• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

4. júla 2017 
oknomas...ziadne smutne nalady! to je rozkaz!!! :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas pekny den a nechceli sme ta rozosmutnie... :pensive:
katka... no je to zvlastne... oni ti lekari asi sami nevedia :unamused:
20. apr 2010 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aduliak, ...jasne...pojdem sa dako rozptylit..a nemysliet na hluposti..a nebudem smutna..slubujem
20. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vsak preto! :grinning:
20. apr 2010 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
oknosmas.... hlavu hore a hor sa do prace :wink: :grinning:
black...je to uz za mnou..a teraz bude vsetko na 100% lepsie :wink: :grinning: ... ty si doma alebo v praci?
20. apr 2010 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
v praci :frowning2: ale dnes sa mi nic nechce :confounded: minuly tyzden som mala tazky, tak si to teraz vynahradzam :grinning:
20. apr 2010 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
juuuuuuuuuuuj ani mne sa nic nechce...v poslednej dobe som leniva ako vos! :grinning: :grinning: :grinning:
20. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som uz dve noci po sebe dobre nespala, tak sa tiez len flakam po internete :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme teda!! :grinning:
20. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a mm mas doma alebo je v praci adi?
20. apr 2010 o 13:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...bol v robote sobotu, v nedelu do noci, do 2, pondelok rano siel normalne do prace, prisiel dnes rano o 4, dnes je doma a vecer ide zase do roboty :frowning2: tak mi ani nehovor :frowning2:
20. apr 2010 o 13:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
este ze ten moj mm ma stabilnu pracovnu dobu.....
20. apr 2010 o 13:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to ano....ja som mu aj povedala,ze keby sa nam nezadarilo vo februari, tak by som musela hladat nejakeho mladeho fesneho suseda :grinning:
20. apr 2010 o 13:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
adi :grinning: :grinning: :grinning: tak sa asi zlakol a rychlo sa posnazil :grinning:
no hlavne to budes mat asi tazsie, ked bude takto stale prec, ked porodis... ci budes mat pri sebe niekoho ineho??
20. apr 2010 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a nechce robit radsej nieco ine? aby mal tu prac. dobu stabilnejsiu? lebo asi to bude tazke stale byt sama....
20. apr 2010 o 13:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Black....u neho sa to strieda, raz maju menej roboty, raz viacej....ako kedy....teraz maju to blbe obdobie....ale zase aspon peniazky budu, co sa nam urcite zide :slight_smile:
pri sebe niekoho ineho? :slight_smile: no moju mamu :slight_smile: mame s nou dvojdom :slight_smile:
20. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kati...niekedy sme spolu mesiac v kuse, niekedy je to takto....a stabilnejsiu prac. dobu ked budemna materskej si nemozme dovolit :angry: 2 hypoteky mame
20. apr 2010 o 13:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jaaaaaaaaaaj, tak to budes mat v pohode... lebo ja si neviem predstavit, byt sama po porode :grinning:
ale tiez mam pri sebe svokru, takze sa nebojim... len uz tehu by som mohla byt :sweat_smile: :grinning:
20. apr 2010 o 13:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mm slubil,ze ked sa prcek narodi, tak prvy mesiac zvolni a prvy tyzden bude urcite stale doma.....
uplne sama by som nemohla byt tiez :unamused:
20. apr 2010 o 13:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, tak to je dobre..ja som myslela ze to stale je tak ze sa vidite len niekolko hodin do tyzdna...
20. apr 2010 o 13:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja by som bola najradsej, keby sme teraz aspon mesiac v kuse obaja boli spolu doma... :grinning: mm mal toho vela, vela stresu, vela prace a potreboval by zvolnit tempo a ja by som si ho trosku aj uzila :grinning:
20. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kati...nie....to by sme nezvladli :slight_smile: ale preto bolo pre nas trafit sa do ovulky ta najtazsia vec na svete :grinning:
20. apr 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru, to tempo je hrozne, v akom zijeme...
20. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to veru ano..... tesim sa s tebou :wink:
20. apr 2010 o 13:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vidis adi a my sme sa za ten rok predpokladam trafili kazdy krat... od augusta, od kedy meriam, tak isto viem, ze sme sa trafili vzdy a aj tak nic z toho :unamused:
20. apr 2010 o 14:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby ja uz chcem zajtraaaaaaaaaaaa.... som zvedava ze ako som dopadla tento mesiac... :sweat_smile: :confused:
20. apr 2010 o 14:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
black zasluzis si uz konecne najst //.... budem sa modlit :slight_smile: ...
20. apr 2010 o 14:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
katka dakujem :wink: ale vsetky si zasluzime // :slight_smile:
20. apr 2010 o 14:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
viem..ale myslim si ze ty tu merias najpoctivejsie :wink: :grinning: ..alebo nie?
20. apr 2010 o 14:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak to neviem :wink: ale to nie je o merani, no nie?? :wink:
20. apr 2010 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok