• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

16. septembra 2017 
adi, no dakujem ti, ja som take vysoke ako som mala vcera a predvcerom este nemala, ale tak radsej nepredbieham :unamused: uvidime, ked nevydrzim tak zajtra rano pouzijem test co mam este doma :grinning:
19. apr 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, vsetko bude ok a neboj aj cestu na krv zvladnes... hlavne pi vodu a zober si so sebou nejaku cokoladku, aby si rychlo po odbere nieco zjedla :slight_smile:
a inak sa citim normalne... nikaj obzvlast inak :wink: tak uvidim, co z tej pekne teplotky vzide :wink:
isa ale to uz si tehu asi citila vtedy, ked ti meskala mrcha, nie?? Pred vymeskanim si asi este necitila...
19. apr 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, aj pred vymeskanim som uz citila, ale ista som si vobec nebola a hned v den ako som mala dostat som robila test a bum dve ciary ako fixou nakreslene... :unamused:
19. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to bol vtedy nejaky 28dc, lebo vtedy som mavala pekne 28dnove
19. apr 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a vtedy si tusila uz pred tym, ze mozes byt tehu?? Myslim, ze ci sa vam stala nehoda... alebo tak, ze si to ocakavala?
19. apr 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jj, tusila som, ze mozem byt... nehoda... chapes, ked nechces hned si, ale ked chces tak ne a ne... :confounded:
19. apr 2010 o 11:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to je strasne :frowning2: fakt by som chcela vediet ako to funguje :angry:
19. apr 2010 o 11:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babule :wink: prave som sa zobudila :wink: a idem sa napapkat :dizzy_face:
19. apr 2010 o 11:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj majuska, krasne ranko :wink:
19. apr 2010 o 11:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, funguje to presne tak, ze ten co nechce ma a ten co chce nema, dokonca aj pri jednom a tom istom cloveku, ale tak ja velmi dobre viem, ze keby ten chalan bol normalny tak to nemusim podstupit... bohuzial som mala smolu na debila :unamused:
19. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko majus, ja som klesla :grinning: asi ide mrcha :grinning:
19. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj blacky, no zatial je trosku zamracene :unamused: ale dufam ze sa slniecko neskor ukaze, chcem si ist do parku citat knihu :dizzy_face:
19. apr 2010 o 11:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly to este nic neznamena :wink: baby my sme vsetky tehlky :grinning: mrcha nikomu nedojde
19. apr 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo, dobre majus, som 10dnova tehulka zatial a co bude za par dni to uvidime :wink:
19. apr 2010 o 11:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly to teda si :wink: dnes mam zas volno :grinning: a od zajtra zacinaju moje 3dni volna :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
19. apr 2010 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby dufam ze teraz ked nemusim chodit do prace, som bez stresu, to sa tomu malinkemu v brusku podari usadit tak ako ma :dizzy_face:
inak vcera sme boli tiez v polskom kostole, tam sme mali predmanzelske nauky, a ostali sme v hroznom soku, nas farar, on nezije, zomrel v tej leteckej nehode s prezidentom :cry: a to som ho videla 2tyzdne dozadu :confounded: ja verim v boha, ale neverila som v knozov,atd, ale on bol uplne inny, po omsi vysiel pred kostol a kecal s mladymi,...proste bol fakt uzasny :cry:
19. apr 2010 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
parada majus, my dnes cestujeme domov a este som ani pobalena neni, lebo sa stale serkam s bakalarkou, uz mam toho plne zuby :angry:
19. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
maju....tak to mi je luto :frowning2:
19. apr 2010 o 12:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tajne sme dufali a planovali ze nam oksti nase male deticky :cry:
19. apr 2010 o 12:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis majus, ani nevies ako a hned aj z toho lietadla niekoho poznas, ja som vcera chvilami sledovala ten pohreb a nas prezident tam bol stale vycapeny... stal rovno v zornom uhle kamery, az mi to prislo smiesne, to ako keby sa pred tu kameru nasilu natlacil to vyzeralo, aj ked samozrejme, ze to umyselne nebolo :grinning:
19. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis, co uz narobis... ale neboj najdete aj ineho dobreho... aj ked pravdu povediac ich nie je vela :unamused:
19. apr 2010 o 12:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fly vyprdni sa na celu bakalarku nechaj to na neskor :grinning:
19. apr 2010 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vcera proste sme boli pri kostole, take ticho tam bolo, anglicania prechadzali okolo a nam priali uprimnu sustrast :frowning2: chapes ani nas nepoznali :frowning2:
on zmenil moj pohlad na kostol a knazov, lebo na svk to som nechodila vobec lebo u nich to bolo akoze je nasa povinnost byt kazdu nedelu v kostole,
pamatam jeho slova na jednom predmanzelskom stretnuti, horovil, ze on vie ze polovica ludi co tam sedi proste chce svadbu v kostole a po svadbe sa uz vobec neukazu, mozno pri krste babatka :sweat_smile: smial sa nad tym lebo vedel ze hovori pravdu a jedine co zhodnotil to ze pre neho je najkrajsi dar, ak vidi ze ludia pridu raz a potom sa znova ukazu, to ho najviac tesi zo vsetkeho, a citi ze plni svoje poslanie :dizzy_face:
19. apr 2010 o 12:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja som zatial mrsku nedostala, ten ranny hlien tak vyzeral ale odvtedy zasa nic. tak stale cakam na to co bude
19. apr 2010 o 12:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin a ktory DPO si?
mju...takychto knazov je fakt malo....
19. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a musim povedat ze svoje poslanie splnil, lebo my sme sa ukazali :dizzy_face: a to som bola fakt proti kostolu
2 tyzdne dozadu sme vsatili na sviatky nase jedlo, a vydel nas tam a spoznal, usmial sa pokecal chvilku, proste nemozem uverit ze ten usmev na jeho tvari to bol posledny co som videla :frowning2:
ale ako hovoris, zivot ide dalej, asi splnil svoje poslanie a ten hore ho potreboval tam :dizzy_face:
19. apr 2010 o 12:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dnes 11
19. apr 2010 o 12:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
karin a ktory dp si ?? baby ja vam hovorim ze toto bude tehu mesiac,
mm som sa smiala a hovorila som mu vcera na prechadzke po londyne ze nas maly ma 3dni, a prekne raste v brusku :dizzy_face: smial sa zomna a ked som zahlasila ze nesmej sa uvidis ze to este bude buduci polsky prezident to sa skoro pocikal zo zmiechu, :grinning: no ja neviem, ja to myslim vazne :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 12:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
majuska je to smutne :cry:

babulky ja som bola na obede a tesne pred obedom som mala uplne stvrdnuty zaludok... akokeby mi tam kamen lezal. A teraz tiez citim taku tazobu. :confounded:
19. apr 2010 o 12:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blacky tomu sa hovori tehu nevolnosti :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 12:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok