• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

22. januára 2017 
hadassah, same dobre spravy :confounded: ... a aj sa zistovalo u teba co je za tym progesteronom ?
19. apr 2010 o 15:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, ešte sa nezisťovalo. Skúšame cca 9. mesiacov, tak som to nechala tak. Ale toto je jasná nedostatočná činnosť žltého telieska.
19. apr 2010 o 15:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ano, len som myslela, ci nemoze byt niecim inym podmienena - neviem, ci je to mozne, len ma to zaujimalo .... tak hadam nieco dr. este vymysli
19. apr 2010 o 15:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veď uvidím, čo povie, a potom vám oznámim. :slight_smile:
19. apr 2010 o 15:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
budem rada, nove info sa vzdy zidu :wink:
19. apr 2010 o 15:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hadassah....aj ked skusate iba 9 mesiacov, tak by mala s tebou dr nieco robit.....aj ja som spinila vzdy par dni pred mrchou, ale duphaston pomohol
19. apr 2010 o 15:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak som tu opat na chvilocku :wink:
hadassah :frowning2: to je uz na porazenie... hlavne sa cudujem ze ti ani lieky nepomohli... :unamused:
19. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby som hladna... som mala na obed len anglicku zeleninu, zemiaky a volske oko a to rychlo vytravilo, asi pojdem dnes rychlo domov, aj tak sa musim ist ucit na skusku :confounded:
19. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, oni su na to "lini" .... black, taky lahky obedik ? :confused:
juj, dievcata, vy sa stale ak vzdelavate - az sa hanbim, ze ja nic
19. apr 2010 o 15:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, lebo ty uz nemusis :wink: aka by som bola stastna, keby som uz mala po skole :slight_smile:
taky lahky.. mala som nejaky divny zaludok tak aj preto, este aj nejaky divny je a este aj preto, ze nic bez mase a bez cukru ine nemali.
19. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga...ani ja nic :slight_smile: ale zase doucujem matematiku zakladnej skoly :slight_smile:
19. apr 2010 o 15:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ja som tu tiez co sa neuci ;)
niesi sama
19. apr 2010 o 15:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ste ma upokojili, dievcata .... ale pravda je, ze by som mala celozivotne sa vzdelavat :pensive: - lebo veda ide dopredu
19. apr 2010 o 15:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga spravne, ved ja to aj studujem... celozivotne vzdelavanie, tak by som ti mala vlastne dohovarat :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
19. apr 2010 o 15:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black, presne - len neviem, ci dohovaranie pomoze - moyno noz pod krkom by bol lepsi :grinning:
19. apr 2010 o 15:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no opustam vas pre dnesok...utekam doucovat :slight_smile: a potom si konecne lahnem a vylozim nohy a zapnem telku :grinning: prajem vam krasny zbytok dna :grinning:
19. apr 2010 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi, aj tebe este pekny dnik .... :slight_smile:
19. apr 2010 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga ale take drasticke metody ja nebudem pouzivat :wink: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
adi pekny zvysok dna :slight_smile: aj ja by som uz isla, len este sa vyskytla nejaka robota :angry:
19. apr 2010 o 16:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak ja padaaaaaaam, majte sa tu krasne, a zajtra chcem vidiet u seba krasne stupajuci graf!! :grinning: :grinning: :grinning:
19. apr 2010 o 16:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nenutim ta, black
maj sa a to iste chcem vidiet aj ja zajtra :wink:
19. apr 2010 o 16:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, ja som strasne precitlivela a nie je mi najlepsie... vidno, ze mam pred mrchou :confounded:
19. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo a docestovali sme dobre a ja sa idem este aj ucit... strasne
:unamused:
19. apr 2010 o 20:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj fly, neboooj, dufaj ze nepride. u mna sa to zatial este nespustilo
19. apr 2010 o 20:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ucit sa bohuzial idem este aj ja :angry:
19. apr 2010 o 20:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaj moja, teraz mam zo skoly tak nervy v kybli, ze ma ani nenapada mysliet na to ci som alebo nie som tehotna :unamused:
19. apr 2010 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
faaakt? ja zas presne opacne. stale myslim len na to ako to dopadne a diplomovka mi stoji :slight_smile: ale tak casu dost
19. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj karin. Ahojte všetky
19. apr 2010 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denne

fly a co robis do skoly? preco tie nervy?
19. apr 2010 o 21:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies, u nas v skole je to ako u chorych, pred tyzdnom nam estelen oznamili, ze do konca tohto mesiaca mame mat vsetky predmety uzavrete, tazke zajtra mam 2 skusky, bakalarku len tak tak dopisujem, zajtra ju idem ukazat konzultantovi a to mam tiez do konca mesiaca odovzdat a este aj prax, ktoru sme pisali rucne a teraz nam oznamili, ze to ma byt prepisane na pocitaci... no a aby ta neslahlo... a potom v priebehu mesiaca dvoje statnice :cry: na psycho toto
19. apr 2010 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj denne...
no baby ja sa hned aj lucim, rano dam vediet ci budem mrchovat, alebo tehulkovat, zalezi od toho co spravi moja teplota, ak stupne asi skusim predsalen test, tak dobru nocku, ja sa este ficim ucit :unamused:
19. apr 2010 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok