• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

19. januára 2017 
autor
No stalo sa to tak,že auto predomnou náhle zabrzdilo, lebo pred ním sa rozhodlo auto na poslednú chvílu zabočiť, no a ja som to ubrzdila na chlp,ale pani za mnou nemala ani šajnu o udržiavaní vzdialenosti a buchla do nás v riadnej rýchlosti, tým pádom ma hodila do toho auta predomnou, takže ja som bola aj z predu aj zozadu stlačená, ale mám silný ,,zadok, trocha pokrivený kufor, ale pani mala harmoniku z novej Kia Ceed a ten predo mnou mal nárazník stlačený. Ja mám v predu len špz zničenú. trocha ma seklo v krku (aj malú) ale nič iné, malý sa začal v momente metať,že mi celé brucho skákalo, tak cítil,že sa niečo stalo, ale na druhej strane som bola rada,že je v poriadku. Laura hneď 1. otázju mi dala: ,,mami a nič sa nestalo mojmu bratovi??,, tak som sa rozplakala, a tak 20 min ako sme čakali na policajtov som sa ukludňovla (nevedela som sa prestať triasť) No je pravda, život sa nám môže sekundou zmeniť, treba si vážiť každý deň.
16. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Black v prvej chvíli ma aj napadlo,že by som mala ísť na vyšetrenie, ale som to zamietla, malý sa hýbe, ten pás ho moc nestlačil a keby sa niečo stalo, už by sa to prejavilo, ja sa snažím nemocniciam vyhýbať (kvoli nakazeniu v čakárni nejakou pliagou) takže radšej takto.
16. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nina tak to si mala obrovske stastie... naozaj clovek si ani neuvedomi co mu hrozi :frowning2:
Laura bola zlata :slight_smile:
16. apr 2010 o 09:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, kvetka ma na svojom grafe na pisane 37CD HPT+ takze je asi jasna tehulka, len nejako sa nam este neprisla pochvalit. Naposledy vravela, ze sa stahuju a tak nevie kedy bude mat zase pristup na net. Tak asi musime cakat :unamused:
16. apr 2010 o 09:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuuu, ninka, az mam zimomriavky :unamused: ...chvalabohu, chvalabohu :pensive:
16. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, mohla si najst niekde net, aby nam to oznamila :grinning: .... ale supis, hlavne nech je ok vsetko :dizzy_face:
16. apr 2010 o 09:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj baby... ako sa mate, ja som nachvilu pri uceni zaspala, normalne to tu vyzerqa, ze sa to zacne roztehulkovavat :slight_smile: len ja asi nic :unamused: resp je moc skoro a nechcem si robit ziadne nqdeje, bo teraz mam na ne dost nabeh :unamused:
http://www.fertilityfriend.com/home/2d5854
16. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuj, ninus, davaj pozor, strasne toto co sa deje na cestach :unamused:
16. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcata... ja tomu neskutocne verim ze tento mesiac bude skutocne tym vitaznym... aby sme sa dockali //... ale to prave vitazstvo bude pre nas vsetky az vtedy ked budeme drzat v naruci krasne zdrave babuliatko...
velmi sa tesim aj z kvetky a ako stale budem sa modlit za vsetky snazilky a tehulky :wink: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som najprv velice cakala, kedy sem z vas prvaq pride a dovtedy som zaspala :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
16. apr 2010 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeej hadassah.... dalsi nadherny graf :grinning: :wink: ... taku radost mi robite dievcata...
16. apr 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah to vyzera na IP!!!!!! :slight_smile: :dizzy_face: tento mesiac to fakt vyzera na ten nas uspesny :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
babulky, mna boli brucho ako keby som mala dostat mrchu :frowning2: uz od rana aj rano po prebudeni som mala taky pocit :confused:
16. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka krasne si to napisala :slight_smile:
isa, hlavne ze si sa vyspinkala :wink:
16. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black to moze byt uhniezdovanie :wink:
16. apr 2010 o 10:01  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, ja som to black tiez hovorila :slight_smile:
fly, zbytocne robis nejake zavery, ved mas este tyzden cas, neboj sa :wink:
16. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dievcence.. tak ja idem dnes k dokimu, lebo vcera a predvcerom som trosku krvacala, tak ideme kuknut, ze co to je. ale moj nazor, rozbiehajuca sa mrcha, lebo aj teplota klesla.. takze tento mesiac zasa nic... :frowning2:
16. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja sa na to ale nechcem viazat :frowning2: normlane uz aj vcera som mala taky divny pocit, ze radsej nebudem merat, aby som si zase nerobila nadeje, ale nedokala som to :sweat_smile: uvidim aka bude teplotka zajtra, ci sa vysvihne zase hore, alebo nie... ak nie, tak budem jasna :wink:
16. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, aj ja sa snažím ten pokles pripísať uhniezdeniu :slight_smile: , no uvidím dnes, či to špinenie prestane, alebo budem pokračovať až do mrchy. Ja už skrachujem na intimkách :grinning: U mňa bude kritický pondelok, utorok. To už budem jasná.
16. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj ja mam trocha divne pocity v bruchu, len neviem dobre identifikovat, ze co je ich zdrojom :unamused:
ja sa tak strasne bojim, ze ma moje pocity zasa raz presvecia a ja budem len sklamana a aj ked sa tomu branim, tak mi to celkom nevychadza, az som z toho nestastna :confounded:
ja som taky cvokino :unamused:
16. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte zienky.....no co to tu vidim?same nadejne tehulky :grinning:
16. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black lebo ja som mala to iste od 5DPO az do 10tt
16. apr 2010 o 10:06  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u mna bude kriticky utorok/streda... sa zblaznim dovtedy :unamused:
16. apr 2010 o 10:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
podla mna dievcata je velmi dolezite pozitivne myslenie a nepripustat si sklamania.... vyskusajte to spolu so mnou.... ja sa o takyto pristup pokusam od operacie a dufam, ze mi vydrzi co najdlhsie :wink: :grinning:
...viva la vita... :grinning:
16. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
servus adi... tak ako sa mas?
16. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, ja sa snazim nepripustit si nadeje, ale neviem ako pochodim :unamused: :grinning:
16. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si zas povedala ze verim tomu ze to uz vyjde a vobec nemyslim na to co bude o par dni a to som pritom nemala este ani ovulku :grinning: :grinning: :grinning: ... snazim sa aspon kym mam na to sil zit zivot prave pre tuto chvilu a nemysliet na to co sa stane zle zajtra alebo o hodinku... neviem ... ale dievcence ani ja to nemam lahke verte mi...ale snazim sa byt presvedcena o stasti ktore mam kazdy den prezivat....
16. apr 2010 o 10:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka, nakaz nas :dizzy_face: :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kto si da so mnou kavicku? :wink:
16. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok