• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
majuska, urcite tam ta spravna spermijka pri tolkom snazeni dorazila :wink: a myslim, ze ked uz si 2DPO tak nemusite to uz znasilnovat :wink: chudacik tvoj mm :grinning:
17. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rodicia mojho sa o neho snazili tiez dlho, myslim, ze niekolko rokov, lebo oni nejako po prvom synovi uz chceli druhe a ked bola buduca svokra tehotna tak mala nehodu a potratila a potom sa im dlhsie nedarilo az sa nakoniec podarilo a moj je teda o 5 rokov mladsi od brata
17. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa pockaj este s meranim chvilku :wink:
denne, a ty merias teplotku, ktory dc si ?? :wink:
17. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no sak teraz viem, bo 8dpo je skoro, ale keby som nemerala, tak neviem kedy bola ovulka a ked mam bezne cyklus tych 26 dni tak uz by som netrpezlivo testovala a bola sklamana :slight_smile:
17. apr 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky, ale problem je ze on to z rana zacal :grinning: :grinning: vravel mi do uska ze ma este 10min :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale aspon bolo prijemne :wink:
iska chcela som povedat s testovanim :grinning:
17. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to zase moji svokrovci maju 4 deti a ani nevedia ako :grinning: a pred mojim mm mala tiez svokra potrat, dostala tazku otravu krvy a pocas liecby tazkymi liekmi otehotnela to bolo asi 4-5 mesiacov po tom potrate, ale to uz bolo vo vysokom stadiu. A vobec je stastie ze je mm uplne zdravy :slight_smile: odporucali jej potrat, ze po tych liekoch bude urcite postihnuti (lebo ich brala este do 3. mesiaca, nevedela, ze je tehotna)
17. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze by som sa aj tak sledovala :sweat_smile: .... ale proste si vravim, ze naco merat a vsetko okolo toho, ked aj tak je to jedno - sa podari-nepodari aj ked sa sledovat nejako extra nebudem .... viem, kedy cca mam ovu, tak to budeme sexovat kazdy den .... no, ved este uvidim ...hlavne, furt je to ine a uz ma to zacina stvat :angry:
maji, ahoj, ved ovu uz u teba bola, tak si mozete trochu vydychnut, nie :grinning:
black, to s tym bicyklovanim poznam, moj mm tiez dakedy dost bicyklovala a ma zobral na "turu" a ja som vacsinu bike tlacila :sweat_smile:
17. apr 2010 o 09:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale pravdu nedivim sa mu :grinning: som sa z neho smiala vcera vecer ze ci mu tam nieco ostalo tych spermosiek tolko keksiku za sebou sme nemali ani nepamatam, asi na svadbonej ceste :grinning:
17. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja viem, ze si to tak myslela majus... tvoj mm je skvely :grinning: ten moj mi dal rano len pusu a isiel do prace a chudacik kvoli mne spal na zemi... najprv vravel, ze sak moze aj na pohovke a ja, ze ja ho chcem mat pri sebe, tak si ustlal vedla mna na zemi a tam spal, chudacik :grinning:
17. apr 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ovu kludne moze byt este dnes, vies teplotky neukazuju presny cas, takze mi to ideme den co den, aspon kym teplotka nebude pekne hore :grinning: , urcite dnes a zajtra lebo je nedela :wink: musime overit tu jeho tatkovu metodu :grinning:
17. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly, sa nezmestite na jednu postel? :confused:
nasi nas mali ani nevedeli ako a svokrovci maju tri deti-vzdy rok po sebe-ti sa museli naucit, ako deti nerobit :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
17. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, co ti ja viem, podla mna uz je t u teba hore :confused:
17. apr 2010 o 09:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Hej majuska meriam počkaj dam graf
isa preco spal na zemi?????????? :grinning: co sa stalo??? sorky ale nestihla som vas precitat od rana
luga :grinning: :grinning: :grinning: ze naucit ako deti nerobit :grinning: to by som brala :grinning:
luga neverim teplotam, hlavne u mna :angry: poistime to poriadne ak uz sme zacali tak to aj poriadne dokoncime, asi skocime vecer s mm do svagra domu :grinning: troska exotiky, :sunglasses:
17. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, vsak u mna maminka otehu hned po svadbe??? moja sestra hned po 5,6mesiaci a to nebrala ziadne vitaminy???????
17. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved to svokra stale spomina, ze ked zistila, ze je uz tretikrat tehotna, tak sa nahnevane mrkla na muza a on, ze "ja s tym nic nemam" :grinning: .... "ano, duch..." :grinning:
17. apr 2010 o 09:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa to mi pripomenulo stare dobre casy :grinning: ked sme sa s mm tlacili u mna doma na jednej posteli a rano sa zobudili cely dolamani ale stastni :slight_smile: alebo ked ma zobral na sluzobku a tam mal len jednu postel :grinning: to boli casy :wink:
denne ovulka bola kraaasna a teraz sa len pekne drkaj tak hore :wink: drzim palceky baby proste musime to tu roztehulkovat inak to nejde :wink:
No jasné šak ja sa držkam. A tiež si myslím že ja načase urobiť poriadny skok do inej zabulky nie?? Tak baby poďme na to. :wink: :wink:
17. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my este stale spime na jednej posteli - v praci, ked mam nocnu - ja som zvyknuta-aj ked vela miesta s nasimi telami nemame :grinning:
maji, dobre, dobre, tak poistujte :grinning: ... mna aj mm stihli rodicia este pred svadbou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
luga to ako vazne :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: mat taky problem, ale ja si myslim najhorsie je prve a potom to pojde, viem ako u mm, prve to uz jeho maminka plakala ze nebudu mat deti, to potom sli rok po roku, :wink:
denne, ideeeees :wink:
17. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
denne pekne sa drzis, len tak dalej :slight_smile:
baby ale za cias nasic rodicov sa nepoznalo take ze slabe a malo spermii :frowning2: aj muzi mali viac pohybu, ziadne pocitace, menej elektronickych spotrebicov. Bodaj by sa im neplodilo!!
17. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, ja neviem, ale ked to pojde takto dalej, tak ludstvo vymrie, lebo nebude schopne sa mnozit - ja tomu normalne zacinam verit, ze to bude "koniec sveta" :unamused:
17. apr 2010 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby vsimli ste si ze proste ono sa im to darilo rychlejsie predtym????? :confused: cim to je baby ,??? zly zivotny styl,?? privela stresu, vsak vtedy stresovali tiez vela, kedysi bola vojna a bolo deti ajajajajjjj :confused: sice je pravda ze nemali tv a to robili inne prijemne veci :grinning:
17. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, sak to ja som s nim sla do prace do ciech a tu ma len jednu postel, tak ze nech ja na nej spim, bo zem je studena :slight_smile:
17. apr 2010 o 09:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby co treba urobit je vyhodit telku, net, vsetko z domu :grinning:
17. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ale super, to si pekne uzivate spolu :wink:
17. apr 2010 o 09:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok