• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
mne to slniecko tak zlepsuje naladu baby az to nie je normal :sunglasses:
16. apr 2010 o 10:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa, mrcha nedojde tento mesiac niktorej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: verte prorokovi, vela ludi zomrelo to sa predsa musia niekde narodit :sweat_smile: a akurat tu je vela objednavok, :wink:
16. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: :grinning: :grinning: :grinning: narazas na to lietadlo? no, ja by som celkom rada porodila slovaka, neviem ako vy baby :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ja chcem babatko, aby bolo zdrave, a nehovorim ze iba to lietadlo, vela ludi umiera ani o tom nevieme takze :wink: sme tehulky :dizzy_face:
kde zmyzla luga, zeby sla kupit testik :grinning:
16. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, vidis, to je dost dobry dovod a ty budes mat este polpoliacatko :dizzy_face: ... a si si vedoma toho, ze uz si jednodnova tehula dnes :wink:
dobre, bezim do prace- dufam, ze nezmoknem, nejako sa mraci .... majte sa veselo a krasne :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a presne, maji, idem kupit testik :wink:
16. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale sak jasne, ludia stale umieraju... juuuuj, ja som testik nekupovala a nerobila dva mesiace :sunglasses:
16. apr 2010 o 11:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takze sme tehulky, luga uz jasna, ty jednodnova a ja sedemdnova :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lugus, no ja budem mat to polpoliacatko a co ty vies mozno to bude buduci prezident :sunglasses:
aaaaaaaaa no vsak ja som jednodnova tehula :grinning:
luga takze nam musis dat vediet ako testik :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
:grinning: :grinning: :grinning: zato ja baby som sa poistila s tehu testami, bola som v superdrug drogerii a mali tehu testy 2 za cenu 1, a v krabicke boli 2ks, tak som ich kupila vsak tento mesiac som tehula :grinning: :dizzy_face:
16. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale je to zaujimave, lebo som mala tusenie ze vcera ma nejako pobolieva podbrusko, a mala som take divne tlaky :grinning:
ja by som skocila dnes rano na mm, ale chudacik vstaval o 5rano, a uz 5den, tak som ho nechala spinkat :dizzy_face: treba setrit spermosky na dnes vecer :grinning:
16. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hh, ja som mala este davnejsie kupeny taky, co bol dva v jednom amedzi tym som pokupovala este vselijake pruzky a vselijake typy a jeden z tych prvych som si nechala, ze to ked budem tehu skusim a necham si na pamiatku, ale on si doma len tak lezi v policke a nikto s nim nehybe uz dlho :grinning: az ked mi bude meskat pojdem kupovat testy :sunglasses:
16. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja mam tiez doma blueclear ale ten si nechavam na tehu, :grinning: ale tento mesiac ho budem musiet pouzit lebo ja som uz 1dnova tehula :grinning: :grinning: :grinning:
16. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hhh, tak ho o dva tyzdne pouzijes, nie? ci skor? :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jasne pouzijem :grinning:
16. apr 2010 o 11:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som si dala cajik pred chvilou a tusim pojdem zasa curat... :unamused:
16. apr 2010 o 11:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
toto nem normalne, ak mrchu dostanem, tak sa na to u lekarky pojdem informovat aby som nemala nejaky problem :unamused:
16. apr 2010 o 11:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ty mrchu tiez nedostanes, baby tento mesiac z i a d n a b a b a n e d o s t a n e m r c h u :dizzy_face:
16. apr 2010 o 11:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ked nedostanem som evidentne ok :slight_smile:
juuuuj, prave si peciem pizzu s mozzarellou, v poslednych dnoch bez mozzarelly ani nemozem, mi zachutila ked som bola pred dvoma rokmi u segranky na prazdninach a teraz som ju "znovuojavila"... ma to napadlo pri jedner reklame na pizzu kde je tiez s kruzkami mozzarelly a poviem vam baby aj tu najobycajnejsiu pizzu urobi uzasnou :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hmmmmm, isa dala by som si pizzu s cesnakovou omackou :dizzy_face: hmmmmmmmm mnammmmm
16. apr 2010 o 11:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmmm, ani mi nehovor... juuuuj... ale mne tu uz rozvoniava, uzas :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
16. apr 2010 o 11:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ty teda robis chutky :sweat_smile: :sunglasses:
16. apr 2010 o 11:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
njn, uz papam... ja sa tak strasne tesim na to ako nam luga zajtra napise, ze je tehulka... juuuuj :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ja viem ze luga je tehula uz teraz, nepotrebujem test :grinning:
16. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde su dalsie baby kde sa vyparili ???????????? halooooo baby
16. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som sa akurat vratila z obeda....a tak som sa prejedla..... :unamused: cakam,co to so mnou spravi :slight_smile: a pizzu, mozzarellu aj cesnak teda fakt mozem.... :slight_smile: mnam :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak este ti tu chutky urobime :grinning:
16. apr 2010 o 12:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nech, nech ma chutky, sak chudatko tolkym koketovanim so zachodovou misou jak schudla... aj ja viem, ze luga je tehotna, len to chcem pocut od nej :sunglasses:
16. apr 2010 o 12:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no aduliak, musis nam trosku pribrat, vsak uz mas 11tt, takze cakame na foto bruska :wink:
16. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju...neboj, brusko mam, uz nezapnem normalne nohavice okrem jednych rifli :slight_smile: ale vsade inde su mi volne :grinning:
16. apr 2010 o 12:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, aj ja take chcem :slight_smile:
16. apr 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok