• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

30. marca 2017 
luga no dufam ze sa bude pacit aj mm :sweat_smile:
17. apr 2010 o 17:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
urcite bude :wink:
17. apr 2010 o 17:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a dnes mas este nieco v plane?? ja rozmyslam ist s mm na prechadzku do parku, tak je krasne teplucko, anglickany uz v minisuknickach a flip-flopoch :confused:
17. apr 2010 o 17:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga , dakujem a chcem este spitat ze ci nevies nahodou ci mozem mat na tej magnetickej rezonancii gelove nechty
17. apr 2010 o 17:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska,dakujem ti ze my odisujes toto je prvy krat co my niekto aj odpise lebo nemam na to moc stastie
17. apr 2010 o 17:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, zachvilku pojdeme este nieco kupit Vaneske - buducu nedelu ma krstiny a asi si zozeniem aj mamatest - pre istotu-mrcha stale nic a uz ma ani brucho velmi neboli :rolling_eyes:
kachora, tak toto ozaj netusim - ale myslim, ze len kovy by nemali byt
17. apr 2010 o 17:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja ti hovorim ze ti mrcha nedojde , mozes o nej len snivat :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
17. apr 2010 o 18:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som snivala a bolo to nechutne, dakujem, stacilo :grinning:
17. apr 2010 o 18:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
za 9mechov :grinning:
17. apr 2010 o 18:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, tak ti prajem vsetko dobre aby sa ti vsetko splnilo ako si to prajes ja ti za vsetko dakujem uz koncim idem s manzelom na nakupi tak sa maj pekne a dakujem ze sme popisali
17. apr 2010 o 18:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
papap kachorka a ozvi sa este u nas :wink:
17. apr 2010 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kachora, vdaka,a nemas zac .... prid aj nabuduce :wink:
maji, a ozaj, to co su flip-flopy? som asi blba, ale fakt neviem :sweat_smile:
17. apr 2010 o 18:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
o sorky moja, to su slapky ktore si nasuvas medzi palec, neviem ako sa to poviem po svk ?? :sweat_smile: proste si chodia ako by bolo leto ale ono je fakt teplucko :dizzy_face:
17. apr 2010 o 18:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
achaaaa, tak to tam musite mat veeeelmi teplo
17. apr 2010 o 18:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
je krasne, keby som nemusela varit to sedim v parku a citam knihu :sweat_smile: ale kedze chcem aby sa spermosky mm vyvyjali poriadne treba mu davat poriadne napapat :grinning:
17. apr 2010 o 18:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, treba poctivo navarit a potom sa mozete opalovat - ved ochvilku ho mas doma :wink:
byvate blizko parku?
17. apr 2010 o 18:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no mame tu taky mensi park asi 5min od nasho domu :dizzy_face: takze sa pojdeme prejst, milujeme spolocne prechadzky :dizzy_face:
17. apr 2010 o 18:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, chodte, treba vyuzit cas , aj ja mam rada prechadzky, hlavne v lese :slight_smile:
tak mm je unaveny a nechce sa mu uz nikam ist - super , zase budeme bez darceka (a ja bez testov - a zajtra rano zacinam dvadsatosmicku :unamused: )
17. apr 2010 o 18:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga preboha ze 28????,
17. apr 2010 o 18:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v poho, maji, da sa - vacsinou
17. apr 2010 o 18:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
chudatko moje :unamused: , ale vsak to nejako zvladnes :wink: ty si sikulka :wink:
povedz mm ze prechadzka mu len prospeje
17. apr 2010 o 18:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ved sme sa uz celkom presli dnes .... on rano buntosil uz o pol siestej, ani ja som kvoli tomu nemohla riadne spat, tak teraz sa necudujem, ze je unaveny :unamused:
17. apr 2010 o 18:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no luga oni vedia buntosit a budit nas ja som tiez nezaspala ako ma mm zobudil :angry: a ze volno :grinning:
17. apr 2010 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, rada si pospim aspon do osmej, poldeviatej a teraz zase budem musiet zajtra a pozajtra rano vstavat :rolling_eyes:
17. apr 2010 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte baby, prepacte ze sa miesam do konverzacie, chcela som sa len spytat, co si myslite o tom, ze uz mi niekolko dni mekaju kramy a to mi vyzdy chodili ovela skor, ale robila som si aj test a ten ukazuje negativne... tak neviem, myslite ze je este moznost, ze test sa mysli?? Alebo si to len nahovaram a mozno mi len jednoducho meskaju aj ked sa mi to fakt nestava... Dakujem za nazor:slight_smile:
17. apr 2010 o 19:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj. Kolko dni presne?
17. apr 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
samicka sonicka, kolko dni ti meska, a aky test si si robila/??
17. apr 2010 o 19:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sonicka, momentalne mam podobny "problem" a tiez netusim, co sa deje ... ale je pravda, ze su rovnako pravdepodobne obe moznosti - test sa moze mylit a ms moze "meskat" :sweat_smile:
17. apr 2010 o 19:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
treba len pockat a pripadne spravit dalsi testik - za den-dva
17. apr 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga tak ako robis zajtra testik???
17. apr 2010 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok