• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Objednávka do vesmíru: Prosíme si bábo!

2. decembra 2016 
luga...ja som brala minuly rok aj femigard a ten nepomohol :unamused: ale to je asi individualne...
vidite, aj balambi posle niekomu kvapky a za chvilku ste vsetky tehulky!!! :grinning:
21. apr 2010 o 09:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no nic baby, mne je akosi pod psa, idem ja off, papa... ked bude lepsie ozvem sa, nechcem sirit negativnu energiu, papa :wink:
21. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luga, nie, ja mám femi kvapky, femigard som si chcela kúpiť podľa mm spg, ale už som nestihla :grinning: tak som vlastne femikvapky brala len jeden cyklus :wink:
21. apr 2010 o 09:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte baby ?To čo je?? viete mi to vysvetliť?? Dnes som 13DPO , mrchá mešká 3 dni teplota ukážková 37,1 a testisko negatívny. NO ta toto. :wink:
21. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denne...ty mavas LF iba 10 dni, ked ti uz 3 dni meska???
21. apr 2010 o 09:16  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denne este skus pockat 2 dni a potom skus este jeden testik :wink:
21. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no keby som ja vedela teplotu meriam ibe taento mesiac počkaj dám graf
21. apr 2010 o 09:17  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fly, nesmut .... ved si vravela, ze teraz sa vam aj tak babo "nehodi" - tak nabuduce, ked bude lepsia situacia, to uz isto vyjde :wink:
ahaaa, tak tie femi fakt ucinkuju? :confused: :grinning:
denne, to by sa testik mohol este mylit - skus ho zopaknut zajta, pozajtra
21. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
daj graf....13.DPO nemusi este ukazat dve //!
21. apr 2010 o 09:18  • Odpovedz  • Páči sa mi to
balambi, aj ja som ich brala iba 1 cyklus a zrejme to zabrali
21. apr 2010 o 09:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Luga vieš čo ja sa snažim byť nad vecou ale akosi to nejde.,Normálne viem veci a problémy riešiť a tak ale toto sa mii dostalo už pod kožu. ja už nechcem testy ani vidieť :wink:
21. apr 2010 o 09:21  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Balambi ty máš čo nové??
21. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
oka, denne, tak potom len cakat ti zostava :wink:
21. apr 2010 o 09:22  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Aduliak teraz mi písala jedna dievčina do IP že asi mám LF 13 dni a kedže mi ani dnes test neukazal nič tak to asi nebude tehu. To vyčítala z môjho grafu.
21. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
a keby skombinujem femi s femigardom? :grinning:
21. apr 2010 o 09:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Balambi nakvapkaj a pošli tie kvapky lebo mi drbne o chvilu xixixixixixixixixi
21. apr 2010 o 09:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahoj denne, tak počkaj ešte aspoň do zajtra a uvidíš :wink:
ja mám nový herpes :frowning2: :rolling_eyes: :frowning2: a trošičku nervičky z toho... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. apr 2010 o 09:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
luga :grinning: :grinning:

baby, tak kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap,kvap, kvap, kvap, lvap, kvap, kvap, :grinning:
21. apr 2010 o 09:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
balambi, taka zmena - dakujem :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Jéj balambi to bola príjemna sprcha :wink:
21. apr 2010 o 09:35  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no, denne, baby tu mavaju zvycajne 14 a viac dnovu LF, to iba ja som taky extremista, ze 12 :grinning: tak este par dni pockaj
luga, ja viem, to nie je ani nejake extra smutenie, ja osobne mam pocit, ze z mesiaca na mesiac to zacinam brat sportovejsie, len nemam vobec naladu sa niecomu dnes tesit, tak dufam, ze to coskoro prejde
21. apr 2010 o 09:37  • Odpovedz  • Páči sa mi to
heheh alebo sme dve a ja tu LF ani nemám xixixixixi
21. apr 2010 o 09:38  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ale som na seba hrda, ze som sa nenamotala, to vazne :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:40  • Odpovedz  • Páči sa mi to
To je super Issi aj ja sa to snažim brať športovo. Aj ked mám tolko otazok. :slight_smile:
21. apr 2010 o 09:41  • Odpovedz  • Páči sa mi to
sem s nimi denne...
21. apr 2010 o 09:42  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No proste nechápem svoje telo. Všetko sa zblblo či čo. ja som vždy mávala 28dnový cyklus . Po tom nešťastnom UPT :frowning2: sa mi zblbol na 23, len raz a od januara stale 25. Čiže teraz mi prvý krát mrcha hlupana mešká asi 3 dni. Čo nechápem Issi je teplota. Prečo je stale takvysoko?? NO asi mi zblbol teplomer xixixix. Ja sa fakt citim ako tehu. mala som aj taký biely výtok čo som normálne myslelal že mrch adošla. NO a tie testy 13DPO negatívne. Ta to čo????
21. apr 2010 o 09:45  • Odpovedz  • Páči sa mi to
nooo, tak po prve, mala si dost neskoro ovulku, evidentne ti kolise ovulacia, pretoze 13dpo este nie je meskanie menstruacie v pravom slova zmysle, meskanim by si to mohla nazvat, keby zvycajne mavas lutealnu fazu okolo 10 dni... takze ti to vlastne nemeska, len si mala neskor ovulku, tak ako ja... mne by potom teraz mrcha meskala uz 4 dni keby to beriem od dlzky cyklu, ale musis to pocitat od ovulacie... a telo mozes mat sice zblbnute, ale aspon ti chodi ovulka a nez sa to ustali to asi este potrva, ale najhlavnejsie je, ze ju vobec mas :wink:
tak prave preto ti aj baby radia aby si este par dni pockala, ak ani o dva dni nebude tak skus este jeden test a uvidis
21. apr 2010 o 09:50  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Issi na ja nzývam meškaním to že dnes je to už 28? dc a mávala som 25 vieš . Ale super si mi to vysvetlila. A čo tá teplota??
21. apr 2010 o 09:53  • Odpovedz  • Páči sa mi to
denne nemusi ti meskat mrcha, len si mala posunutu ovulku :wink: normlana LF byva v rozmedzi 12 - 15 dni, takze si zatial v normale a kedze merias 1. cyklus tak nevies aku mas LF. Ja mam napr. 13 dnovu a dnes som 14 DPO a dostanem mrchu. A vcera som sa este drzala pekne hore.

baby tak tie femi kvapky su fakt carovne, balambi je uz tretia, ktora v prvy mesiac uzivania otehu :wink: :slight_smile:
no ja mam konecne zamiesany taky "zazracny" cajik, tak od dnes ho zacnem pit, rano na lacno a vecer pol hodiny pred spanim a cakam zazrak :grinning: to mi dal recept tiez ten terapeut, co mi odporucil dietu, len stale som nebola schopna si ho dat namiesat. :sweat_smile:
21. apr 2010 o 09:54  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok