• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
jaj luga nakoniec som nesla na foliky :wink: v nedelu si ma objednal lekar ktory ma operoval v BA na kontrolu, tak on sa mi uz na to pozrie.... :wink: :grinning:
16. apr 2010 o 08:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, dakujem :slight_smile: .... ale dievcata, prosim, pri mne ozaj velmi opatrne, este nic nie je iste a ja nechcem, aby sa to nejako zakriklo :pensive: .... ani mamine nic nepoviem, az do usg
black, nelakaj sa - to je len IP- ten rychlo pominie :wink:
16. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ...samoska ze budeme vsetky tehulky.... :wink: :grinning: stale tomu pevne verim a zatial tomu nasvedcuju vase prekrasne grafy..... dievcence ...uz si to zasluzime aby sme sa aj my vytesovali z babatka :wink:
16. apr 2010 o 08:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, aha, tak super - hadam pockaju do nedele a ukazu sa v plnej krase :wink:
16. apr 2010 o 08:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak, aj ja som sa rano tej teploty zlakla :grinning:
16. apr 2010 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja tým grafom vôbec nerozumiem :frowning2:
16. apr 2010 o 09:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasnacka luga.... a ak ich tam uz neuvidi... to preto ze uz budu mat vela prace so spermijkami :grinning: ...budu sa delit a delit a tak :dizzy_face: :wink: :grinning:
denne comu nerozumies pytaj sa.. my odpovedame :wink: :grinning:
Katka no ja meriam krátko ale raz hore raz dole .Teraz som chcela aby zostalo hore a dnes je malinko dole . No som z toho jeleň :wink: . ja minulý cyklus 25 dnovy predminulý 23 dnovy no hroza
16. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, urcite :dizzy_face: :slight_smile: ... veru, denne, hadz otazky :grinning:
16. apr 2010 o 09:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Inak terz som pozerala od januara 25 dnový cyklus. len minulý mesiac akosi skoro na 23 den ale to ta blba :unamused: škola
16. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne taky malinky pokles vobec nevadi moja... to sa vobec neboj toho... graf vyzera uzasne..len sa tak dalej drzkaj moja...
16. apr 2010 o 09:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak dakujem ja vás budem info že ako si vedieme . Inak mám už dvoch teenegerov tak taká malá princeznička by to tu tročku spestrila nie??xixixix. Čo je čudne asi 3 dni do seba tlačím čokoladu a ja ju nemusimxixixixixxi
16. apr 2010 o 09:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no vidis denne.... zaklad je verit v to ze to urcite vyjde ..ked uz aj ta cokolada ti chuti... :wink: :grinning:
16. apr 2010 o 09:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne, male vykyvy mozu byt - to je normalne - hlavne je, ze mas dvojfazovy graf - cize na zaciatku t nizsie, pod ciarou, potom vyssie, nad ciarou .... no a kedze teraz merias len prvy cyklus a aj to nie od zaciatku, tak podla mna tazko vobec urcit, ci si mala ovu prave v ten den, ako ju mas vyznacenu - pokojne si ju mohla mat aj skor , kedze pises, ze mavas kratsie cykly .... je treba hlavne odsledovat vlastny cyklus - aj dva, tri a cele, aby si sa aspon trochu zorienovala, ako to je u teba
dievcence ...balambi mala ist dnes k lekarovi, ze?...tesim sa na nove spravicky :wink:
katka, ano .... dufam, ze uvidi bublinku :dizzy_face:
16. apr 2010 o 09:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga a mozno ani nebude uz musiet sledovat nic...pretoze bude tehulka a budu sa tesit z malej princeznej...ze denne? :grinning: :wink: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Luga , katka ďakujem za profi rady. Ste super. :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ani oknosmas tu nie je..... neviete co je s nou?
16. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne ...tu su vsetky baby suprove a uzasne.... :wink: :grinning:
16. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jasné.To som už zistila. :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:
16. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Ahojte... Juj baby teším sa,že sa nám to tu rozbieha, všetkým moooc držííím palce... :wink:
Ja som včera havarovala, našťastie sa nám nič nestalo a nebola som na vine,takže to pojde cez dotyčnej poistku, ale vám teda poviem, riadne som sa zlakla... :unamused:
16. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jeminenky nina dávaj na seba pozor.
16. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vdaka Bohu ze sa vam nic nestalo nina.... je az neskutocne ako sa nam zivot moze zmenit zo sekundy na sekundu... :pensive: :rolling_eyes: :confused:
16. apr 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, velmi by som to denne priala, aby uz nic zistovat nemusela :wink: ... ano, ste uzasne, holky :slight_smile:
ninka, prepanakrala :confounded: .... som rada, ze ste v poriadku, co sa stalo?
16. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
myslim luga, ze sme tu vsetky take, ktore si uprimne zo srdiecka praju vzajomne to, co si zelaju... :wink:
16. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga :grinning: :grinning: :grinning: ale ani ty sa nelakaj je to len tehu :wink: a budeme tisko neboj :zipper_mouth: a vsetko bude v poriadku :dizzy_face:

denne, mas pekny graf, pekne sa ti drzia teploty hore :slight_smile:

nina jehooooooooo :frowning2: ja by som jej ale riadne vynadala :angry: ale tak dolezite je, ze sa nic nestalo... nebol to velky naraz? Nechces ist radsej na vysetrenie??
16. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka pekne si to napisala :slight_smile: a naozaj kocky, ste vsetky skvele :slight_smile: :grinning:

a ja som zvedava na tu nasu kvetku, uz by sa nam mohla prist pochvalit :wink: asi stale nemaju net v novom byte.
16. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black...a nevies co ma nove Kvetka?
16. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok