiel :grinning: )
15. apr 2010 o 15:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk uz som tu
a luga pisomne hlasim ze v aprili budem tehulka, ziadam o pekne zdravucke babatko, mix polsko-slovenske, aby bolo salene po tatkovi a krasne po maminke :grinning: mozu byt aj dvojicky :grinning: mne to uz je jedno len aby bolo :grinning: :grinning: :grinning:
15. apr 2010 o 15:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale si fandim baby nie :grinning: :sweat_smile:
15. apr 2010 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
raz za cas nezaskodi si trosku "fandit" :wink:
15. apr 2010 o 15:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, mojej sestre sa snivalo, ze budeme mat chlapcekov dvojicky, tak hadam sa nieco poriesi :grinning:
15. apr 2010 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lebo mne sa tentokrat snivalo o "cervenych vlozkach" .... sa ospravedlnujem za hnus, ale tak presne to bolo :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
krasny optimizmus majuska :grinning: :wink:
luga, no ved to... snazime...
mam to lepsie, mam menej zapalov ale prave neviem co mi pomaha, ci dieta, ci novy olejik co pouzivam, ci tento laser... :unamused: ale dolezite je, ze min. nieco z toho pomaha, tak sa tesim :grinning: ved po 5. rokoch konecne nieco!
15. apr 2010 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to mne raz jedna psychologicka povedala, ze pomocou snov sa zbavujeme tazkych myslienok, ja sa strasne bojim pavukov a preto sa mi o nich stale sniva. Tak ty sa "bojis" mrchy a snazis sa ju vypudit :grinning:
15. apr 2010 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak o tych vlozkach a cervenych to uz len mozes snivat :grinning: hovorim ti ze ti mrcha nedojde :grinning:
blacky ako dlho ten optimizmus vydrzi :wink:
15. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kocky, strasne davno som na konikovi nebola :frowning2: pozeram, ze kto ma co nove, a nestiham :unamused: akurát ze balambi je tehu!!!!!!!!!! super, super super...... gratulujem :grinning:
Tak mi je denno-denne zle, ze az...nezvraciam, ale "hruda" v krku v kuse, zle na zaudku v kuse a unava neskutocna...nezvladam ani pracu :pensive: Manzelik ma vcera potesil, ze uz len 7 mesiacov mojko - vydrz :zipper_mouth: Ale aspon ze nezvraciam.... :wink: 20. idem na prvý ultrazvuk, strasne sa tesím :grinning:
A vy kocky,, co nove??????????
15. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska minimalne 9 mesiacov a potom este ked si budes uzivat babatko urcite :wink: :grinning:
15. apr 2010 o 15:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon ahoooj :slight_smile: tesim sa ze si sa zastavila :slight_smile: a mysli na to, ze to, ze je ti zle, je dobre znamenie :wink: a tiez na to, ze po tomto si cely ten dlhy cas tuzila :wink:
drzim palce aby bolo vsetko ok :slight_smile: a aby si to lahucko zvladala :slight_smile:
15. apr 2010 o 15:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahj chalcedon, no my sa tu pomaly tehulkujeme a typujeme ze luge mrcha nedojde :grinning:
15. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj Black, jasnacka.... ved si aj dakedy hovorim, ze : ty si ale krava, co by ina zena dala za to, aby jej bolo tak zle, alebo ty sama pred pol rokom..... a potom mi je hned lepsie :grinning: a ty black, co nove?? jete vitaminky???
Majuska, takze teraz je na rade luga a potom ty s black????? :wink:
15. apr 2010 o 16:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, luga uz je tehula len o tom nevie :grinning: blacky tiez a ja no to sa este len zaplodnuje dnes a zajtra :grinning:
15. apr 2010 o 16:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, chalce .... jo, jo, uzivaj si to ... hlavne dobre, ze negrckas ... co by za to napr. adul dala :slight_smile:
black, podla mna pomaha vsetko dokopy :wink:
a zaujimava teoria o tych snoch-nieco na tom pravdy bude .... lebo ludom sa vacsinou sny dost opakuju, alebo su si podobne, takze to z niecoho musi vychadzat
15. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok