• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
ahojte kocky viete mi poradit ako uzivat tie femi kvapky? :wink:
15. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
J :slight_smile: ejeje Luga tak rento receptík vyskúšam.
15. apr 2010 o 20:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj, ja netusim ...
prip. skus tu pohladat nieco :wink: http://www.modrykonik.sk/forum/tema/femi-kvapky/?page=1
15. apr 2010 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dakujem luga :wink:
15. apr 2010 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, stoji za to-si myslim ... ja nemam vahu, tak som robila odoka a dali sa jest aj tak , nie je co pokazit a pre nas lenive :dizzy_face:
ako sa dari inak?
15. apr 2010 o 20:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
da1sy, niet zac :slight_smile:
15. apr 2010 o 20:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hehe Luga no keby si videla mna v kuchyni tak sa popukáš od smiechu. Snad mi tie šišky dopadnú dobre pretože moje kobylky a aj mm šišky miluju. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. apr 2010 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to radim spravit aspon z troch davok :sweat_smile:
15. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dik za radu. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
15. apr 2010 o 21:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nz :wink:
15. apr 2010 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko babeny, tak ja sa vam uz hlasim z ciech, vstavala som o druhej rano a nespala som dokopy ani tri hodky, takze netusim akym sposobom to moju teplotku ovplyvnilo, ale kazdopadne je okolo 37, co je podla mna celkom dobre, uvidime co zajtra, inak vcera vecer som mala nejaky divny pocit v zaludku, ze som pocas toho normalne zacala rozmyslat, ze ci to je hlad, alebo nieco ine... :slight_smile: ale som si povedala, ze radsej si nadeje robit nebudem a uvidim tak o tyzden, momentalne som sedemdnova tehulka a o tyzden bude rozhodnute, bud pride mrcha, alebo ked nie, v piatok robim test, ale skor si myslim, ze pride :grinning: aj ked majuska prorokovala, ze ee :sunglasses:
a tu je moj grafik:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
inak vcera vecer mi vobec nesiel net, tak som sa nemohla ozvat :unamused: ale tuna mi ide skvele, snad to doma bol len nejaky vypadok :unamused:
16. apr 2010 o 05:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2010 o 07:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko

tak luga kedy testujes?
16. apr 2010 o 07:59  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa bojim .... ale mozno zajtra - ak neodolam .... strasne zmiesane pocity mam
16. apr 2010 o 08:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga len klud
16. apr 2010 o 08:03  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
snazim sa ,len vies, ze to je take vnutorne a tazko ovplyvnitelne ... edit, ty si sa potom pri Adamkovi nebala?
16. apr 2010 o 08:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga nie nebala, povedala som si, ze vsetko zle jednoducho musim zahodit za hlavu a hotovo
16. apr 2010 o 08:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to si potom silna - ja by som tiez rada to vyriesila takto, ale ten cervicek tam bude, bohuzial, stale vrtat :pensive:
no nic, skusim sa tvarit, ze sa nic nestalo... a zajtra, ked bude t hore, spravim ten testik :sweat_smile:
16. apr 2010 o 08:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba mysliet pozitivne a vsetko bude fajn
16. apr 2010 o 08:12  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobré ránko :slight_smile:
Luga, u teba to vyzerá super :dizzy_face: skús testnúť zajtra :wink:
u mňa zatiaľ takto http://www.fertilityfriend.com/home/1f237d ešte sa držím, ale ktovie dokedy, dnes som ešte len 11.DPO :unamused:
16. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evit, vdaka, budem sa ozaj snazit :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
weji, skusim :sweat_smile: .... a ty mas grafik veeeelmi podobny mojmu :wink: .... drzim palce, aby si neklesla :slight_smile:
16. apr 2010 o 08:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2010 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte krasky :slight_smile:
luga to je jasne tehu!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :grinning: :grinning: drzim palce :slight_smile: bud kludna, vsetko bude dobre, neboj :slight_smile:
ja som trosku padla, neviem preco tak skoro... http://www.fertilityfriend.com/home/blackrose
16. apr 2010 o 08:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2010 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, black, dakujem :slight_smile:
black, zeby IP :wink: :dizzy_face:
katka, ako foliky?
16. apr 2010 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej takze snad sa vyplnia moje zelania ze vsetky grafy budu vitazne..luga uz zacala a ja osobne sa budem vela modlit, aby to skutocne dotiahla do vitazneho konca.... :wink:
16. apr 2010 o 08:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus black... to vyzera na krasne zahniezdovanie :wink: ...juuuuuj sa tesim dievcata ..tak vam to zo srdiecka prajem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 08:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a weja.... nadherny graf..isttne je vitazny. . . . . :wink: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 08:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka ved tento mesiac sme vsetky tehulky, no nie :slight_smile: :grinning:
luga, katka tiez som sa rano zlakla, ked som videla tu teplotu, ale uz ma to preslo, ked som to videla na grafe, podla mna je to maly pokles. Ale nevadi, aspon si nebudem robit marne nadeje :wink:
16. apr 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok