• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

15. augusta 2017 
nooo, moj mm by sa asi tiez nedal nahovorit - jedine, keby im vytvorime vlastnu skupinku - oddelenu od nas, tak mozno by sa dali ukecat - nech sa chlopci porozpravaju o snazeni z ich pohladu :grinning:
jeeej, aj ja chcem melonik :grinning:
20. apr 2010 o 10:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga,ze vajicko je mensie ako na lavej strane ma mensi rozmer..........aspon tak som to pochopila
20. apr 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
skusim odfotit brusko, ale ja este nejake moc velke nemam :slight_smile: asi take ako pred mrchou :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi odfot :slight_smile: aspon budes aj sama vidiet ako rasties :wink:
20. apr 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, to je nejaka blbost - si myslim - vajko nemoze vidiet na ultrazvuku - jedine zeby folikul a ten ked je aj trochu mensi, tak by to nemalo vadit, pokial praskne a "vyluci" vajicko :unamused: .... nechcem byt ale mudra - sa mi to len nezda hodnoverne od neho :unamused:
20. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jooo, maly melonik uz musi zanechat stopy :wink:
20. apr 2010 o 10:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, tak som doma z toho glukozoveho testu a vsetko ok, po 2 hodinach od vypitia sladkej zbrndy hodnota cukru 4,9
20. apr 2010 o 10:20  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga mne sa to tiez nechce zdat.... :unamused: tiez si myslim, bud ovulacia nenastane alebo nastane, nieco medzi asi byt nemoze... :confused:
lebo vajko sa vyplavy az ked je dostatocne velky folikul, ak nie je velky, tak vajko nepreskne a nie je ovulacia...
petuska je mozne ze teda z toho jedneho nemas ovulaciu. Ja by som si kupila nejake vitaminove pripravky ako "femigard" alebo "femi kvapky" alebo "gynex" a po nich sa to moze upravit.
20. apr 2010 o 10:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, blahozelam... vsetko ide ako po masle-len tak dalej .... juuuj, uz sa ti to krati :dizzy_face:
evitka ahoj :slight_smile: to je super... a to si tam 2 hodiny cakala??? :confused:
luga dakujem :dizzy_face:
20. apr 2010 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black ano 2 hodky, to caka kazdu z vas ked budete tehu, najhorsie je to cakanie
20. apr 2010 o 10:22  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved prave :unamused: ja cakanie neznasam!!! :confounded:
20. apr 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no, dve hodiny v cakarni je dost dlho - ale niekedy je to aj "normalna" cakacia doba u lekara :stuck_out_tongue_closed_eyes: .... a evit, dobre si to znasala, lebo mojej sestre bolo hroooozne zle, skoro tam odpadla z toho :confused:
20. apr 2010 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuu a este tam vedla k diabetologicke cakali take 2 zeny asi matka s dcerou, ktore priserne smrdeli, nedalo sa tam dychat, kazdy utekal co najdalej od nich, smrdela cela cakaren, no hnus
20. apr 2010 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga dobre, mne to celkom chutilo :sweat_smile:
20. apr 2010 o 10:25  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha, tak to ako tehulka si mala asi co robit... :confounded: :zipper_mouth:
20. apr 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bolo to priserne, nepomohli ani okna pootvarane dokoran, ble
20. apr 2010 o 10:27  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka....tak super, gratulujem :grinning: a obdivujem ta,ze si s tymi dvomi v jednej cakarni vydrzala :grinning:
20. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mmm, take "smrady" poznam, to nejde vyvetrat, ani ked odidu :confounded:
evit, ja mam tiez rada sladke :grinning: ... a neviem, preco to sestra tak zle znasala
20. apr 2010 o 10:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ano spietal daco o tom folikule.......tak cakat dalsi cyklus na lavu stranu ked ta je ok
20. apr 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuj, ale ja nechapem ze ti ludia sami seba necitia, vsak mne vadi uz len ked citim ze sa spotim
20. apr 2010 o 10:32  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska podla mna folikul nedorasite do tej velkosti aby praskol... a nevies ktory vajecnik ti teraz mal ovulovat?? Ze ci buduci cyklus bude ten dobry?
20. apr 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
evitka, oni to uz necitia, tak ako ty po case necitis uz svoju vonavku... ale tiez to nechapem :zipper_mouth: :confused:
20. apr 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jo, jo, cize ziadna ovulacia, nie slaba :frowning2: ...
nechapem ani ja , ako mozu so sebou vydrzat .... a je mozne, ze maju nejaku chorobu, ze sa tak brutalne potia a tazko s tym nieco robit
20. apr 2010 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luga, mozno sa nepotia, mozna sa len nesprchuju :confounded:

petuska asi by si mohla pouvazovat o merani bazalnej teploty, aby si vedela kedy mas ovulku... (ci tusim, uz si to tu aj spominala, nie?? nepamatam)
a tu je dobry link, kde najdes vsetko info: http://www.merenibt.xf.cz/index2.html
20. apr 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose dakujem hej uvazujem nad tym pustim sa do toho na dalsi cyklus
20. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
blackrose ten dalsi cyklus ma byt ten dobry ovulovat
20. apr 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak drzim palce petuska :dizzy_face: a ked si nebudes vediet rady s niecim, tak ti rady pomozeme, neboj :wink: s meranim uz mame nejake tie skusenosti :slight_smile:
20. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
petuska, veru, skus merat, tak zistis, ci mas ovu .... lebo pokojne to mohla byt len nahoda, ze akurat ten cyklus bol nevydareny (si bola len jeden mesiac na utz?)a vobec to tak nemusi byt stale s tym vajecnikom
20. apr 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok