• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

26. marca 2017 
chalcedon... jasne krasne napchavam draheho :grinning: kazdy den mu musim volat, ci si dal svoju davku, ako malemu dietatku :grinning:
tak verim, ze do jula budem tehula aj ja, ale teraz som si to objednala uz na april :grinning: :dizzy_face:
15. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, ja sa to veeeelmi rychlo dozviem, ci som, ci nie :grinning:
15. apr 2010 o 16:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ako rychlo ides robit test :grinning:
15. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
test? naco :confused: :grinning: .... pockam si do zajtra a budem jasna :sunglasses:
15. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no jasne budes jasna tehula si chcela povedat :sunglasses:
15. apr 2010 o 16:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ak nedojde ani zajtra to budes testovat ???????
15. apr 2010 o 16:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, luga bude jasna tehula zajtra :grinning:
15. apr 2010 o 16:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Majuska, tak drzim palce.... nech je dnesok a zajtrajsok plodny :wink: a tak za 15 dní // :wink: ok????
Luga snazím sa, a som velmi rada ze negrcam -aspon zatial, ale mam cca tak 18 hodin denne v kuse pocit, ze "som tesne pred zvracanim".... dnes v obchode, som myslela, ze sadnem na zem, lebo inac odpadnem :unamused: ale to aj to pocasie hnusne tak posobí na cloveka... dazd, slnko, zamracene, slnko, dazd...toto vsetko sa dnes vystriedalo v KE.... Luga a kedy ze ti ma prist mrcha????
black a ty papas kyselinu listovu??? u nas malo Q 10 vynikajúce vysledky u manzela :grinning: , dufam, ze aj u vás to bude podobne...
15. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ok babulky, tak ja pre dnes koncim :slight_smile: konecne skor... dnes som velku spravu odoslala a mam zase na chvilku mensie tempo v praci :slight_smile: majte sa krasne a krasny zvysok dna prajem :slight_smile:
a zajtra chcem vidiet luga tvoj graf krasne hore :wink:
15. apr 2010 o 16:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, takze za 15dni hlasim // :grinning: tvoje slova su mi rozkazom :sunglasses:
15. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kyselinu listovu nepapam... s prestavkami jem calibrum babyplan, ale teraz mam prave tu prestavku, ale planujem to znova zacat papat, lebo ja verim, ze vitaminiky pomozu :slight_smile:
tak sa majte :slight_smile:
15. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papa blacky a pekny zvysok dna prajem :wink:
15. apr 2010 o 16:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie, chcela som povedat len jasna :wink: ... a asi nebudem testovat - lebo minule som sa veeelmi tesila a potom sa to zakriklo a bolo to nanic .... ale nepredbiehat :wink:
chalce, zajtra ma prist
black, pekny dnik este, papa
15. apr 2010 o 16:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a s tym zlym pocitom na zaludku a grckanim sa neda nieco spravit - ved musi byt nejaky liek, ci nechcu to velmi dr. davat, ci ako to vlastne je?
15. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dufam majus, dufam :grinning: a s pozitivnim vysledkom poprosim !!!!! :wink:
Black, ja som jedla jeden cas calibrum a potom som zacala len cistu kyselinu listovu... aj teraz v tehu mi lekarka hovorila, ze len kysleinu listovu mam uzivat... bio-folic od Pharma Nord a obycajne cecko- Celaskon.... A pocula som, ze Femibion 800 je velmi dobra kyselina listova... je vysoko vstrebatelna organizmom... pretoze vela zien, moze mat poruchu vstrebavania kyseliny listovej (bez toho, aby to vedeli) a tak musia uzivat kyselinu, ktora ma vysoku biologicku vstrebatelnost.... Skus si to black pozriet na nete, ci by si nemala ten calibrum vymenit....
15. apr 2010 o 16:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aaach, vitaminky .... sme dali uz dobre farmaceut. firmam zarobit ... no, ale nedaj si vitaminik :grinning:
15. apr 2010 o 16:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja som takmer dva roky testovala takmer kazdy mesiac pred mrchou..aj teraz ked to vyslo, tak 13 DPO a test negat., a riskla som to aj 15 DPO a //.... takze ak si tehu, tak sa na tom nic nezmeni, ci testnes dnes, alebo zajtra... ale je to tvoje rozhodnutie, tak ti hlavne drzím palce, nech je to pozitivne :wink: A co sa tyka toho grckania, a "zle", lekari len v extremnych pripadoch zakrocuju, ked je zena velmi pretazena, dehydratovana a tak... nejake kvapky, alebo infuzie...ale ze kym sa to da vydrzat, tak radsej nic....
15. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby inak vcera som sa dozvedela ze dalsia moja kamoska je tehu :slight_smile: takze ja sa k nej tento mesiac pridam :dizzy_face:
15. apr 2010 o 16:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne, ziaden test nic na tom nezmeni - a ked nedostanem, tak aj tak budem vediet, ze som tehu , naco teda testovat, pockam si na usg .... ja som nikdy testy nerobila - prvy a posledny bol pri prvom tehu - a co mi to bolo platne
mmm, asi ziadne lieky nie su dobre pre tehotne zeny ...
15. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, mas dobry vzor :wink:
15. apr 2010 o 16:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon, ak sa mozem opytat tento mesiac co si otehu ste keksikovali kazdy den nemam pravdu :confused:
15. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, to mas jedno, ci zarobi farmaceuticka firma, alebo lekar (resp. centrum), ktory povie, ze ina sanca ako IVF neexistuje :frowning2: Kazdy z nich zneuziva tuzbu po dietati ako len vie...mozno ze tie centra este horsie :angry: Ved mna lekar hned po pol roku nezdaru posielal na vysetr. pre neplodne pary atd., a to ze som nechcela este ist, ho horzne stvalo a stale mi daval pocitovat, ze kazdym mesiacom starnem (a to mam len 29) a doslova mi naznacoval, ze pravdepodobne je moj manzel neplodny atd.....a pozri som tehu, po 18 mesiacoch.... len s kysel. listovov, C, E a Q10 :grinning:
15. apr 2010 o 16:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska, presne tak od 7 DC do 12 DC a vtedy som mala aj ovulku a vyslo to :grinning:
Musim koncit, manzel je uz na ceste pre mna :wink: pa kocky
15. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalcedon tiez si myslim ze tie centra to vyuzivaju :angry: zneuzivaju ludsku tuzbu po babatku
15. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papapapapappapa
15. apr 2010 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chalce, papa
kazdy vyuziva, koho moze ... a jasan, keby vitaminom neverim, tak ich neberiem .... ale mozno vedia len dobre klamat :unamused:
15. apr 2010 o 16:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja verim vitaminkom a som zvedava ci nam pomozu :angry:
15. apr 2010 o 16:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nehnevaj sa na ne :wink:
15. apr 2010 o 16:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kdeze ja sa na ne nebudem hnevat :grinning:
15. apr 2010 o 16:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale tvarila si sa tak :wink: :grinning:
15. apr 2010 o 16:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok