• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

23. marca 2017 
baby, mna dnes ten moj berie na vylet... najprv sa pojdem pozriet na lietadielka, snad nejake boeingy tam maju a potom huraaa do ostravy :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
17. apr 2010 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ved to :frowning2: ale ja verim, ze ich budeme mat viac :slight_smile: verim vitaminikom... :grinning: a nad tou kamennou osadou rozmyslam stale viac :grinning:
isa vravela si, ze si ho knokautovala, ale nepochvalila si sa ze ako :grinning: aby si tvoj drahy brnenie oblikal :slight_smile:
no a s tymi mamutami to bude tazke :sweat_smile:
baby uz je 10 hodin a ja este neupratujem!!!!!!! :astonished: :sweat_smile: tak ja padam, obcas nakuknem :wink:
17. apr 2010 o 10:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa a kde vlastne ste v cechach???
17. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nj, fakt, dakedy by sa mal predo mnou normalne chranit a to sa mi vzdy podari v takych chvilach kedy to ani nie je teba :sweat_smile:
17. apr 2010 o 10:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
teraz sme v Příboru/e(neviem aka koncovka sa tam dava) a moj robi v Mošnove
17. apr 2010 o 10:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a este jedno info a padam :wink:
"Ešte v 50. rokoch minulého storočia bol za normálny považovaný stav 100 miliónov spermií v 1 ml ejakulátu. Počas necelého polstoročia bola "norma" upravovaná na klesajúce počty, približne po dvadsiatich rokoch klesla o 20 miliónov spermií, na prelome storočí sa počíta už so stavom medzi 40 a 20 miliónmi.
Podľa informácií z amerického odborného časopisu Proceedings klesá plodnosť mužov ročne o dve percentá."
17. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja idem buduci tyzden do skoly a beriem aj mm a svokrovcov... spravime si taky 2-dnovy vylet. A bude tam zrovna Flora, tak mozno aj tam nakukneme :slight_smile:
preto som sa pytala, kedze si pisala, ze pojdete do Ostravy.
17. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, a teraz pre zmenu nejaku pozitivnu spravu hod... :wink:
17. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha tak... no sak ostravu mame viac menej kusok... ale v pondelok odchadzame a potom sem uz tak skoro nepojdem, toto bolo len tak vynimocne :slight_smile:
17. apr 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
akurat mi manzel volal ze je v centre londynu a ze je krasne slnecne pocasie a ze musime ak budem mat zajtra volno, boze daj, to si pojdeme na nakupy na dovolenku a na prechadzku do hyde parku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nie potesujuce info davas
juuuj, ja by som tiez sla pozriet do Olomouca - prehovorim mm a pojdeme niekedy - aj na Svaty kopecek - peknu zoo maju ... urcite pojdeme
ja upratujem pomedzi konikovania - uz som umyla wc, kupelku, kuchynu a pojdem uz aj ja nachvilku prec - navarit
jaaaaaaaaaaaj, to je strasne, keby som mohla cas aspon o tie tri dni posunut vopred aby som vedela viacej :grinning:
luga ty si aka sikovna!!!! :slight_smile: tak musim sa trosku navnadit aj ja :sweat_smile: mne sa do toho nejako nechce... :confounded:
a potesujuce info nemam :frowning2: A na svaty kopecek chceme ist aj my :slight_smile:
jedine, ze budeme tehulky a budeme mat krasne zdrave babatka :slight_smile:
17. apr 2010 o 10:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ty si riadna sikulka, ja este lezim v postielke :grinning:
ale uz vstavam idem si urobit ranajky a idem tiez upratovat a musim zavolat do prace ze ako ze ci dnes dobrovolne donutene volno :grinning: boze daj a este zajtra :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja si akurat tak stiham vyplnat otazky ku skuske len tak tak... nechce sa mi vobec :frowning2:
17. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby rozmylala som ze ci mohlo sposobit ten alchemilkovy cajik ze som mala pred ovu taku istu teplotku lebo mne zvykla skakat, :confused: musim maminke povedat nech mi posle ten cajik lebo uz mi dosiel :cry:
17. apr 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska moze to byt tym, upravuje hladinu hormonov a cely cyklus
17. apr 2010 o 10:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska to ty si vtedy robila ocikavaca vsetkych tehu testov?
17. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dneskaj uz zasa nebeham tolko na wc, bola som len dvakrat, ale vcera to bol extrem :grinning:
17. apr 2010 o 10:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ja som mala minuly mesiac ocikavaci mesiac :grinning:
ale neboj som poistena aj na tento :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
baby dnes mam tiez volno :grinning: :grinning: :grinning: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
17. apr 2010 o 10:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada, tak si to volno uzi... :slight_smile:
ja som prave obdrzala vypracovane otazky na skusku, tak sa idem ucit :frowning2:
17. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja rozmyslam ci si tiez nespravim ocikavajuci mesiac :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
isa ako myslis ale pockaj este aspon 3 dni :wink:
a prijemne ucenie ja idem asi s kamoskami na nakupy, a do parku :grinning:
17. apr 2010 o 10:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, to pockam, bo tu nemam ziadne testy a nechce sa mi tu kupovat, radsej behnem u nas ked sa vratime :slight_smile: tak si uzi nakupy, ja idem poobede prec, ale vecer sa ozvem :slight_smile: :wink:
17. apr 2010 o 11:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pekne pockaj este par dni :wink:
17. apr 2010 o 11:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, ja som furt taka sikovna :grinning: :grinning: :sunglasses: .... zachvilku sa napapame a ideme do jaskyneeeee - zvykat si teda na ten novy zivot :grinning:
este nejaku okurecku nakrajam, nech mame aj vitamin
17. apr 2010 o 11:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaj, mne sa nechce ucit baby :frowning2:
majus vydrzim tak cca do stredy lebo musim, v utorok nakupim nejake testiky a budem potom ocikavat ak este bude dovod to robit, boto vychadza presne na termin mrsky :slight_smile:
17. apr 2010 o 11:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ty cislo :grinning: sikulka jedna, ja sa napchavam jahodkami takymi sladuckymi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak sa neuc :wink:
dufam, ze ocikas len jeden a budes happy :dizzy_face:
ach, kedy pride ta trubka-co ju zdrziava :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 11:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maji, potom vam poviem, ci sa tam da zit a mozeme nieco podniknut :wink: .... ked chcete mamuta, dame si naklonovat :wink:
uz rastu jahody ? :confused: :wink: :grinning:
17. apr 2010 o 11:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok