• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

11. mája 2017 
jaaaaj, dneskaj by som chcela nejaky vyletik :slight_smile: ale nejaka som hladna tak rozmyslam, ze co zlopnem :sunglasses:
16. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ze nema charakter :grinning: :grinning: :grinning: baby vy ste cvoci :grinning: ale je skvele, ze sa tu dnes drzi takato super naladicka :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, veru asi tak nejako-teda ja som to este nikdy nezazila, ale aj vcera od rana mi bolo "tazko" na zaludku a dnes to iste :sweat_smile: a tie kramove bolesti :angry:
16. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to sa nebojim, ze ziviny nema :slight_smile:
super naladicka....no baby, to sa mi paci :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: to veru nema :grinning:
16. apr 2010 o 10:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vtierka vtierava, nakopat ju do prdele a poslat na 9 mesiacov do teplych krajin :grinning:
luga, ale to su dobre znamenia :slight_smile: ja sice tiez mam nejake tie svoje pseudopocity, no ja este nie som po termine takze to beriem tak preudopocitovsky zatial :grinning: ale ty by si uz mohla byt jasna tehu :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, zajtra budem-nebudem :wink:
16. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to som teda vazne zvedava na zajtra :slight_smile: to sem rano nabehnem a uz budem listovat v teme a hladat :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dievcence nachvilu sa vytratim..ale mala by som sa este vratit..tak nezabudnite mysliet pozitivne a byt v pohode :wink: :grinning:
cavles
16. apr 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati, caf, nestrat sa :wink:
16. apr 2010 o 10:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ja som sa citila uplne na mrchu pred tym, ako som si vobec chcela spravit test...a aj potom vlastne :slight_smile:
ahoj Kati :slight_smile:
ahojte babule,
luga rob testik musim si vas rychlo precitat
16. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooj majus :slight_smile: ako sa dari? este stale prorokujes tento mesiac vela tehuliek? :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, ja viem, ze tieto mrchovske priznaky su aj pri tehu ... kazdopadne "nevolnost" u mna pri ms nebyva :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
maji, klidek , zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
joj...ja to do zajtra nevydrzim :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja ano :grinning: .... dnes uz nestiham- zachvilku prcham do prace, uz sa idem obliect a okrem toho ranajsi moc je lepsiiiiii :grinning:
16. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
asi ani ja... a ako tak chodim vela curat... (btw, pred par minutqami, mozno stvrthodinkou som bola a zasa sa mi zacina chciet) tak to asi nevydrzim a pustim a pocuram sa tu na pohovke ako lezim :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga co som ti hovorila ze budes tento mesiac tehu, :grinning:
a wejus, ty tiez, proste ste tehule a basta, a potom hned sa pridame my ostatne babulke, tento mesiac sme vsetky tehule :grinning:
16. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ktory test je este dobry, ked nebude mamatest?
16. apr 2010 o 10:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, neprechladla si? :confused:
maji, uvidime zajtra, ci vyslo tvoje proroctvo :wink: ...pokojne som mohla mat ovu aj o den neskor-ved som si ju sama vyznacovala-ff nevedel :wink:
16. apr 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga proste ty si tehula, ja som to vedela neviem, mne uz ani test nemusis ukazovat, ty si tehula :grinning:
a toto som dnes ja http://www.fertilityfriend.com/home/2ad7e4 ale krcok to je tak vysoko ze sa neda nahmatat :sweat_smile: a nedokazem posudit ci je otvoreny :sweat_smile:
inak dnes mam volno, kedze je letisko zatvorene, to mi vcera manazerka volala ze mame volno :grinning: takze ja som len teraz vstala a prajem vsetkym dobre ranko :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
necitim sa chora, ani ma nic neboli, vcera som to nejak nesledovala, ale predvcerom to iste no to som mala kafco...citim sa pomerne dobre :sunglasses: mozno som si to uz tak vsugerovala, ze aj curat casto chodim a ani o tom vsugerovani si neviem :grinning: :grinning: :grinning: btw, predsa len som teraz pred chvilku sla :grinning: kks, ale citim sa dobre, inak tazkosti ziadne, takze prechladnuta asi nie som... :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada majus, ovulka je tu :wink:
16. apr 2010 o 10:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa tomu sa hovori tehu :grinning:
16. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ovulka je tu a mm je v praci :grinning: :sunglasses:
16. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majus jasneeeeeeeee :grinning: ked toto bude aj zajtra rano baby, tak ja si zacnem znacit casy kedy chodim curat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: to uz je ake psycho toto :grinning:
aaaa majus, aby ta moja mrcha nakoniec nedobehla a neprekvapila :wink: :sunglasses:
16. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky zeby ip pokles :wink: baby my fakt vsetky budeme tehule :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to poznam ako ten moj ked pred tyzdnom odisiel do prace, mna islo klepnut :wink: ale tak den pred sme sa posnazili... aspon nieco :slight_smile:
16. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok